Co je to?
Definice odborného termínu, slova Denuklearizace. Co znamená pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Co je to Denuklearizace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Denuklearizace

Denuklearizace čili jaderné odzbrojení znamená plnění Smlouvy o nešíření jaderných zbraní. To je mezinárodní smlouva, jejímž cílem je omezení šíření jaderných zbraní. Platí od roku 1970 a podepsalo ji 189 zemí. 5 zemí je vlastníky jaderných zbraní.
Tyto státy se zavazují k denuklearizaci, ostatní státy nebudou takové zbraně ani vyrábět, ani je získávat.


Co je to Denuklearizace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Denuklearizace. Co znamená pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Denuklearizace? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Denuklearizace je v kategorii politika

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, synonymum, co to je, slovo, lexikon, termín, význam, odborné názvosloví, co je to Denuklearizace?, terminologie, politika, pojem, názvosloví, wiki, popis, terminus technicus, přesný význam


Pojem Denuklearizace je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Denuklearizace ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Denuklearizace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Denuklearizace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Denuklearizace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Denuklearizace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Denuklearizace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Denuklearizace například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Denuklearizace? resp. co to je Denuklearizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Denuklearizace, odpověď na dotaz co je to Denuklearizace?. Víte např. kdo to je Superpřenašeč? Znáte a víte kdo je Ljuba Krbová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Denuklearizace i v jiné kategorii než v politika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.