Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Co to je HIIT? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu HIIT

HIIT je jeden ze způsobů intenzivního cvičení. Umožňuje zlepšit kondici během velmi krátké doby. Zkratka HIIT znamená High-Intensity Interval Training čili velmi intenzivní intervalový trénink.
Cvičení nezabere mnoho času. Jeho základem je střídání maximální a nízké intenzity cvičení. Takový trénink je velice účinný při spalování podkožního tuku a nárůstu svalové hmoty. Stačí cvičit 15 – 30 minut.


Co je to HIIT? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text HIIT s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem HIIT se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: pojem, význam, HIIT, co to je, slovník, terminologie, heslo, terminus technicus, termín, přesný význam, lexikon, názvosloví, synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu, význam pojmu, Sport


Pojem HIIT je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu HIIT píše následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vysoce intenzivní intervalový trénink (anglicky High-intensity interval training, HIIT, také high-intensity intermittent exercise, HIIE, nebo sprint interval training, SIT) je druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Není určeno, co se má cvičit, tento typ tréninku lze aplikovat na rozmanitou škálu pohybových aktivit: běh, jízdu na kole, plavání, skákání přes švihadlo, posilování s vlastní vahou nebo činkami atd.

Jiné informační zdroje o pojmu HIIT

Chraňte své soukromí a hledejte slovo HIIT ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo HIIT ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz HIIT ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo HIIT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem HIIT ve vyhledávači Yandex

Najít termín HIIT na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo HIIT například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova HIIT? resp. co se vlastně skrývá pod slovem HIIT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HIIT, odpověď na dotaz co je to HIIT?. Víte např. kdo to je Pojistný matematik? Znáte a víte kdo je Martin Netolický? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.