Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Co to je Mobogenie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mobogenie?

Mobogenie je aplikace, která slouží jako správce telefonů s operačním systémem Android pro PC. Po nahrání tohoto programu do počítače je možné připojit k němu mobilní telefon. Mobogenie usnadňuje prohlížení obsahu nebo kopírování a zálohování dat, případně obnovu dat smazaných.


Co je to Mobogenie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Mobogenie? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mobogenie je v kategorii Software

Klíčová slova: Mobogenie, formulace, co znamená, přesný význam, wiki, lexikon, popis, definice, přesný výraz, definice pojmu, vysvětlení, co je to Mobogenie?, synonymum, význam slova, význam, terminologie, názvosloví, odborný výraz


Pojem Mobogenie je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Mobogenie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Mobogenie na Youtube

Vyhledat termín Mobogenie ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mobogenie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Mobogenie ve Wikislovníku

Najít pojem Mobogenie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mobogenie například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Mobogenie? resp. co znamená slovo Mobogenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobogenie, odpověď na dotaz co je to Mobogenie?. Víte např. kdo to je Viktorie? Znáte a víte kdo je Jiří Suchý? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.