Co je to?
Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Co je to Freediving? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Freediving?

Freediving, čili volné nebo nádechové potápění, je označení pro potápění, při kterém se nepoužívá dýchací přístroj. Potápěč se nadechne nad hladinou vody a s tímto množstvím vzduchu v plicích musí pod vodou vystačit.
Freediving se nazývá také jako ponor na jeden nádech. Provozuje se převážně jako plavání na hladině, kdy má potápěč masku a šnorchl a s hlavou ponořenou do vody pozoruje děje pod hladinou. Jako druh vodního sportu má poněkud jiná pravidla.


Co je to Freediving? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Freediving je v sekci Sport

Klíčová slova: přesný význam, definice pojmu, informace, význam, Sport, Sport, co to je, termín, odborný výraz, terminus technicus, co je to Freediving?, vysvětlení, lexikon, slovo, synonymum, Freediving, wiki, názvosloví


Pojem Freediving je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Freediving píše následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Volné potápění (anglicky freediving, free-diving, apnea diving, dalším českým názvem je nádechové potápění, odvozeno z „ponor na jeden nádech“) je potápění bez dýchacího přístroje, tedy jen se zásobou vzduchu v plicích, kterou má potápěč z nadýchnutí se nad hladinou vody.
Volné potápění se řadí mezi vodní sporty.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Freediving na Youtube

Hledat výraz Freediving ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Freediving ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Freediving ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Freediving ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Freediving ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Freediving například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Freediving? resp. jaká je definice slova Freediving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Freediving, odpověď na dotaz co je to Freediving?. Víte např. kdo to je Zoofil? Znáte a víte kdo je Fundamentalista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Freediving hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.