Co je to?
Výraz, termín, definice slova Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Co je Předdůchod? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Předdůchod

Důchod, který může získat člověk už 5 let před termínem odchodu do řádného starobního důchodu tím, že si na něj sám našetří ve třetím důchodovém pilíři. Příspěvek na předdůchod si odečítá z daňového základu. Na rozdíl od předčasného důchodu nedochází ke krácení výše předdůchodu. Měsíční výplata předdůchodu také musí dosáhnout alespoň 30 % průměrné mzdy.


Co je to Předdůchod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Předdůchod sdílejte se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Předdůchod je v kategorii politika

Klíčová slova: terminologie, význam slova, terminus technicus, přesný význam, co znamená, Předdůchod, heslo, synonymum, informace, slovník, odborné názvosloví, co je to Předdůchod?, význam pojmu, lexikon, definice pojmu, wiki, názvosloví, politika


Pojem Předdůchod je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Předdůchod?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Předdůchod je pravidelně vyplácená penze, kterou občan České republiky získává z vlastních prostředků naspořených v rámci doplňkového penzijního spoření. Předdůchod vyplácí penzijní společnost nebo životní pojišťovna. Tuto dávku může občan pobírat od 1. ledna 2013.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo Předdůchod na Google.cz

Hledat slovo Předdůchod ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Předdůchod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Předdůchod ve Wikislovníku

Najít pojem Předdůchod ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předdůchod ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Předdůchod například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Předdůchod? resp. co znamená Předdůchod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předdůchod, odpověď na dotaz co je to Předdůchod?. Víte např. kdo to je Sára Korbelová? Znáte a víte kdo je Antonín Novotný? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Předdůchod v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je politika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.