Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Co je to Adherence? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Adherence?

Adherence je přístup pacienta k léčbě, kdy se pacient řídí radami zdravotníků a snaží se dozvědět více o svém onemocnění, chová se aktivně a ptá se. Tím se zvyšuje účinnost léků i terapie.
Adherence je jednou z podmínek úspěšného léčení. Lze ji zvyšovat motivací pacientů, řádným poučení o nutnosti dodržovat stanovený léčebný režim a objasněním případných následků neadherentního chování pacienta.


Co je to Adherence? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Adherence s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Adherence je v kategorii lékařství

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, lékařství, popis, názvosloví, Adherence, synonymum, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, terminus technicus, pojem, definice pojmu, co znamená, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, informace


Pojem Adherence je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Adherence v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Adherence ve Wikislovníku

Hledat termín Adherence ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adherence ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Adherence ve Wikipedii

Hledat heslo Adherence ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Adherence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Adherence například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Adherence? resp. co je to Adherence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adherence, odpověď na dotaz co je to Adherence?. Víte např. kdo to je Ondřej Kúdela? Znáte a víte kdo je Chloë Grace Moretz? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.