Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový bonus? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Daňový bonus

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Daňový bonus? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Daňový bonus se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: slovník, názvosloví, heslo, formulace, co znamená, wiki, terminus technicus, synonymum, pojem, význam pojmu, přesný význam, popis, odborný výraz, definice, odborné názvosloví, význam, informace, Účetnictví


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Daňový bonus doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový bonus ve Wikimedia Commons

Najít pojem Daňový bonus ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Daňový bonus ve Wikislovníku

Hledat heslo Daňový bonus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Daňový bonus na Youtube

Zkusit najít heslo Daňový bonus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte co znamená slovo Daňový bonus? resp. jaká je definice termínu Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Účetnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.