Co je to?
Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Co je to Instagram? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Instagram?

Instagram je název jedné z populárních sociálních sítí. Jedná se o aplikaci určenou různým mobilním operačním systémům, která je volně dostupná. Funguje na více rozšířených platformách a umožnuje sdílet fotografie a videa, komentovat je a také chatovat s dalšími uživateli. Fotografie lze lehce upravovat pomocí bohaté nabídky filtrů. Liší se i formáty fotografie. Autory aplikace jsou vývojáři Mike Krieger a Kevin Systrom. Svůj původní záměr na aplikaci s řadou dalších funkcí omezili jen na použití mobilních fotografií a svému dílu dali název Instagram.
V obchodě Apple bylo možno aplikaci zakoupit od roku 2010, v obchodě Google od roku 2012. Po aktualizaci byly doplněny další filtry, možnost živých náhledů a okamžitých úprav fotografií, otáčení a úprava okrajů fotografií a další. Díky doplňkům a zjednodušení se popularita Instagramu značně zvýšila, zvláště u mladých lidí. Aplikaci Instagram je možno propojit s facebookovým profilem, takže se příspěvky objevují v obou sítích současně.


Co je to Instagram? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Instagram s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Instagram se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, formulace, Software, termín, přesný význam, význam slova, co je to Instagram?, význam, co znamená, definice, wiki, informace, synonymum, terminologie, slovo, odborné názvosloví, Instagram, definice pojmu


Pojem Instagram je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Instagram?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Další zdroje informací o slovu Instagram

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Instagram ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Instagram ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Instagram ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Instagram na Youtube

Zkusit najít termín Instagram ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Instagram ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Instagram například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Instagram? resp. jaký je význam slova Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Vokalista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Instagram i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?