Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Co je to Adherence? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Adherence?

Adherence je přístup pacienta k léčbě, kdy se pacient řídí radami zdravotníků a snaží se dozvědět více o svém onemocnění, chová se aktivně a ptá se. Tím se zvyšuje účinnost léků i terapie.
Adherence je jednou z podmínek úspěšného léčení. Lze ji zvyšovat motivací pacientů, řádným poučení o nutnosti dodržovat stanovený léčebný režim a objasněním případných následků neadherentního chování pacienta.


Co je to Adherence? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Adherence můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Adherence je v kategorii lékařství

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, lékařství, slovník, odborný výraz, formulace, co je to Adherence?, význam pojmu, termín, heslo, význam slova, synonymum, přesný výraz, co znamená, názvosloví, význam, popis, wiki


Pojem Adherence je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Adherence ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Adherence na Google.cz

Zkusit najít heslo Adherence ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adherence ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adherence ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Adherence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adherence například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Adherence? resp. co znamená Adherence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adherence, odpověď na dotaz co je to Adherence?. Víte např. kdo to je Hasan Nasralláh? Znáte a víte kdo je Snacha? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.