Co je to?
Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Co je to Freediving? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Freediving?

Freediving, čili volné nebo nádechové potápění, je označení pro potápění, při kterém se nepoužívá dýchací přístroj. Potápěč se nadechne nad hladinou vody a s tímto množstvím vzduchu v plicích musí pod vodou vystačit.
Freediving se nazývá také jako ponor na jeden nádech. Provozuje se převážně jako plavání na hladině, kdy má potápěč masku a šnorchl a s hlavou ponořenou do vody pozoruje děje pod hladinou. Jako druh vodního sportu má poněkud jiná pravidla.


Co je to Freediving? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Freediving s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Freediving je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, význam, formulace, synonymum, terminus technicus, popis, terminologie, Sport, přesný význam, definice pojmu, co je to Freediving?, Freediving, přesný výraz, odborný výraz, termín, názvosloví, odborné názvosloví, význam pojmu


Pojem Freediving je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Freediving ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Freediving ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Freediving ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Freediving na Youtube

Vyhledat slovo Freediving ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Freediving ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Freediving například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Freediving? resp. co se přesně ukrývá za slovem Freediving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Freediving, odpověď na dotaz co je to Freediving?. Víte např. kdo to je Záchranář? Znáte a víte kdo je Fundamentalista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.