Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je Daňový bonus?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Daňový bonus?

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Daňový bonus sdílejte s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Daňový bonus je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: wiki, formulace, pojem, Daňový bonus, definice pojmu, informace, názvosloví, přesný výraz, terminus technicus, význam slova, co to je, odborný výraz, terminologie, co je to Daňový bonus?, popis, definice, přesný význam, Účetnictví


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový bonus ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Daňový bonus ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Daňový bonus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Daňový bonus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Daňový bonus ve Wikipedii

Hledat pojem Daňový bonus ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teďka už zajisté víte co znamená slovo Daňový bonus? resp. co vlastně znamená slovo Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Barbra Streisand? Znáte a víte kdo je Jupiter? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Účetnictví, faktury na stole, daňový bonus, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.