Co je to?
Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Co je to Předdůchod? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Předdůchod?

Důchod, který může získat člověk už 5 let před termínem odchodu do řádného starobního důchodu tím, že si na něj sám našetří ve třetím důchodovém pilíři. Příspěvek na předdůchod si odečítá z daňového základu. Na rozdíl od předčasného důchodu nedochází ke krácení výše předdůchodu. Měsíční výplata předdůchodu také musí dosáhnout alespoň 30 % průměrné mzdy.


Co je to Předdůchod? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Předdůchod se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: co je to Předdůchod?, terminus technicus, pojem, význam, názvosloví, definice pojmu, co to je, význam slova, vysvětlení, přesný význam, Politika, informace, Politika, co znamená, wiki, slovo, definice, popis


Pojem Předdůchod je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Předdůchod?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Předdůchod je pravidelně vyplácená penze, kterou občan České republiky získává z vlastních prostředků naspořených v rámci doplňkového penzijního spoření. Předdůchod vyplácí penzijní společnost nebo životní pojišťovna. Tuto dávku může občan pobírat od 1. ledna 2013.

Hledejte pojem Předdůchod v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Předdůchod ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Předdůchod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Předdůchod ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Předdůchod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Předdůchod ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předdůchod ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Předdůchod například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Předdůchod? resp. jaký je přesný význam slova Předdůchod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předdůchod, odpověď na dotaz co je to Předdůchod?. Víte např. kdo to je Au pair? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.