Co je to?
Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Co je to Denuklearizace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Denuklearizace

Denuklearizace čili jaderné odzbrojení znamená plnění Smlouvy o nešíření jaderných zbraní. To je mezinárodní smlouva, jejímž cílem je omezení šíření jaderných zbraní. Platí od roku 1970 a podepsalo ji 189 zemí. 5 zemí je vlastníky jaderných zbraní.
Tyto státy se zavazují k denuklearizaci, ostatní státy nebudou takové zbraně ani vyrábět, ani je získávat.


Co je to Denuklearizace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Denuklearizace se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, slovník, co znamená, význam, význam slova, heslo, Politika, terminus technicus, informace, odborný výraz, vysvětlení, co je to Denuklearizace?, přesný význam, názvosloví, Denuklearizace, definice, popis


Pojem Denuklearizace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Denuklearizace na Google.cz

Vyhledat termín Denuklearizace ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Denuklearizace ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Denuklearizace ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Denuklearizace ve Wikimedia Commons

Najít výraz Denuklearizace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Denuklearizace například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Denuklearizace? resp. jaký je přesný význam slova Denuklearizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Denuklearizace, odpověď na dotaz co je to Denuklearizace?. Víte např. kdo to je Wotan? Znáte a víte kdo je Personalistka? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.