Co je to?
Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Co to je Adherence? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Adherence

Adherence je přístup pacienta k léčbě, kdy se pacient řídí radami zdravotníků a snaží se dozvědět více o svém onemocnění, chová se aktivně a ptá se. Tím se zvyšuje účinnost léků i terapie.
Adherence je jednou z podmínek úspěšného léčení. Lze ji zvyšovat motivací pacientů, řádným poučení o nutnosti dodržovat stanovený léčebný režim a objasněním případných následků neadherentního chování pacienta.


Co je to Adherence? Význam slova, termín, Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Adherence se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, slovník, význam slova, co to je, termín, co je to Adherence?, Lékařství, terminologie, definice pojmu, názvosloví, co znamená, odborný výraz, wiki, heslo, informace, synonymum, lexikon


Pojem Adherence je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Adherence zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Adherence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Adherence ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adherence ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Adherence ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Adherence na Google.cz

Najít slovo Adherence ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adherence například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Adherence? resp. co znamená slovo Adherence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adherence, odpověď na dotaz co je to Adherence?. Víte např. kdo to je Penélope Cruz? Znáte a víte kdo je Karel Gott? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.