Co je to?
Definice odborného termínu, slova Yuzu. Co znamená pojem Yuzu z kategorie Jídlo?

Co je Yuzu?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Yuzu?

Yuzu je emulátor určený herním konzolím Nintendo Switch, což znamená, že umožňuje uživatelům spouštět hry navržené pro tuto konzoli na jiných zařízeních, jako jsou osobní počítače. Tento emulátor byl vyvinutý s cílem poskytnout možnost hrát hry pro Nintendo Switch na jiných platformách a nabízí podporu pro různé verze operačních systémů, včetně Windows, Linux a macOS. Yuzu je open-source projekt, což znamená, že jeho zdrojový kód je k dispozici veřejnosti a může být upraven a distribuován pod licencemi GPLv2. To umožňuje komunitě vývojářů přispívat k rozvoji emulátoru a přinášet vylepšení, opravy chyb a nové funkce. Emulátor se snaží reprodukovat prostředí Nintendo Switch co nejvěrněji, aby uživatelé mohli hrát hry tak, jak byly navrženy pro tuto konzoli. To znamená simulaci takových hardwarových vlastností Switch, jako jsou jedinečné ovládací prvky, senzory pohybu a další.
Yuzu také podporuje možnost připojení skutečných ovladačů Nintendo Switch k počítači, což zvyšuje autentičnost herního zážitku. Jednou z výzev při vytváření emulátoru pro Nintendo Switch je složitá architektura této konzole, která zahrnuje kombinaci výkoných hardwarových komponent. Yuzu se snaží efektivně emulovat tyto komponenty, aby bylo možné spouštět hry bez výrazného poklesu výkonu. Vývojáři emulátoru aktivně sledují aktualizace a novinky ve světě herního průmyslu a snaží se přizpůsobit Yuzu tak, aby podporovali co nejvíce her vydaných pro Nintendo Switch.


Co je to Yuzu? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Yuzu. Co znamená pojem Yuzu z kategorie Jídlo?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Yuzu sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Yuzu patří do sekce jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, terminus technicus, co to je, slovník, formulace, přesný výraz, jídlo, co je to Yuzu?, přesný význam, jídlo, popis, termín, vysvětlení, informace, wiki, názvosloví, lexikon, definice pojmu


Pojem Yuzu je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Yuzu ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Yuzu ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Yuzu ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Yuzu ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Yuzu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Yuzu ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Yuzu například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Nyní již víte jaká je definice termínu Yuzu? resp. jaká je definice termínu Yuzu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yuzu, odpověď na dotaz co je to Yuzu?. Víte např. kdo to je Marta Vančová? Znáte a víte kdo je Franz Beckenbauer? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, švestka, yuzu, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.