Co je to?
Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Co je to Freediving? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Freediving?

Freediving, čili volné nebo nádechové potápění, je označení pro potápění, při kterém se nepoužívá dýchací přístroj. Potápěč se nadechne nad hladinou vody a s tímto množstvím vzduchu v plicích musí pod vodou vystačit.
Freediving se nazývá také jako ponor na jeden nádech. Provozuje se převážně jako plavání na hladině, kdy má potápěč masku a šnorchl a s hlavou ponořenou do vody pozoruje děje pod hladinou. Jako druh vodního sportu má poněkud jiná pravidla.


Co je to Freediving? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Freediving můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Freediving je v sekci Sport

Klíčová slova: popis, termín, pojem, definice, co je to Freediving?, slovník, Sport, Freediving, formulace, heslo, wiki, význam, terminologie, přesný význam, názvosloví, odborné názvosloví, odborný výraz, lexikon


Pojem Freediving je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Freediving? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Volné potápění (anglicky freediving, free-diving, apnea diving, dalším českým názvem je nádechové potápění, odvozeno z „ponor na jeden nádech“) je potápění bez dýchacího přístroje, tedy jen se zásobou vzduchu v plicích, kterou má potápěč z nadýchnutí se nad hladinou vody.
Volné potápění se řadí mezi vodní sporty.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Freediving ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Freediving ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Freediving ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Freediving ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Freediving ve Wikizdrojích

Hledat heslo Freediving ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Freediving například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Freediving? resp. co znamená slovo Freediving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Freediving, odpověď na dotaz co je to Freediving?. Víte např. kdo to je Levičák? Znáte a víte kdo je Pokémon? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.