Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový bonus? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Daňový bonus?

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Daňový bonus? s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Daňový bonus je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: význam, vysvětlení, co to je, slovník, synonymum, definice, co je to Daňový bonus?, informace, terminus technicus, termín, význam pojmu, co znamená, heslo, wiki, lexikon, pojem, Daňový bonus, Účetnictví


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Daňový bonus ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Daňový bonus na Google.cz

Hledat videa s názvem Daňový bonus na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový bonus ve Wikimedia Commons

Najít výraz Daňový bonus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Daňový bonus ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Daňový bonus? resp. co označuje slovo Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Miroslav Kalousek? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.