Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Co je to Zápočet? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Zápočet

Zápočet jakožto pojem spojený s akademickým prostředím označuje možnou formu ukončení předmětu na vysoké nebo vyšší odborné škole. Zápočet může být klasifikovaný anebo může být podmínkou připuštění studenta ke zkoušce. Zápočet bývá zpravidla udělován na konci semestru. Pokud je předmět vícesemestrální, může být zápočet udělen až na konci celého předmětu.


Co je to Zápočet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Zápočet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zápočet se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, význam slova, popis, slovo, význam pojmu, informace, pojem, přesný význam, formulace, přesný výraz, co znamená, definice, názvosloví, Zápočet, Školství, co je to Zápočet?, definice pojmu


Pojem Zápočet je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít termín Zápočet ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Zápočet ve Wikislovníku

Najít výraz Zápočet ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Zápočet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zápočet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Zápočet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočet například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Zápočet? resp. co přesně označuje termín Zápočet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočet, odpověď na dotaz co je to Zápočet?. Víte např. kdo to je Broker? Znáte a víte kdo je Domkář? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Zápočet i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.