Co je to?
Odborný výraz, definice slova Instagram. Co znamená slovo Instagram z kategorie Software?

Co je Instagram? Definice pojmu

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Instagram

Instagram je název jedné z populárních sociálních sítí. Jedná se o aplikaci určenou různým mobilním operačním systémům, která je volně dostupná. Funguje na více rozšířených platformách a umožnuje sdílet fotografie a videa, komentovat je a také chatovat s dalšími uživateli. Fotografie lze lehce upravovat pomocí bohaté nabídky filtrů. Liší se i formáty fotografie. Autory aplikace jsou vývojáři Mike Krieger a Kevin Systrom. Svůj původní záměr na aplikaci s řadou dalších funkcí omezili jen na použití mobilních fotografií a svému dílu dali název Instagram.
V obchodě Apple bylo možno aplikaci zakoupit od roku 2010, v obchodě Google od roku 2012. Po aktualizaci byly doplněny další filtry, možnost živých náhledů a okamžitých úprav fotografií, otáčení a úprava okrajů fotografií a další. Díky doplňkům a zjednodušení se popularita Instagramu značně zvýšila, zvláště u mladých lidí. Aplikaci Instagram je možno propojit s facebookovým profilem, takže se příspěvky objevují v obou sítích současně.


Co je to Instagram? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Instagram. Co znamená slovo Instagram z kategorie Software?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Instagram s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Instagram patří do kategorie software

Klíčová slova: software, vysvětlení, Instagram, význam pojmu, termín, terminus technicus, slovo, informace, názvosloví, co znamená, terminologie, heslo, odborný výraz, formulace, definice, přesný výraz, slovník, význam slova


Pojem Instagram je v kategorii software, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Instagram?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy. Například pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 10, Tizen a další. Svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. Dostupná řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Instagram ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Instagram na Google obrázcích

Vyhledat heslo Instagram ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Instagram ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Instagram ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Instagram na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Instagram například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Instagram? resp. co se přesně ukrývá za slovem Instagram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Instagram, odpověď na dotaz co je to Instagram?. Víte např. kdo to je Vlasta Parkanová? Znáte a víte kdo je Urolog? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?