Co je to?
Odborný výraz, definice slova THAWTE. Co znamená pojem THAWTE z kategorie Internet?

Co je to THAWTE? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu THAWTE?

THAWTE je jeden z celosvětově nejuznávanějších digitálních certifikátů zajišťujících bezpečnost IT. Jeho vlastníkem je společnost Symantec. THAWTE zajišťuje bezpečnost klientů při vstupu na stránky. Ti pak nedostávají různá bezpečnostní hlášení o nedůvěryhodnosti certifikátu.
Jedná se o SSL certifikát, který je určen především majitelům webů, kde se uživatel přihlašuje pomocí hesla a kde se shromažďují osobní údaje klientů. Použití těchto certifikátů zvyšuje důvěryhodnost poskytovatele stránky.


Co je to THAWTE? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova THAWTE. Co znamená pojem THAWTE z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu THAWTE? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín THAWTE patří do sekce Internet

Klíčová slova: terminus technicus, odborné názvosloví, definice, přesný výraz, přesný význam, synonymum, co to je, význam pojmu, formulace, informace, co je to THAWTE?, vysvětlení, Internet, názvosloví, slovník, termín, definice pojmu, slovo


Pojem THAWTE je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu THAWTE zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo THAWTE ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem THAWTE ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem THAWTE na Youtube

Vyhledat slovo THAWTE ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo THAWTE ve vyhledávači Yandex

Najít výraz THAWTE ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo THAWTE například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova THAWTE? resp. co znamená THAWTE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THAWTE, odpověď na dotaz co je to THAWTE?. Víte např. kdo to je Richard Strauss? Znáte a víte kdo je Šimon Pánek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!