Co je to?
Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Co je to Afebrilní? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Afebrilní?

V lékařských termínech se většina běžné populace nevyzná a naprosto jednoduchá slova se opisují komplikovaným způsobem. Jedním z těchto slov je i výraz afebrilní, který se používá pro stav, kdy pacient zrovna netrpí horečkou a má naprosto normální tělesnou teplotu. Přesným opakem výrazu afebrilní je slovo febrilní.


Co je to Afebrilní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Afebrilní patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: termín, přesný význam, význam slova, formulace, wiki, popis, definice pojmu, co je to Afebrilní?, přesný výraz, co to je, terminologie, terminus technicus, definice, odborné názvosloví, synonymum, názvosloví, slovník, heslo


Pojem Afebrilní je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Afebrilní ve Wikislovníku

Najít termín Afebrilní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Afebrilní ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Afebrilní ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Afebrilní ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Afebrilní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Afebrilní například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Afebrilní? resp. jaký je přesný význam slova Afebrilní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afebrilní, odpověď na dotaz co je to Afebrilní?. Víte např. kdo to je Ridley Scott? Znáte a víte kdo je Krupiér? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Afebrilní i v jiných kategoriích (než Lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?