Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Co to je Důtky? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Důtky

Důtky jsou typem biče, který má více ramen a je zhotovován jako nástroj pro tělesné tresty. Mohou tak být trestáni jiní lidé nebo je lze využít k sebepotrestání. Materiálem pro jejich výrobu bývá kůže nebo koženka.
Hlavním způsobem použití důtek jsou fyzické tresty nebo týrání, ale oblíbené jsou i při sadomasochistickém sexu. Existuje více druhů důtek, dělí se pak podle velikosti, materiálu, účelu, tvrdosti a dalších kritérií.


Co je to Důtky? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Důtky s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Důtky se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: termín, co znamená, přesný výraz, formulace, lexikon, slovník, Nástroje, synonymum, význam, popis, přesný význam, Nástroje, definice pojmu, pojem, slovo, význam slova, Důtky, terminologie


Pojem Důtky je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Důtky?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Důtky jsou víceramenný bič určený k vykonávání tělesných trestů – a to jak jiné osoby, tak i dříve pro sebemrskačství (flagelantství). Obvykle jsou vyrobeny z kůže nebo koženky a používají se fyzickému trestání nebo týrání osob, dále pro sadomasochistické sexuální hrátky (třeba spanking) apod. Rozdělit je lze podle účelu, velikosti, použitého materiálu, tvrdosti, případně typu rukojeti.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Důtky na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Důtky ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Důtky ve Wikislovníku

Hledat pojem Důtky ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Důtky ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Důtky ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Důtky například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Důtky? resp. jaká je definice termínu Důtky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důtky, odpověď na dotaz co je to Důtky?. Víte např. kdo to je Pedant? Znáte a víte kdo je Hana Holišová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nástroje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.