Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Co to je Mobogenie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mobogenie?

Mobogenie je aplikace, která slouží jako správce telefonů s operačním systémem Android pro PC. Po nahrání tohoto programu do počítače je možné připojit k němu mobilní telefon. Mobogenie usnadňuje prohlížení obsahu nebo kopírování a zálohování dat, případně obnovu dat smazaných.


Co je to Mobogenie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mobogenie sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mobogenie patří do sekce Software

Klíčová slova: formulace, význam, přesný výraz, slovo, informace, význam slova, co je to Mobogenie?, slovník, lexikon, wiki, terminus technicus, terminologie, co to je, heslo, odborný výraz, definice, Software, definice pojmu


Pojem Mobogenie je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Mobogenie na Youtube

Najít heslo Mobogenie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mobogenie ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mobogenie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Mobogenie ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Mobogenie ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mobogenie například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Mobogenie? resp. jaký je přesný význam slova Mobogenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobogenie, odpověď na dotaz co je to Mobogenie?. Víte např. kdo to je Merchandiser? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.