Co je to?
Výraz, termín, definice slova Důtky. Co znamená odborný pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Co je to Důtky? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Důtky?

Důtky jsou typem biče, který má více ramen a je zhotovován jako nástroj pro tělesné tresty. Mohou tak být trestáni jiní lidé nebo je lze využít k sebepotrestání. Materiálem pro jejich výrobu bývá kůže nebo koženka.
Hlavním způsobem použití důtek jsou fyzické tresty nebo týrání, ale oblíbené jsou i při sadomasochistickém sexu. Existuje více druhů důtek, dělí se pak podle velikosti, materiálu, účelu, tvrdosti a dalších kritérií.


Co je to Důtky? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Důtky. Co znamená odborný pojem Důtky z kategorie Nástroje?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Důtky? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Důtky patří do sekce nástroje

Klíčová slova: synonymum, co je to Důtky?, nástroje, terminologie, termín, vysvětlení, heslo, formulace, Důtky, lexikon, pojem, význam pojmu, názvosloví, wiki, odborný výraz, slovník, co to je, nástroje


Pojem Důtky je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Důtky?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Důtky jsou víceramenný bič určený k vykonávání tělesných trestů – a to jak jiné osoby, tak i dříve pro sebemrskačství (flagelantství). Obvykle jsou vyrobeny z kůže nebo koženky a používají se fyzickému trestání nebo týrání osob, dále pro sadomasochistické sexuální hrátky (třeba spanking) apod. Rozdělit je lze podle účelu, velikosti, použitého materiálu, tvrdosti, případně typu rukojeti.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Důtky ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Důtky na Google.cz

Hledat výraz Důtky ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Důtky ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Důtky ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Důtky ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Důtky například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už víte jaká je definice termínu Důtky? resp. co znamená výraz Důtky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důtky, odpověď na dotaz co je to Důtky?. Víte např. kdo to je Alessia Cara? Znáte a víte kdo je Šógun? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nástroje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.