Co je to?
Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Co je to Instagram? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Instagram

Instagram je název jedné z populárních sociálních sítí. Jedná se o aplikaci určenou různým mobilním operačním systémům, která je volně dostupná. Funguje na více rozšířených platformách a umožnuje sdílet fotografie a videa, komentovat je a také chatovat s dalšími uživateli. Fotografie lze lehce upravovat pomocí bohaté nabídky filtrů. Liší se i formáty fotografie. Autory aplikace jsou vývojáři Mike Krieger a Kevin Systrom. Svůj původní záměr na aplikaci s řadou dalších funkcí omezili jen na použití mobilních fotografií a svému dílu dali název Instagram.
V obchodě Apple bylo možno aplikaci zakoupit od roku 2010, v obchodě Google od roku 2012. Po aktualizaci byly doplněny další filtry, možnost živých náhledů a okamžitých úprav fotografií, otáčení a úprava okrajů fotografií a další. Díky doplňkům a zjednodušení se popularita Instagramu značně zvýšila, zvláště u mladých lidí. Aplikaci Instagram je možno propojit s facebookovým profilem, takže se příspěvky objevují v obou sítích současně.


Co je to Instagram? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Instagram. Co znamená odborný pojem Instagram z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Instagram je v sekci Software

Klíčová slova: Instagram, formulace, definice pojmu, definice, názvosloví, přesný výraz, co to je, synonymum, význam, lexikon, wiki, pojem, význam pojmu, odborné názvosloví, slovník, Software, Software, heslo


Pojem Instagram je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Instagram?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Pro další informace o termínu Instagram zkuste tyto odkazy

Najít slovo Instagram ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Instagram ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Instagram ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Instagram ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Instagram ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Instagram ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Instagram například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Instagram? resp. co to je Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Fyzická osoba? Znáte a víte kdo je Vokalista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Instagram hledat i v jiných kategoriích (než Software) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?