Co je to?
Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Co je to Afebrilní? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Afebrilní

V lékařských termínech se většina běžné populace nevyzná a naprosto jednoduchá slova se opisují komplikovaným způsobem. Jedním z těchto slov je i výraz afebrilní, který se používá pro stav, kdy pacient zrovna netrpí horečkou a má naprosto normální tělesnou teplotu. Přesným opakem výrazu afebrilní je slovo febrilní.


Co je to Afebrilní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Afebrilní sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Afebrilní patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: co je to Afebrilní?, definice pojmu, informace, synonymum, význam slova, terminus technicus, Lékařství, vysvětlení, termín, definice, význam pojmu, wiki, význam, přesný výraz, přesný význam, slovo, pojem, Lékařství


Pojem Afebrilní je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Afebrilní zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Afebrilní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Afebrilní ve vyhledávači Yandex

Najít termín Afebrilní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Afebrilní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Afebrilní ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Afebrilní ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Afebrilní například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Afebrilní? resp. co znamená výraz Afebrilní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afebrilní, odpověď na dotaz co je to Afebrilní?. Víte např. kdo to je Violetta? Znáte a víte kdo je Steve Jobs? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?