Co je to?
Výraz, termín, definice slova Potenciální. Co znamená odborný pojem Potenciální z kategorie Latina?

Co je to Potenciální? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Potenciální?

Potenciální je pojem s velkým množstvím významů. V latině znamenalo toto slovo sílu, moc nebo možnost.
Pojmenování se využívá v lingvistice při určování slovesného způsobu, v matematice u funkcí, skalárů nebo vektorů, ve fyzice u gravitace, magnetizmu a elektřiny a v termodynamice a energii. V chemii a biologii se slovo potenciální užívá především v oblasti složení a vývoje buněk.


Co je to Potenciální? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Potenciální. Co znamená odborný pojem Potenciální z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Potenciální se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Potenciální patří do kategorie latina

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminologie, definice, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, význam, pojem, latina, přesný význam, latina, slovník, informace, co je to Potenciální?, heslo, význam pojmu, co znamená, formulace


Pojem Potenciální je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Potenciální zkuste tyto odkazy

Zkusit najít pojem Potenciální ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Potenciální ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Potenciální ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Potenciální na Google.cz

Hledat termín Potenciální ve Wikislovníku

Najít slovo Potenciální ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Potenciální například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Potenciální? resp. co je to Potenciální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Potenciální, odpověď na dotaz co je to Potenciální?. Víte např. kdo to je Meghan Trainor? Znáte a víte kdo je Zayn Malik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než latina). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.