Co je to?
Odborný výraz, definice slova Afebrilní. Co znamená slovo Afebrilní z kategorie Lékařství?

Co je Afebrilní? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Afebrilní?

V lékařských termínech se většina běžné populace nevyzná a naprosto jednoduchá slova se opisují komplikovaným způsobem. Jedním z těchto slov je i výraz afebrilní, který se používá pro stav, kdy pacient zrovna netrpí horečkou a má naprosto normální tělesnou teplotu. Přesným opakem výrazu afebrilní je slovo febrilní.


Co je to Afebrilní? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Afebrilní. Co znamená slovo Afebrilní z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Afebrilní s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Afebrilní patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: slovo, význam, termín, synonymum, slovník, terminologie, definice pojmu, lékařství, formulace, odborné názvosloví, přesný výraz, význam pojmu, přesný význam, wiki, odborný výraz, informace, co je to Afebrilní?, lékařství


Pojem Afebrilní je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Afebrilní ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Afebrilní na Youtube

Zkusit najít termín Afebrilní ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Afebrilní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Afebrilní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Afebrilní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Afebrilní například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Afebrilní? resp. jaká je definice termínu Afebrilní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afebrilní, odpověď na dotaz co je to Afebrilní?. Víte např. kdo to je Johannes Brahms? Znáte a víte kdo je Vladimir Putin? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Afebrilní v jiné sekci než lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?