Co je to?
Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Co je to Hamr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hamr?

Hamr je název stavby, ve které se nachází dílna na zpracování kovu. Oproti kovárně se zde k opracování kovu používá vodní energie, která je pohonem pro buchary a brusky. V hamrech se vyrábělo převážně zemědělské nářadí a nacházely se v průmyslově málo vyspělých krajích.
V současnosti je možno obdivovat funkční hamry pouze jako turistické atrakce a technické památky.


Co je to Hamr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Hamr doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hamr se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, wiki, přesný výraz, popis, odborný výraz, terminologie, Stavebnictví, přesný význam, co to je, význam, Stavebnictví, definice, lexikon, význam slova, význam pojmu, názvosloví, informace, slovo


Pojem Hamr je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hamr lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hamr ve Wikimedia Commons

Najít heslo Hamr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hamr na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hamr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Hamr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Hamr ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hamr například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hamr? resp. jaký je význam pojmu Hamr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hamr, odpověď na dotaz co je to Hamr?. Víte např. kdo to je Lupič? Znáte a víte kdo je Morfeus? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Hamr hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.