Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový bonus? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Daňový bonus

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Daňový bonus se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, terminologie, termín, slovo, co je to Daňový bonus?, formulace, Účetnictví, význam, wiki, odborný výraz, přesný význam, Daňový bonus, slovník, pojem, definice pojmu, vysvětlení, názvosloví, definice


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Daňový bonus

Vyhledat výraz Daňový bonus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Daňový bonus ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Daňový bonus ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Daňový bonus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Daňový bonus ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Daňový bonus na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Daňový bonus? resp. co znamená výraz Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je James Cameron? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.