Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Co je to Zápočet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zápočet?

Zápočet jakožto pojem spojený s akademickým prostředím označuje možnou formu ukončení předmětu na vysoké nebo vyšší odborné škole. Zápočet může být klasifikovaný anebo může být podmínkou připuštění studenta ke zkoušce. Zápočet bývá zpravidla udělován na konci semestru. Pokud je předmět vícesemestrální, může být zápočet udělen až na konci celého předmětu.


Co je to Zápočet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Zápočet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Zápočet patří do kategorie Školství

Klíčová slova: Zápočet, názvosloví, informace, co je to Zápočet?, přesný výraz, terminologie, definice, Školství, odborné názvosloví, vysvětlení, termín, Školství, wiki, přesný význam, význam slova, slovo, formulace, lexikon


Pojem Zápočet je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápočet ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Zápočet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Zápočet na Youtube

Najít výraz Zápočet ve Wikipedii

Najít slovo Zápočet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Zápočet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočet například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Zápočet? resp. co označuje slovo Zápočet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočet, odpověď na dotaz co je to Zápočet?. Víte např. kdo to je Druh? Znáte a víte kdo je Angela Merkelová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.