Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Co je to Zápočet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zápočet?

Zápočet jakožto pojem spojený s akademickým prostředím označuje možnou formu ukončení předmětu na vysoké nebo vyšší odborné škole. Zápočet může být klasifikovaný anebo může být podmínkou připuštění studenta ke zkoušce. Zápočet bývá zpravidla udělován na konci semestru. Pokud je předmět vícesemestrální, může být zápočet udělen až na konci celého předmětu.


Co je to Zápočet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápočet. Co znamená odborný pojem Zápočet z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Zápočet? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Zápočet je v sekci Školství

Klíčová slova: wiki, terminus technicus, slovo, význam, názvosloví, co znamená, co je to Zápočet?, heslo, Zápočet, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, Školství, synonymum, termín, odborný výraz, formulace, informace


Pojem Zápočet je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zápočet lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Zápočet ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápočet ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Zápočet na Youtube

Najít výraz Zápočet na Google.cz

Hledat heslo Zápočet ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zápočet ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočet například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Zápočet? resp. jaká je definice termínu Zápočet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočet, odpověď na dotaz co je to Zápočet?. Víte např. kdo to je Bohuslav Sobotka? Znáte a víte kdo je Domkář? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Zápočet hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.