Co je to?
Výraz, termín, definice slova Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Co je to Předdůchod? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Předdůchod?

Důchod, který může získat člověk už 5 let před termínem odchodu do řádného starobního důchodu tím, že si na něj sám našetří ve třetím důchodovém pilíři. Příspěvek na předdůchod si odečítá z daňového základu. Na rozdíl od předčasného důchodu nedochází ke krácení výše předdůchodu. Měsíční výplata předdůchodu také musí dosáhnout alespoň 30 % průměrné mzdy.


Co je to Předdůchod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Předdůchod je v kategorii politika

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, co je to Předdůchod?, přesný význam, terminologie, terminus technicus, definice pojmu, politika, co znamená, synonymum, přesný výraz, popis, heslo, formulace, co to je, definice, lexikon, význam slova


Pojem Předdůchod je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Předdůchod?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Předdůchod je pravidelně vyplácená penze, kterou občan České republiky získává z vlastních prostředků naspořených v rámci doplňkového penzijního spoření. Předdůchod vyplácí penzijní společnost nebo životní pojišťovna. Tuto dávku může občan pobírat od 1. ledna 2013.

Jiné informační zdroje o pojmu Předdůchod

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předdůchod ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Předdůchod na Google.cz

Zkusit najít slovo Předdůchod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Předdůchod ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předdůchod ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Předdůchod ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Předdůchod například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Předdůchod? resp. co se skrývá pod slovem Předdůchod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předdůchod, odpověď na dotaz co je to Předdůchod?. Víte např. kdo to je Jan Železný? Znáte a víte kdo je Ludvík Svoboda? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je politika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.