Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňový bonus. Co znamená pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový bonus? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Daňový bonus

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daňový bonus. Co znamená pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Daňový bonus s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Daňový bonus se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, co to je, pojem, terminus technicus, Účetnictví, význam pojmu, synonymum, formulace, Účetnictví, definice, odborný výraz, wiki, informace, slovník, význam, vysvětlení, Daňový bonus, popis


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Daňový bonus

Vyhledat slovo Daňový bonus na Google.cz

Zkusit najít slovo Daňový bonus ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový bonus ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Daňový bonus na Youtube

Zkusit najít pojem Daňový bonus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Daňový bonus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Daňový bonus? resp. jaký je přesný význam slova Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Etoped? Znáte a víte kdo je Fluktuant? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Daňový bonus v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je Účetnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.