Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Co je to Zápočet? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Zápočet

Zápočet jakožto pojem spojený s akademickým prostředím označuje možnou formu ukončení předmětu na vysoké nebo vyšší odborné škole. Zápočet může být klasifikovaný anebo může být podmínkou připuštění studenta ke zkoušce. Zápočet bývá zpravidla udělován na konci semestru. Pokud je předmět vícesemestrální, může být zápočet udělen až na konci celého předmětu.


Co je to Zápočet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Zápočet) můžete sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Zápočet patří do kategorie Školství

Klíčová slova: pojem, definice, Školství, formulace, informace, termín, slovník, Zápočet, synonymum, přesný význam, co je to Zápočet?, co to je, terminus technicus, přesný výraz, význam, definice pojmu, názvosloví, co znamená


Pojem Zápočet je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Zápočet ve Wikislovníku

Hledat pojem Zápočet ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Zápočet ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zápočet ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Zápočet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Zápočet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočet například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Zápočet? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zápočet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočet, odpověď na dotaz co je to Zápočet?. Víte např. kdo to je Kněz? Znáte a víte kdo je Domkář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.