Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Co to je HIIT? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu HIIT

HIIT je jeden ze způsobů intenzivního cvičení. Umožňuje zlepšit kondici během velmi krátké doby. Zkratka HIIT znamená High-Intensity Interval Training čili velmi intenzivní intervalový trénink.
Cvičení nezabere mnoho času. Jeho základem je střídání maximální a nízké intenzity cvičení. Takový trénink je velice účinný při spalování podkožního tuku a nárůstu svalové hmoty. Stačí cvičit 15 – 30 minut.


Co je to HIIT? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to HIIT? se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín HIIT je v sekci Sport

Klíčová slova: HIIT, slovník, termín, význam pojmu, názvosloví, odborný výraz, popis, co to je, pojem, Sport, odborné názvosloví, definice, heslo, synonymum, definice pojmu, vysvětlení, terminus technicus, lexikon


Pojem HIIT je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz HIIT ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo HIIT ve Wikislovníku

Najít heslo HIIT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem HIIT na Google.cz

Hledat slovo HIIT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo HIIT ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo HIIT například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená HIIT? resp. jaký je přesný význam slova HIIT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HIIT, odpověď na dotaz co je to HIIT?. Víte např. kdo to je M.I.A.? Znáte a víte kdo je Agáta Prachařová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.