Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový bonus? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Daňový bonus

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Daňový bonus s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: terminologie, synonymum, přesný význam, co znamená, wiki, Účetnictví, vysvětlení, co je to Daňový bonus?, termín, terminus technicus, význam slova, formulace, definice, význam, názvosloví, Účetnictví, odborné názvosloví, co to je


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Daňový bonus zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Daňový bonus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Daňový bonus na Youtube

Zkusit najít pojem Daňový bonus ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový bonus ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Daňový bonus ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Daňový bonus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte jaký je význam slova Daňový bonus? resp. co vlastně znamená slovo Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Eskamotér? Znáte a víte kdo je Jupiter? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Účetnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.