Co je to?
Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Co to je Free running? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Free running?

Free running je podobně jako parcour sportovní disciplína rozšířená hlavně v USA. Jejím principem je překonávání různých překážek např. na běžné ulici pomocí různých akrobatických skoků a to tak, aby výsledný dojem byl co nejvíce estetický. Zakladatelem tohoto sportu je Sébastien Foucan.


Co je to Free running? Význam slova, termín, Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Free running sdílejte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Free running je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam, definice, lexikon, informace, formulace, Sport, odborné názvosloví, přesný význam, popis, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, co je to Free running?, termín, co znamená, slovo, definice pojmu, slovník


Pojem Free running je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Free running?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Free running je umění pohybu, akrobatická sportovní disciplína. Freerunnerům jde o to, aby ve své cestě hladce a plynule překonali překážku, reagují na okolí pomocí různých pohybů jako vaulty (přeskoky), skoky, „somersaults“ a jiné akrobatické pohyby, vytvářející atleticky a esteticky vypadající způsob pohybu. Na rozdíl od parkouru jsou povoleny akrobatické pohyby a skoky, přičemž Freerunning je více zaměřen na estetiku a krásu pohybu. Tréninky probíhají většinou v tělocvičnách, nebo v městských prostorech, které jsou plné různých překážek.

Jiné zdroje informací o pojmu Free running

Zkusit najít výraz Free running ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Free running ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Free running na Youtube

Vyhledat výraz Free running ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Free running na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Free running ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Free running například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Free running? resp. co označuje slovo Free running? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Free running, odpověď na dotaz co je to Free running?. Víte např. kdo to je Kurd? Znáte a víte kdo je Jezíd? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.