Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Co je to Vetiver? Význam slova

Co znamená termín Vetiver? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Vetiver je nepálská vysoká tráva se silnými kořeny. Využívá se v kosmetickém průmyslu jako vonná přísada například do parfémů, nejrůznějších olejů a podobně. Vetiver má příjemnou kořenitou citronovou vůni se sladkým květinovým podtónem.
Je používán také v ayurvédské medicíně, kde se uplatňují především posilující účinky. Pomáhá také při migréně, bolestech hlavy, stavech po infarktu a senilitě. Poskytuje úlevu od nervového napětí a vyčerpání. Další využití nachází vetiver jako vykuřovadlo.


Co je to Vetiver? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vetiver se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: synonymum, slovník, popis, formulace, wiki, Rostliny, definice pojmu, vysvětlení, co je to Vetiver?, odborný výraz, význam slova, slovo, Vetiver, informace, názvosloví, Rostliny, termín, pojem


Pojem Vetiver je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Vetiver ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Vetiver ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Vetiver ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Vetiver ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Vetiver ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vetiver ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vetiver například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Vetiver? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vetiver? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vetiver, odpověď na dotaz co je to Vetiver?. Víte např. kdo to je Hoggy? Znáte a víte kdo je Ján Kuciak? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!