Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Co to je Entizol? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Entizol

Entizol je léčivý přípravek používaný k léčbě infekcí, které vyvolávají prvoci typu trichomoniázy, amébiázy či lambliázy. V kombinaci s jinými léčivy je účinný i na anaerobní infekce, onemocnění trávicího traktu způsobeného Helicobakter pylori a také jako prevence anaerobních infekcí před plánovanými operačními výkony.
Entizol je určen především dospělým a mladistvým, dětem se podává pouze výjimečně.


Co je to Entizol? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Entizol můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Entizol je v sekci Lékařství

Klíčová slova: definice, co znamená, význam slova, terminologie, přesný výraz, wiki, odborný výraz, názvosloví, přesný význam, formulace, termín, informace, co je to Entizol?, Lékařství, odborné názvosloví, význam pojmu, heslo, pojem


Pojem Entizol je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Entizol ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Entizol ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Entizol ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Entizol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Entizol ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Entizol na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Entizol například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Entizol? resp. jaká je definice slova Entizol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Entizol, odpověď na dotaz co je to Entizol?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Jiří Schmitzer? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Entizol i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.