Co je to?
Definice výrazu, termínu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Co je Free running?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Free running

Free running je podobně jako parcour sportovní disciplína rozšířená hlavně v USA. Jejím principem je překonávání různých překážek např. na běžné ulici pomocí různých akrobatických skoků a to tak, aby výsledný dojem byl co nejvíce estetický. Zakladatelem tohoto sportu je Sébastien Foucan.


Co je to Free running? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Free running? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Free running je v kategorii sport

Klíčová slova: termín, slovník, význam, formulace, popis, odborný výraz, sport, přesný význam, co znamená, definice, co to je, Free running, sport, wiki, význam slova, terminologie, význam pojmu, pojem


Pojem Free running je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Free running dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Free running je umění pohybu, akrobatická sportovní disciplína. Freerunnerům jde o to, aby ve své cestě hladce a plynule překonali překážku, reagují na okolí pomocí různých pohybů jako vaulty (přeskoky), skoky, „somersaults“ a jiné akrobatické pohyby, vytvářející atleticky a esteticky vypadající způsob pohybu. Na rozdíl od parkouru jsou povoleny akrobatické pohyby a skoky, přičemž Freerunning je více zaměřen na estetiku a krásu pohybu. Tréninky probíhají většinou v tělocvičnách, nebo v městských prostorech, které jsou plné různých překážek.

Další informační zdroje o slovu Free running

Najít heslo Free running na Google obrázcích

Hledat výraz Free running ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Free running ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Free running ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Free running ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Free running ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Free running například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Free running? resp. co to je Free running? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Free running, odpověď na dotaz co je to Free running?. Víte např. kdo to je Abulcasis? Znáte a víte kdo je Sirotek? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Free running i v jiné kategorii než v sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, lední hokej, free running, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.