Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Co to je Důtky? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Důtky

Důtky jsou typem biče, který má více ramen a je zhotovován jako nástroj pro tělesné tresty. Mohou tak být trestáni jiní lidé nebo je lze využít k sebepotrestání. Materiálem pro jejich výrobu bývá kůže nebo koženka.
Hlavním způsobem použití důtek jsou fyzické tresty nebo týrání, ale oblíbené jsou i při sadomasochistickém sexu. Existuje více druhů důtek, dělí se pak podle velikosti, materiálu, účelu, tvrdosti a dalších kritérií.


Co je to Důtky? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Důtky? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Důtky patří do sekce nástroje

Klíčová slova: co to je, význam slova, přesný význam, Důtky, heslo, wiki, co je to Důtky?, termín, vysvětlení, informace, nástroje, odborný výraz, formulace, definice, definice pojmu, odborné názvosloví, co znamená, nástroje


Pojem Důtky je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Důtky?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Důtky jsou víceramenný bič určený k vykonávání tělesných trestů – a to jak jiné osoby, tak i dříve pro sebemrskačství (flagelantství). Obvykle jsou vyrobeny z kůže nebo koženky a používají se fyzickému trestání nebo týrání osob, dále pro sadomasochistické sexuální hrátky (třeba spanking) apod. Rozdělit je lze podle účelu, velikosti, použitého materiálu, tvrdosti, případně typu rukojeti.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Důtky ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Důtky na Youtube

Hledat termín Důtky na Google.cz

Vyhledat heslo Důtky ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Důtky ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Důtky ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Důtky například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Důtky? resp. co označuje slovo Důtky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důtky, odpověď na dotaz co je to Důtky?. Víte např. kdo to je Eva Jakoubková? Znáte a víte kdo je Kosmopolita? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Důtky hledat i v jiných kategoriích (než nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.