Co je to?
Definice výrazu, termínu Čirok. Co znamená odborný pojem Čirok z kategorie Jídlo?

Co je to Čirok? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Čirok?

Čirok je jednou ze známých rostlin, která má i další názvy. Čiroku se přezdívá "velbloud rostlinného světa" či sorgo. Jedná se o poměrně důležitou zemědělsky využitelnou rostlinu z čeledi lipnicovitých. Zrno se pěstuje pro lidskou konzumaci, krmení zvířat či k technickým účelům. Z čiroku se vyrábí mouka a zrna neobsahují žádný lepek.
Čirok se začal pěstovat již v pravěku na Dálném východě. V dnešní době existují různé druhy čiroku, např. čirok dvoubarevný, čirok cukrový, čirok súdánský. Mezi největší světové producenty patří USA, Indie či Nigérie.


Co je to Čirok? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Čirok. Co znamená odborný pojem Čirok z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Čirok můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Čirok je v sekci Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, Jídlo, slovník, Jídlo, význam slova, názvosloví, Čirok, definice, popis, význam pojmu, co to je, synonymum, slovo, heslo, formulace, co je to Čirok?, terminologie, co znamená


Pojem Čirok je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Čirok v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Čirok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čirok ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Čirok na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čirok ve Wikimedia Commons

Hledat termín Čirok na Google.cz

Najít výraz Čirok ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čirok například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Čirok? resp. jaká je definice slova Čirok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čirok, odpověď na dotaz co je to Čirok?. Víte např. kdo to je Tereza Voříšková? Znáte a víte kdo je Polyglot? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.