Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Co to je Důtky? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Důtky

Důtky jsou typem biče, který má více ramen a je zhotovován jako nástroj pro tělesné tresty. Mohou tak být trestáni jiní lidé nebo je lze využít k sebepotrestání. Materiálem pro jejich výrobu bývá kůže nebo koženka.
Hlavním způsobem použití důtek jsou fyzické tresty nebo týrání, ale oblíbené jsou i při sadomasochistickém sexu. Existuje více druhů důtek, dělí se pak podle velikosti, materiálu, účelu, tvrdosti a dalších kritérií.


Co je to Důtky? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Důtky? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Důtky je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: definice, pojem, co to je, slovník, přesný význam, formulace, význam slova, Nástroje, lexikon, wiki, význam pojmu, terminus technicus, odborný výraz, co je to Důtky?, odborné názvosloví, slovo, informace, co znamená


Pojem Důtky je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Důtky? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Důtky jsou víceramenný bič určený k vykonávání tělesných trestů – a to jak jiné osoby, tak i dříve pro sebemrskačství (flagelantství). Obvykle jsou vyrobeny z kůže nebo koženky a používají se fyzickému trestání nebo týrání osob, dále pro sadomasochistické sexuální hrátky (třeba spanking) apod. Rozdělit je lze podle účelu, velikosti, použitého materiálu, tvrdosti, případně typu rukojeti.

Pro více informací o heslu Důtky zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Důtky ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Důtky ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Důtky ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Důtky ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Důtky ve Wikislovníku

Najít výraz Důtky ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Důtky například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Důtky? resp. co je to Důtky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důtky, odpověď na dotaz co je to Důtky?. Víte např. kdo to je Učeň? Znáte a víte kdo je Vlasta Redl? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nástroje. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.