Co je to?
Odborný výraz, definice slova Synchronizace. Co znamená pojem Synchronizace z kategorie Software?

Co je to Synchronizace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Synchronizace

Synchronizace je pojmenování užívané pro situaci, kdy současně probíhá více koordinovaných dějů. S pojmem se lze setkat nejčastěji v informatice, programování, při stavbě strojů nebo jejich částí, ale také při organizování různých činností nebo akcí.
Hlavním cílem synchronizace dat je přenos dat mezi serverem a jiným zařízením nebo aplikací tak, aby se na synchronizovaných místech vyskytovala stejná data.


Co je to Synchronizace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Synchronizace. Co znamená pojem Synchronizace z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Synchronizace? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Synchronizace je v kategorii Software

Klíčová slova: Software, názvosloví, co znamená, definice, synonymum, pojem, popis, termín, Synchronizace, přesný význam, lexikon, vysvětlení, slovo, Software, heslo, terminus technicus, informace, formulace


Pojem Synchronizace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Synchronizace

Hledat pojem Synchronizace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Synchronizace ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Synchronizace na Youtube

Najít pojem Synchronizace na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Synchronizace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Synchronizace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Synchronizace například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Synchronizace? resp. co znamená výraz Synchronizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Synchronizace, odpověď na dotaz co je to Synchronizace?. Víte např. kdo to je Emigrant? Znáte a víte kdo je Luděk Niedermayer? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Synchronizace hledat i v jiných kategoriích (než Software) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.