Co je to?
Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Co je to Afebrilní? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Afebrilní

V lékařských termínech se většina běžné populace nevyzná a naprosto jednoduchá slova se opisují komplikovaným způsobem. Jedním z těchto slov je i výraz afebrilní, který se používá pro stav, kdy pacient zrovna netrpí horečkou a má naprosto normální tělesnou teplotu. Přesným opakem výrazu afebrilní je slovo febrilní.


Co je to Afebrilní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Afebrilní můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Afebrilní je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, termín, význam slova, odborné názvosloví, přesný výraz, wiki, informace, slovo, Lékařství, názvosloví, formulace, lexikon, terminus technicus, slovník, definice, význam, Lékařství, pojem


Pojem Afebrilní je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Afebrilní ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Afebrilní ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Afebrilní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Afebrilní ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Afebrilní ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Afebrilní na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Afebrilní například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Afebrilní? resp. jaká je definice termínu Afebrilní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afebrilní, odpověď na dotaz co je to Afebrilní?. Víte např. kdo to je PR specialista? Znáte a víte kdo je Demagog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?