Co je to?
Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Co to je Adherence? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Adherence

Adherence je přístup pacienta k léčbě, kdy se pacient řídí radami zdravotníků a snaží se dozvědět více o svém onemocnění, chová se aktivně a ptá se. Tím se zvyšuje účinnost léků i terapie.
Adherence je jednou z podmínek úspěšného léčení. Lze ji zvyšovat motivací pacientů, řádným poučení o nutnosti dodržovat stanovený léčebný režim a objasněním případných následků neadherentního chování pacienta.


Co je to Adherence? Význam slova, termín, Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Adherence s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Adherence je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: heslo, wiki, přesný výraz, Lékařství, význam slova, co to je, popis, terminus technicus, terminologie, přesný význam, slovník, odborné názvosloví, význam pojmu, Lékařství, význam, vysvětlení, co znamená, synonymum


Pojem Adherence je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Adherence na Youtube

Najít pojem Adherence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Adherence ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adherence ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Adherence na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adherence ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adherence například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Adherence? resp. jaká je definice termínu Adherence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adherence, odpověď na dotaz co je to Adherence?. Víte např. kdo to je Výtržník? Znáte a víte kdo je Dan Bárta? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.