Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adherence. Co znamená pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Co je Adherence? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Adherence?

Adherence je přístup pacienta k léčbě, kdy se pacient řídí radami zdravotníků a snaží se dozvědět více o svém onemocnění, chová se aktivně a ptá se. Tím se zvyšuje účinnost léků i terapie.
Adherence je jednou z podmínek úspěšného léčení. Lze ji zvyšovat motivací pacientů, řádným poučení o nutnosti dodržovat stanovený léčebný režim a objasněním případných následků neadherentního chování pacienta.


Co je to Adherence? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Adherence. Co znamená pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Adherence? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Adherence se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: Adherence, heslo, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, lékařství, slovo, přesný význam, formulace, synonymum, wiki, co to je, lexikon, význam slova, význam, termín, pojem, definice


Pojem Adherence je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Adherence

Najít pojem Adherence ve Wikipedii

Hledat termín Adherence ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Adherence na Youtube

Zkusit najít heslo Adherence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Adherence na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adherence ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adherence například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Adherence? resp. co to je Adherence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adherence, odpověď na dotaz co je to Adherence?. Víte např. kdo to je Ondřej Palát? Znáte a víte kdo je Jan Lacina? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.