Co je to?
Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Co je to Předdůchod? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Předdůchod?

Důchod, který může získat člověk už 5 let před termínem odchodu do řádného starobního důchodu tím, že si na něj sám našetří ve třetím důchodovém pilíři. Příspěvek na předdůchod si odečítá z daňového základu. Na rozdíl od předčasného důchodu nedochází ke krácení výše předdůchodu. Měsíční výplata předdůchodu také musí dosáhnout alespoň 30 % průměrné mzdy.


Co je to Předdůchod? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Předdůchod s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Předdůchod se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: význam pojmu, Předdůchod, přesný význam, význam slova, heslo, definice, informace, význam, odborné názvosloví, co znamená, synonymum, termín, názvosloví, přesný výraz, Politika, co to je, co je to Předdůchod?, terminus technicus


Pojem Předdůchod je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Předdůchod? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Předdůchod je pravidelně vyplácená penze, kterou občan České republiky získává z vlastních prostředků naspořených v rámci doplňkového penzijního spoření. Předdůchod vyplácí penzijní společnost nebo životní pojišťovna. Tuto dávku může občan pobírat od 1. ledna 2013.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín Předdůchod ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Předdůchod na Google.cz

Najít termín Předdůchod ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předdůchod ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předdůchod ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Předdůchod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Předdůchod například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Předdůchod? resp. jaký je význam pojmu Předdůchod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předdůchod, odpověď na dotaz co je to Předdůchod?. Víte např. kdo to je Tomáš Feřtek? Znáte a víte kdo je Šemík? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Předdůchod i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.