Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Potenciální. Co znamená pojem Potenciální z kategorie Latina?

Co to je Potenciální? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Potenciální?

Potenciální je pojem s velkým množstvím významů. V latině znamenalo toto slovo sílu, moc nebo možnost.
Pojmenování se využívá v lingvistice při určování slovesného způsobu, v matematice u funkcí, skalárů nebo vektorů, ve fyzice u gravitace, magnetizmu a elektřiny a v termodynamice a energii. V chemii a biologii se slovo potenciální užívá především v oblasti složení a vývoje buněk.


Co je to Potenciální? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Potenciální. Co znamená pojem Potenciální z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Potenciální) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Potenciální patří do kategorie Latina

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, co je to Potenciální?, pojem, lexikon, význam slova, odborný výraz, wiki, názvosloví, terminologie, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, terminus technicus, popis, informace, slovo, Potenciální


Pojem Potenciální je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Potenciální

Hledat slovo Potenciální ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Potenciální na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Potenciální ve Wikimedia Commons

Hledat termín Potenciální ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Potenciální ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Potenciální na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Potenciální například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Potenciální? resp. co se přesně ukrývá za slovem Potenciální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Potenciální, odpověď na dotaz co je to Potenciální?. Víte např. kdo to je Hosteska? Znáte a víte kdo je Křesťan? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.