Co je to?
Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Co je to Instagram? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Instagram

Instagram je software pro iOS (Apple) a Android. Uživatelům dává možnost sdílet s přáteli svoje fotografie. Primárně určený pro iPhone a většinu zařízení s operačním systémem Android, avšak taktéž kompatibilní s iPad a iPod Touch. Poprvé se technologie objevila v obchodech v roce 2010.


Co je to Instagram? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Instagram? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Instagram je v kategorii Software

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, odborné názvosloví, význam, termín, co je to Instagram?, formulace, terminus technicus, slovník, význam pojmu, Software, terminologie, co to je, slovo, význam slova, popis, Instagram, synonymum


Pojem Instagram je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Instagram dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Více informací o slovu Instagram doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Instagram ve Wikizdrojích

Hledat výraz Instagram ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Instagram ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Instagram ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Instagram ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Instagram ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Instagram například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Instagram? resp. jaká je definice termínu Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Glum? Znáte a víte kdo je Sopranistka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?