Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mobogenie. Co znamená odborný pojem Mobogenie z kategorie Software?

Co je to Mobogenie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Mobogenie

Mobogenie je aplikace, která slouží jako správce telefonů s operačním systémem Android pro PC. Po nahrání tohoto programu do počítače je možné připojit k němu mobilní telefon. Mobogenie usnadňuje prohlížení obsahu nebo kopírování a zálohování dat, případně obnovu dat smazaných.


Co je to Mobogenie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Mobogenie. Co znamená odborný pojem Mobogenie z kategorie Software?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Mobogenie se nachází v sekci software

Klíčová slova: co znamená, co je to Mobogenie?, význam slova, odborné názvosloví, co to je, odborný výraz, lexikon, definice pojmu, pojem, software, formulace, přesný výraz, význam, slovník, Mobogenie, význam pojmu, názvosloví, vysvětlení


Pojem Mobogenie je v kategorii software, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Mobogenie ve Wikipedii

Najít slovo Mobogenie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Mobogenie ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Mobogenie na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mobogenie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mobogenie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mobogenie například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už víte co znamená slovo Mobogenie? resp. co je to Mobogenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobogenie, odpověď na dotaz co je to Mobogenie?. Víte např. kdo to je Jana Ustohalová? Znáte a víte kdo je Jiří Suchý? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.