Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je Daňový bonus? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Daňový bonus

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Daňový bonus sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, slovník, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, definice pojmu, Účetnictví, popis, pojem, Daňový bonus, terminus technicus, odborný výraz, co to je, lexikon, názvosloví, slovo, co znamená, terminologie


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Daňový bonus

Zkusit najít frázi Daňový bonus ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Daňový bonus na Youtube

Zkusit najít slovo Daňový bonus ve Wikislovníku

Vyhledat termín Daňový bonus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový bonus ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Daňový bonus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě nyní již víte co je to Daňový bonus? resp. jaký je přesný význam slova Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Šplhoun? Znáte a víte kdo je Jupiter? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daňový bonus v jiné sekci než Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.