Co je to?
Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Co je to Předdůchod? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Předdůchod?

Důchod, který může získat člověk už 5 let před termínem odchodu do řádného starobního důchodu tím, že si na něj sám našetří ve třetím důchodovém pilíři. Příspěvek na předdůchod si odečítá z daňového základu. Na rozdíl od předčasného důchodu nedochází ke krácení výše předdůchodu. Měsíční výplata předdůchodu také musí dosáhnout alespoň 30 % průměrné mzdy.


Co je to Předdůchod? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Předdůchod? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Předdůchod patří do sekce Politika

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, definice, význam slova, synonymum, Politika, vysvětlení, informace, názvosloví, slovník, wiki, význam, co je to Předdůchod?, co znamená, terminus technicus, Předdůchod, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Předdůchod je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Předdůchod?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Předdůchod je pravidelně vyplácená penze, kterou občan České republiky získává z vlastních prostředků naspořených v rámci doplňkového penzijního spoření. Předdůchod vyplácí penzijní společnost nebo životní pojišťovna. Tuto dávku může občan pobírat od 1. ledna 2013.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Předdůchod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předdůchod ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Předdůchod na Google.cz

Hledat videa s názvem Předdůchod na Youtube

Najít termín Předdůchod ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Předdůchod ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Předdůchod například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Předdůchod? resp. co vlastně znamená slovo Předdůchod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předdůchod, odpověď na dotaz co je to Předdůchod?. Víte např. kdo to je Masér? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.