Co je to?
Odborný výraz, definice slova Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Co je Entizol?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Entizol?

Entizol je léčivý přípravek používaný k léčbě infekcí, které vyvolávají prvoci typu trichomoniázy, amébiázy či lambliázy. V kombinaci s jinými léčivy je účinný i na anaerobní infekce, onemocnění trávicího traktu způsobeného Helicobakter pylori a také jako prevence anaerobních infekcí před plánovanými operačními výkony.
Entizol je určen především dospělým a mladistvým, dětem se podává pouze výjimečně.


Co je to Entizol? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Entizol se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: pojem, heslo, definice, informace, význam, vysvětlení, termín, přesný výraz, názvosloví, Entizol, terminologie, terminus technicus, odborné názvosloví, formulace, wiki, lékařství, co je to Entizol?, synonymum


Pojem Entizol je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Entizol v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Entizol ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Entizol na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Entizol ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Entizol na Google.cz

Vyhledat pojem Entizol na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Entizol ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Entizol například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Entizol? resp. jaký je význam slova Entizol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Entizol, odpověď na dotaz co je to Entizol?. Víte např. kdo to je Barbora Bočková? Znáte a víte kdo je Ben Stiller? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Entizol v jiné sekci než lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Zázemí operace, entizol, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.