Co je to?
Definice výrazu, termínu Štoudev. Co znamená odborný pojem Štoudev z kategorie Různé?

Co je to Štoudev? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Štoudev?

Štoudev je starší označení pro velkou nádobu ze dřeva, popřípadě káď, většinou na vodu. Štoudev měla jedno nebo dvě ucha, dala se v ní nosit nebo nabírat voda např. do chlévů.
Pokud se používala v domácnosti, byla větší a mohla být opatřena nožkami a poklopem. Sloužila jako nádrž na vodu, popřípadě na uskladnění potravin jako jsou povidla a podobně. Větší štoudve se nepřenášely a měly své stálé místo.

Co je to Štoudev? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Štoudev. Co znamená odborný pojem Štoudev z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Štoudev s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Štoudev je v kategorii různé

Klíčová slova: význam pojmu, terminologie, co to je, definice pojmu, definice, wiki, co je to Štoudev?, formulace, Štoudev, slovo, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, informace, odborné názvosloví, lexikon, slovník, synonymum


Pojem Štoudev je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Štoudev v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Štoudev ve Wikipedii

Hledat heslo Štoudev ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Štoudev ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štoudev ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Štoudev ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Štoudev na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Štoudev například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě nyní již víte co je to Štoudev? resp. co přesně označuje termín Štoudev? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štoudev, odpověď na dotaz co je to Štoudev?. Víte např. kdo to je Bohemista? Znáte a víte kdo je Henrik Lundqvist? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Štoudev hledat i v jiných kategoriích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.