Co je to?
Definice výrazu, termínu Freediving. Co znamená odborný pojem Freediving z kategorie Sport?

Co je Freediving? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Freediving

Freediving, čili volné nebo nádechové potápění, je označení pro potápění, při kterém se nepoužívá dýchací přístroj. Potápěč se nadechne nad hladinou vody a s tímto množstvím vzduchu v plicích musí pod vodou vystačit.
Freediving se nazývá také jako ponor na jeden nádech. Provozuje se převážně jako plavání na hladině, kdy má potápěč masku a šnorchl a s hlavou ponořenou do vody pozoruje děje pod hladinou. Jako druh vodního sportu má poněkud jiná pravidla.


Co je to Freediving? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Freediving. Co znamená odborný pojem Freediving z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Freediving je v kategorii sport

Klíčová slova: význam pojmu, Freediving, sport, vysvětlení, význam slova, co to je, heslo, definice, formulace, definice pojmu, wiki, názvosloví, význam, lexikon, přesný výraz, pojem, terminus technicus, slovo


Pojem Freediving je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Freediving? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Volné potápění (anglicky freediving, free-diving, apnea diving, dalším českým názvem je nádechové potápění, odvozeno z „ponor na jeden nádech“) je potápění bez dýchacího přístroje, tedy jen se zásobou vzduchu v plicích, kterou má potápěč z nadýchnutí se nad hladinou vody.
Volné potápění se řadí mezi vodní sporty.

Další informace o pojmu Freediving hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat slovo Freediving ve Wikizdrojích

Najít výraz Freediving ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Freediving na Youtube

Zkusit najít slovo Freediving ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Freediving ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Freediving ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Freediving například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Freediving? resp. co znamená Freediving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Freediving, odpověď na dotaz co je to Freediving?. Víte např. kdo to je Zrůda? Znáte a víte kdo je Karolína Kopíncová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Freediving i v jiné sekci než je kategorie sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.