Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Co je to Vetiver? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Vetiver?

Vetiver je nepálská vysoká tráva se silnými kořeny. Využívá se v kosmetickém průmyslu jako vonná přísada například do parfémů, nejrůznějších olejů a podobně. Vetiver má příjemnou kořenitou citronovou vůni se sladkým květinovým podtónem.
Je používán také v ayurvédské medicíně, kde se uplatňují především posilující účinky. Pomáhá také při migréně, bolestech hlavy, stavech po infarktu a senilitě. Poskytuje úlevu od nervového napětí a vyčerpání. Další využití nachází vetiver jako vykuřovadlo.


Co je to Vetiver? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vetiver patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: lexikon, definice, význam slova, wiki, vysvětlení, popis, odborný výraz, termín, co to je, co je to Vetiver?, odborné názvosloví, význam, terminus technicus, názvosloví, přesný výraz, formulace, definice pojmu, přesný význam


Pojem Vetiver je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vetiver lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vetiver ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Vetiver ve vyhledávači Qwant

Najít termín Vetiver ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Vetiver ve Wikipedii

Zkusit najít termín Vetiver ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vetiver ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vetiver například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Vetiver? resp. co označuje slovo Vetiver? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vetiver, odpověď na dotaz co je to Vetiver?. Víte např. kdo to je Jozef Tiso? Znáte a víte kdo je Ján Kuciak? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!