Co je to?
Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Co je to Instagram? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Instagram

Instagram je software pro iOS (Apple) a Android. Uživatelům dává možnost sdílet s přáteli svoje fotografie. Primárně určený pro iPhone a většinu zařízení s operačním systémem Android, avšak taktéž kompatibilní s iPad a iPod Touch. Poprvé se technologie objevila v obchodech v roce 2010.


Co je to Instagram? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Instagram s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Instagram patří do kategorie Software

Klíčová slova: Instagram, popis, názvosloví, termín, co to je, terminus technicus, definice, slovník, odborné názvosloví, heslo, definice pojmu, význam slova, wiki, přesný význam, Software, synonymum, informace, vysvětlení


Pojem Instagram je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Instagram dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Hledejte pojem Instagram v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Instagram ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Instagram ve Wikislovníku

Hledat pojem Instagram ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Instagram ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Instagram na Google.cz

Najít termín Instagram ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Instagram například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Instagram? resp. co je to Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Pedant? Znáte a víte kdo je Barytonista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?