Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový bonus? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Daňový bonus

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.


Co je to Daňový bonus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Daňový bonus sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Daňový bonus patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: definice pojmu, vysvětlení, informace, význam pojmu, význam, definice, terminologie, význam slova, wiki, terminus technicus, co je to Daňový bonus?, popis, synonymum, Účetnictví, lexikon, slovník, heslo, termín


Pojem Daňový bonus je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Daňový bonus

Hledat slovo Daňový bonus na Google.cz

Zkusit najít výraz Daňový bonus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Daňový bonus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Daňový bonus ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Daňový bonus ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Daňový bonus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový bonus například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Daňový bonus? resp. co znamená slovo Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Deviant? Znáte a víte kdo je Emma Watson? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daňový bonus v jiné sekci než Účetnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.