Co je to?
Odborný výraz, definice slova Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Co je Důtky?

Co znamená termín Důtky? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Důtky jsou typem biče, který má více ramen a je zhotovován jako nástroj pro tělesné tresty. Mohou tak být trestáni jiní lidé nebo je lze využít k sebepotrestání. Materiálem pro jejich výrobu bývá kůže nebo koženka.
Hlavním způsobem použití důtek jsou fyzické tresty nebo týrání, ale oblíbené jsou i při sadomasochistickém sexu. Existuje více druhů důtek, dělí se pak podle velikosti, materiálu, účelu, tvrdosti a dalších kritérií.


Co je to Důtky? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Důtky. Co znamená pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Text s definicí výrazu Důtky doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Důtky se nachází v sekci nástroje

Klíčová slova: terminologie, vysvětlení, definice pojmu, význam pojmu, význam, názvosloví, formulace, co to je, wiki, terminus technicus, odborný výraz, odborné názvosloví, termín, synonymum, lexikon, význam slova, Důtky, co znamená


Pojem Důtky je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Důtky? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Důtky jsou víceramenný bič určený k vykonávání tělesných trestů – a to jak jiné osoby, tak i dříve pro sebemrskačství (flagelantství). Obvykle jsou vyrobeny z kůže nebo koženky a používají se fyzickému trestání nebo týrání osob, dále pro sadomasochistické sexuální hrátky (třeba spanking) apod. Rozdělit je lze podle účelu, velikosti, použitého materiálu, tvrdosti, případně typu rukojeti.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Důtky ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Důtky ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Důtky ve Wikislovníku

Hledat slovo Důtky ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Důtky na Youtube

Zkusit najít Důtky ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Důtky například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní už nejspíš víte co znamená Důtky? resp. jaký je přesný význam slova Důtky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důtky, odpověď na dotaz co je to Důtky?. Víte např. kdo to je Robert Urban? Znáte a víte kdo je Bosorka? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nástroje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nástroje, Žlutý šroubovák, důtky, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.