Co je to?
Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Co to je Free running? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Free running?

Free running je podobně jako parcour sportovní disciplína rozšířená hlavně v USA. Jejím principem je překonávání různých překážek např. na běžné ulici pomocí různých akrobatických skoků a to tak, aby výsledný dojem byl co nejvíce estetický. Zakladatelem tohoto sportu je Sébastien Foucan.


Co je to Free running? Význam slova, termín, Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Free running sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Free running patří do sekce Sport

Klíčová slova: slovník, lexikon, význam slova, co znamená, heslo, wiki, synonymum, význam pojmu, význam, slovo, Sport, formulace, definice, termín, pojem, názvosloví, Free running, odborný výraz


Pojem Free running je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Free running?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Free running je umění pohybu, akrobatická sportovní disciplína. Freerunnerům jde o to, aby ve své cestě hladce a plynule překonali překážku, reagují na okolí pomocí různých pohybů jako vaulty (přeskoky), skoky, „somersaults“ a jiné akrobatické pohyby, vytvářející atleticky a esteticky vypadající způsob pohybu. Na rozdíl od parkouru jsou povoleny akrobatické pohyby a skoky, přičemž Freerunning je více zaměřen na estetiku a krásu pohybu. Tréninky probíhají většinou v tělocvičnách, nebo v městských prostorech, které jsou plné různých překážek.

Hledejte pojem Free running v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Free running ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Free running ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Free running ve Wikizdrojích

Hledat slovo Free running ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Free running ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Free running ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Free running například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Free running? resp. co znamená výraz Free running? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Free running, odpověď na dotaz co je to Free running?. Víte např. kdo to je Zámečník? Znáte a víte kdo je Beduín? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.