Co je to?
Odborný výraz, definice slova Instagram. Co znamená pojem Instagram z kategorie Software?

Co je to Instagram? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Instagram?

Instagram je název jedné z populárních sociálních sítí. Jedná se o aplikaci určenou různým mobilním operačním systémům, která je volně dostupná. Funguje na více rozšířených platformách a umožnuje sdílet fotografie a videa, komentovat je a také chatovat s dalšími uživateli. Fotografie lze lehce upravovat pomocí bohaté nabídky filtrů. Liší se i formáty fotografie. Autory aplikace jsou vývojáři Mike Krieger a Kevin Systrom. Svůj původní záměr na aplikaci s řadou dalších funkcí omezili jen na použití mobilních fotografií a svému dílu dali název Instagram.
V obchodě Apple bylo možno aplikaci zakoupit od roku 2010, v obchodě Google od roku 2012. Po aktualizaci byly doplněny další filtry, možnost živých náhledů a okamžitých úprav fotografií, otáčení a úprava okrajů fotografií a další. Díky doplňkům a zjednodušení se popularita Instagramu značně zvýšila, zvláště u mladých lidí. Aplikaci Instagram je možno propojit s facebookovým profilem, takže se příspěvky objevují v obou sítích současně.


Co je to Instagram? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Instagram. Co znamená pojem Instagram z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Instagram s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Instagram se nachází v sekci software

Klíčová slova: Instagram, software, přesný výraz, názvosloví, co je to Instagram?, přesný význam, software, význam pojmu, co znamená, slovo, vysvětlení, definice, definice pojmu, pojem, popis, synonymum, význam slova, wiki


Pojem Instagram je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Instagram? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Pro více informací o heslu Instagram zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Instagram na Youtube

Vyhledat pojem Instagram ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Instagram ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Instagram ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Instagram ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Instagram ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Instagram například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Instagram? resp. jaký je přesný význam slova Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Basil Poledouris? Znáte a víte kdo je Konduktér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Instagram i v jiné kategorii než v software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?