Co je to?
Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Co je to Afebrilní? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Afebrilní

V lékařských termínech se většina běžné populace nevyzná a naprosto jednoduchá slova se opisují komplikovaným způsobem. Jedním z těchto slov je i výraz afebrilní, který se používá pro stav, kdy pacient zrovna netrpí horečkou a má naprosto normální tělesnou teplotu. Přesným opakem výrazu afebrilní je slovo febrilní.


Co je to Afebrilní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Afebrilní s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Afebrilní se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, formulace, Lékařství, slovník, co je to Afebrilní?, synonymum, přesný význam, slovo, přesný výraz, wiki, vysvětlení, popis, termín, odborný výraz, názvosloví, lexikon, význam pojmu, terminus technicus


Pojem Afebrilní je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Afebrilní

Zkusit najít slovo Afebrilní ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Afebrilní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Afebrilní na Youtube

Zkusit najít heslo Afebrilní ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Afebrilní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Afebrilní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Afebrilní například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Afebrilní? resp. co přesně označuje termín Afebrilní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afebrilní, odpověď na dotaz co je to Afebrilní?. Víte např. kdo to je Pan Tau? Znáte a víte kdo je Steve Jobs? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?