Co je to?
Odborný výraz, definice slova THAWTE. Co znamená pojem THAWTE z kategorie Internet?

Co je to THAWTE? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu THAWTE?

THAWTE je jeden z celosvětově nejuznávanějších digitálních certifikátů zajišťujících bezpečnost IT. Jeho vlastníkem je společnost Symantec. THAWTE zajišťuje bezpečnost klientů při vstupu na stránky. Ti pak nedostávají různá bezpečnostní hlášení o nedůvěryhodnosti certifikátu.
Jedná se o SSL certifikát, který je určen především majitelům webů, kde se uživatel přihlašuje pomocí hesla a kde se shromažďují osobní údaje klientů. Použití těchto certifikátů zvyšuje důvěryhodnost poskytovatele stránky.


Co je to THAWTE? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova THAWTE. Co znamená pojem THAWTE z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem THAWTE se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: pojem, co znamená, slovo, co je to THAWTE?, Internet, heslo, význam pojmu, vysvětlení, popis, THAWTE, význam, přesný výraz, terminologie, odborné názvosloví, definice pojmu, přesný význam, význam slova, co to je


Pojem THAWTE je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo THAWTE ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem THAWTE ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín THAWTE ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo THAWTE na Google.cz

Zkusit najít pojem THAWTE ve vyhledávači Yandex

Najít výraz THAWTE ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo THAWTE například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to THAWTE? resp. co vlastně znamená slovo THAWTE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THAWTE, odpověď na dotaz co je to THAWTE?. Víte např. kdo to je Fénix? Znáte a víte kdo je Tovaryš? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín THAWTE hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!