Co je to?
Výraz, termín, definice slova Entizol. Co znamená odborný pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Co je to Entizol? Význam slova

Co znamená termín Entizol? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Entizol je léčivý přípravek používaný k léčbě infekcí, které vyvolávají prvoci typu trichomoniázy, amébiázy či lambliázy. V kombinaci s jinými léčivy je účinný i na anaerobní infekce, onemocnění trávicího traktu způsobeného Helicobakter pylori a také jako prevence anaerobních infekcí před plánovanými operačními výkony.
Entizol je určen především dospělým a mladistvým, dětem se podává pouze výjimečně.


Co je to Entizol? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Entizol. Co znamená odborný pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Entizol? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Entizol je v kategorii lékařství

Klíčová slova: pojem, Entizol, slovník, vysvětlení, lexikon, názvosloví, význam pojmu, lékařství, odborné názvosloví, odborný výraz, lékařství, definice, terminus technicus, slovo, co je to Entizol?, heslo, co znamená, význam slova


Pojem Entizol je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Entizol lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Entizol ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Entizol ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Entizol ve Wikimedia Commons

Najít výraz Entizol ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Entizol ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Entizol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Entizol například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste zjistili co znamená Entizol? resp. co označuje slovo Entizol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Entizol, odpověď na dotaz co je to Entizol?. Víte např. kdo to je Přípravář? Znáte a víte kdo je Ivana Stráská? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Entizol hledat i v jiných kategoriích (než lékařství) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.