Co je to?
Odborný výraz, definice slova Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Co je to Entizol? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Entizol?

Entizol je léčivý přípravek používaný k léčbě infekcí, které vyvolávají prvoci typu trichomoniázy, amébiázy či lambliázy. V kombinaci s jinými léčivy je účinný i na anaerobní infekce, onemocnění trávicího traktu způsobeného Helicobakter pylori a také jako prevence anaerobních infekcí před plánovanými operačními výkony.
Entizol je určen především dospělým a mladistvým, dětem se podává pouze výjimečně.


Co je to Entizol? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Entizol sdílejte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Entizol je v kategorii lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, terminologie, lexikon, přesný význam, význam slova, vysvětlení, pojem, Entizol, co to je, slovník, názvosloví, přesný výraz, popis, termín, formulace, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Entizol je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Entizol v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Entizol ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Entizol ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Entizol na Youtube

Vyhledat termín Entizol na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Entizol ve Wikimedia Commons

Hledat termín Entizol ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Entizol například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Entizol? resp. jaký je přesný význam slova Entizol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Entizol, odpověď na dotaz co je to Entizol?. Víte např. kdo to je Jaroslav Peregrin? Znáte a víte kdo je Colin Firth? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.