Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Co to je Důtky? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Důtky?

Důtky jsou typem biče, který má více ramen a je zhotovován jako nástroj pro tělesné tresty. Mohou tak být trestáni jiní lidé nebo je lze využít k sebepotrestání. Materiálem pro jejich výrobu bývá kůže nebo koženka.
Hlavním způsobem použití důtek jsou fyzické tresty nebo týrání, ale oblíbené jsou i při sadomasochistickém sexu. Existuje více druhů důtek, dělí se pak podle velikosti, materiálu, účelu, tvrdosti a dalších kritérií.


Co je to Důtky? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Důtky? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Důtky se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, termín, přesný význam, definice pojmu, přesný výraz, význam pojmu, slovník, wiki, informace, Důtky, formulace, heslo, názvosloví, co to je, Nástroje, odborné názvosloví, Nástroje


Pojem Důtky je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Důtky píše následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Důtky jsou víceramenný bič určený k vykonávání tělesných trestů – a to jak jiné osoby, tak i dříve pro sebemrskačství (flagelantství). Obvykle jsou vyrobeny z kůže nebo koženky a používají se fyzickému trestání nebo týrání osob, dále pro sadomasochistické sexuální hrátky (třeba spanking) apod. Rozdělit je lze podle účelu, velikosti, použitého materiálu, tvrdosti, případně typu rukojeti.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Důtky ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Důtky na Google.cz

Vyhledat termín Důtky ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Důtky ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Důtky na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Důtky ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Důtky například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Důtky? resp. co se skrývá pod slovem Důtky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důtky, odpověď na dotaz co je to Důtky?. Víte např. kdo to je Daniel Hůlka? Znáte a víte kdo je Vlasta Redl? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.