Co je to?
Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Co je to Denuklearizace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Denuklearizace

Denuklearizace čili jaderné odzbrojení znamená plnění Smlouvy o nešíření jaderných zbraní. To je mezinárodní smlouva, jejímž cílem je omezení šíření jaderných zbraní. Platí od roku 1970 a podepsalo ji 189 zemí. 5 zemí je vlastníky jaderných zbraní.
Tyto státy se zavazují k denuklearizaci, ostatní státy nebudou takové zbraně ani vyrábět, ani je získávat.


Co je to Denuklearizace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Denuklearizace? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Denuklearizace se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: synonymum, definice pojmu, definice, slovník, význam slova, formulace, názvosloví, význam, co to je, termín, terminus technicus, Denuklearizace, heslo, co znamená, terminologie, slovo, Politika, popis


Pojem Denuklearizace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Denuklearizace

Vyhledat výraz Denuklearizace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Denuklearizace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Denuklearizace ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Denuklearizace na Youtube

Vyhledat pojem Denuklearizace ve Wikipedii

Zkusit najít termín Denuklearizace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Denuklearizace například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Denuklearizace? resp. jaká je definice slova Denuklearizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Denuklearizace, odpověď na dotaz co je to Denuklearizace?. Víte např. kdo to je Všivák? Znáte a víte kdo je Mánička? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.