Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Co to je Mobogenie? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mobogenie?

Mobogenie je aplikace, která slouží jako správce telefonů s operačním systémem Android pro PC. Po nahrání tohoto programu do počítače je možné připojit k němu mobilní telefon. Mobogenie usnadňuje prohlížení obsahu nebo kopírování a zálohování dat, případně obnovu dat smazaných.


Co je to Mobogenie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Mobogenie s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mobogenie je v kategorii Software

Klíčová slova: lexikon, terminus technicus, heslo, definice, popis, terminologie, názvosloví, co znamená, co to je, odborný výraz, Software, slovník, přesný význam, Software, termín, význam slova, wiki, formulace


Pojem Mobogenie je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Mobogenie

Vyhledat termín Mobogenie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Mobogenie ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mobogenie ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Mobogenie na Youtube

Zkusit najít termín Mobogenie na Google.cz

Vyhledat výraz Mobogenie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mobogenie například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Mobogenie? resp. co vlastně znamená slovo Mobogenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobogenie, odpověď na dotaz co je to Mobogenie?. Víte např. kdo to je Charlie Chaplin? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.