Co je to?
Výraz, termín, definice slova Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Co je to Free running? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Free running?

Free running je podobně jako parcour sportovní disciplína rozšířená hlavně v USA. Jejím principem je překonávání různých překážek např. na běžné ulici pomocí různých akrobatických skoků a to tak, aby výsledný dojem byl co nejvíce estetický. Zakladatelem tohoto sportu je Sébastien Foucan.


Co je to Free running? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Free running? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Free running patří do sekce sport

Klíčová slova: vysvětlení, definice, formulace, synonymum, význam slova, odborné názvosloví, význam, slovo, termín, sport, odborný výraz, terminus technicus, přesný výraz, definice pojmu, Free running, lexikon, informace, co znamená


Pojem Free running je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Free running?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Free running je umění pohybu, akrobatická sportovní disciplína. Freerunnerům jde o to, aby ve své cestě hladce a plynule překonali překážku, reagují na okolí pomocí různých pohybů jako vaulty (přeskoky), skoky, „somersaults“ a jiné akrobatické pohyby, vytvářející atleticky a esteticky vypadající způsob pohybu. Na rozdíl od parkouru jsou povoleny akrobatické pohyby a skoky, přičemž Freerunning je více zaměřen na estetiku a krásu pohybu. Tréninky probíhají většinou v tělocvičnách, nebo v městských prostorech, které jsou plné různých překážek.

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Free running na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Free running ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Free running ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Free running ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Free running ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Free running ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Free running například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Free running? resp. co znamená Free running? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Free running, odpověď na dotaz co je to Free running?. Víte např. kdo to je Imám? Znáte a víte kdo je Beduín? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.