Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Co to je Mobogenie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mobogenie?

Mobogenie je aplikace, která slouží jako správce telefonů s operačním systémem Android pro PC. Po nahrání tohoto programu do počítače je možné připojit k němu mobilní telefon. Mobogenie usnadňuje prohlížení obsahu nebo kopírování a zálohování dat, případně obnovu dat smazaných.


Co je to Mobogenie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mobogenie je v kategorii Software

Klíčová slova: terminus technicus, definice pojmu, Software, definice, popis, slovník, informace, terminologie, formulace, co znamená, vysvětlení, Mobogenie, co to je, slovo, synonymum, co je to Mobogenie?, odborný výraz, přesný význam


Pojem Mobogenie je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Mobogenie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Mobogenie na Google.cz

Vyhledat heslo Mobogenie ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mobogenie ve Wikimedia Commons

Najít výraz Mobogenie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Mobogenie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mobogenie například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Mobogenie? resp. co je to Mobogenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobogenie, odpověď na dotaz co je to Mobogenie?. Víte např. kdo to je Hokynář? Znáte a víte kdo je Bono? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.