Co je to?
Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Co je to Předdůchod? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Předdůchod

Důchod, který může získat člověk už 5 let před termínem odchodu do řádného starobního důchodu tím, že si na něj sám našetří ve třetím důchodovém pilíři. Příspěvek na předdůchod si odečítá z daňového základu. Na rozdíl od předčasného důchodu nedochází ke krácení výše předdůchodu. Měsíční výplata předdůchodu také musí dosáhnout alespoň 30 % průměrné mzdy.


Co je to Předdůchod? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Předdůchod doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Předdůchod se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: lexikon, Politika, Politika, význam, popis, odborné názvosloví, slovník, terminologie, slovo, co je to Předdůchod?, co to je, termín, význam slova, definice, definice pojmu, odborný výraz, formulace, přesný význam


Pojem Předdůchod je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Předdůchod? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Předdůchod je pravidelně vyplácená penze, kterou občan České republiky získává z vlastních prostředků naspořených v rámci doplňkového penzijního spoření. Předdůchod vyplácí penzijní společnost nebo životní pojišťovna. Tuto dávku může občan pobírat od 1. ledna 2013.

Pro více informací o heslu Předdůchod zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předdůchod ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Předdůchod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Předdůchod na Google.cz

Vyhledat slovo Předdůchod ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Předdůchod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Předdůchod ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Předdůchod například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Předdůchod? resp. co přesně znamená slovo Předdůchod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předdůchod, odpověď na dotaz co je to Předdůchod?. Víte např. kdo to je Specialista logistiky? Znáte a víte kdo je Ludvík Svoboda? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Předdůchod hledat i v jiných kategoriích (než Politika) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.