Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Potenciální. Co znamená pojem Potenciální z kategorie Latina?

Co to je Potenciální? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Potenciální?

Potenciální je pojem s velkým množstvím významů. V latině znamenalo toto slovo sílu, moc nebo možnost.
Pojmenování se využívá v lingvistice při určování slovesného způsobu, v matematice u funkcí, skalárů nebo vektorů, ve fyzice u gravitace, magnetizmu a elektřiny a v termodynamice a energii. V chemii a biologii se slovo potenciální užívá především v oblasti složení a vývoje buněk.


Co je to Potenciální? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Potenciální. Co znamená pojem Potenciální z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Potenciální? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Potenciální je v kategorii Latina

Klíčová slova: Potenciální, co to je, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, slovník, heslo, význam pojmu, přesný výraz, wiki, slovo, synonymum, význam slova, význam, popis, formulace, terminologie


Pojem Potenciální je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Potenciální lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Potenciální ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Potenciální na Google.cz

Hledat videa s názvem Potenciální na Youtube

Hledat termín Potenciální ve vyhledávači Yandex

Najít termín Potenciální ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Potenciální ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Potenciální například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Potenciální? resp. co to je Potenciální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Potenciální, odpověď na dotaz co je to Potenciální?. Víte např. kdo to je Bábovka? Znáte a víte kdo je Markytánka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Potenciální hledat i v jiných kategoriích (než Latina) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.