Co je to?
Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Co je to Benefit? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Benefit?

Benefit označuje určitý druh výhody nebo systému hodnocení. Nejčastěji užívané jsou benefity zaměstnanecké, které zaměstnavatel poskytne zaměstnanci mimo mzdu, tedy navíc. Benefit není právně vymahatelný. Lze ho poskytovat ve finanční podobě, hmotné formě nebo jako nějakou nadstandardní službu.
Nejčastější benefity jsou dovolená navíc, závodní stravování nebo stravenky, občerstvení zdarma, rekreace a příspěvky na dovolenou, pružná pracovní doba a nadstandardní pracovní vybavení (např. notebook).


Co je to Benefit? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Benefit je v sekci Různé

Klíčová slova: slovník, názvosloví, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, vysvětlení, význam, informace, terminologie, heslo, definice, pojem, co je to Benefit?, Benefit, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, slovo


Pojem Benefit je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Benefit

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benefit ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Benefit na Google.cz

Najít slovo Benefit ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Benefit ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benefit ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Benefit na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Benefit například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Benefit? resp. jaká je definice termínu Benefit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benefit, odpověď na dotaz co je to Benefit?. Víte např. kdo to je Savec? Znáte a víte kdo je Judita Čeřovská? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.