Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Co je to Zápočet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zápočet?

Zápočet jakožto pojem spojený s akademickým prostředím označuje možnou formu ukončení předmětu na vysoké nebo vyšší odborné škole. Zápočet může být klasifikovaný anebo může být podmínkou připuštění studenta ke zkoušce. Zápočet bývá zpravidla udělován na konci semestru. Pokud je předmět vícesemestrální, může být zápočet udělen až na konci celého předmětu.


Co je to Zápočet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Zápočet? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zápočet je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, slovník, co znamená, Školství, názvosloví, synonymum, heslo, popis, definice pojmu, co to je, informace, terminologie, Zápočet, slovo, význam pojmu, význam, definice, wiki


Pojem Zápočet je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Zápočet ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápočet ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Zápočet ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Zápočet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zápočet ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Zápočet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočet například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Zápočet? resp. jaký je význam slova Zápočet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočet, odpověď na dotaz co je to Zápočet?. Víte např. kdo to je Tomáš Drahoňovský? Znáte a víte kdo je Heraldik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.