Co je to?
Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Co to je Free running? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Free running?

Free running je podobně jako parcour sportovní disciplína rozšířená hlavně v USA. Jejím principem je překonávání různých překážek např. na běžné ulici pomocí různých akrobatických skoků a to tak, aby výsledný dojem byl co nejvíce estetický. Zakladatelem tohoto sportu je Sébastien Foucan.


Co je to Free running? Význam slova, termín, Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Free running? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Free running je v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, Sport, význam, vysvětlení, slovo, termín, přesný význam, synonymum, pojem, Sport, definice pojmu, co znamená, terminus technicus, lexikon, wiki, co je to Free running?, definice


Pojem Free running je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Free running píše následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Free running je umění pohybu, akrobatická sportovní disciplína. Freerunnerům jde o to, aby ve své cestě hladce a plynule překonali překážku, reagují na okolí pomocí různých pohybů jako vaulty (přeskoky), skoky, „somersaults“ a jiné akrobatické pohyby, vytvářející atleticky a esteticky vypadající způsob pohybu. Na rozdíl od parkouru jsou povoleny akrobatické pohyby a skoky, přičemž Freerunning je více zaměřen na estetiku a krásu pohybu. Tréninky probíhají většinou v tělocvičnách, nebo v městských prostorech, které jsou plné různých překážek.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Free running na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Free running ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Free running ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Free running ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Free running ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Free running ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Free running například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Free running? resp. co se přesně ukrývá za slovem Free running? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Free running, odpověď na dotaz co je to Free running?. Víte např. kdo to je Miley Cyrus? Znáte a víte kdo je Jezíd? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Free running hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.