Co je to?
Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Co je to Afebrilní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Afebrilní?

V lékařských termínech se většina běžné populace nevyzná a naprosto jednoduchá slova se opisují komplikovaným způsobem. Jedním z těchto slov je i výraz afebrilní, který se používá pro stav, kdy pacient zrovna netrpí horečkou a má naprosto normální tělesnou teplotu. Přesným opakem výrazu afebrilní je slovo febrilní.


Co je to Afebrilní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Afebrilní. Co znamená odborný pojem Afebrilní z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Afebrilní? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Afebrilní je v kategorii lékařství

Klíčová slova: terminologie, co to je, odborný výraz, význam pojmu, co je to Afebrilní?, přesný význam, slovník, význam slova, pojem, slovo, wiki, terminus technicus, Afebrilní, vysvětlení, lékařství, formulace, odborné názvosloví, synonymum


Pojem Afebrilní je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Afebrilní

Zkusit najít výraz Afebrilní ve Wikislovníku

Hledat pojem Afebrilní ve Wikipedii

Hledat výraz Afebrilní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Afebrilní ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Afebrilní na Google.cz

Zkusit najít slovo Afebrilní ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Afebrilní například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Afebrilní? resp. co znamená Afebrilní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afebrilní, odpověď na dotaz co je to Afebrilní?. Víte např. kdo to je Turista? Znáte a víte kdo je Krupiér? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?