Co je to?
Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Co je to Denuklearizace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Denuklearizace

Denuklearizace čili jaderné odzbrojení znamená plnění Smlouvy o nešíření jaderných zbraní. To je mezinárodní smlouva, jejímž cílem je omezení šíření jaderných zbraní. Platí od roku 1970 a podepsalo ji 189 zemí. 5 zemí je vlastníky jaderných zbraní.
Tyto státy se zavazují k denuklearizaci, ostatní státy nebudou takové zbraně ani vyrábět, ani je získávat.


Co je to Denuklearizace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Denuklearizace s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Denuklearizace patří do kategorie politika

Klíčová slova: slovník, synonymum, politika, popis, odborný výraz, definice, co to je, slovo, význam, odborné názvosloví, terminus technicus, termín, politika, wiki, co znamená, pojem, význam pojmu, lexikon


Pojem Denuklearizace je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Denuklearizace ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Denuklearizace ve Wikislovníku

Vyhledat termín Denuklearizace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Denuklearizace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Denuklearizace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Denuklearizace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Denuklearizace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Denuklearizace? resp. jaký je význam slova Denuklearizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Denuklearizace, odpověď na dotaz co je to Denuklearizace?. Víte např. kdo to je Joseph Haydn? Znáte a víte kdo je David Rath? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.