Co je to?
Odborný výraz, definice slova THAWTE. Co znamená slovo THAWTE z kategorie Internet?

Co je THAWTE? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla THAWTE?

THAWTE je jeden z celosvětově nejuznávanějších digitálních certifikátů zajišťujících bezpečnost IT. Jeho vlastníkem je společnost Symantec. THAWTE zajišťuje bezpečnost klientů při vstupu na stránky. Ti pak nedostávají různá bezpečnostní hlášení o nedůvěryhodnosti certifikátu.
Jedná se o SSL certifikát, který je určen především majitelům webů, kde se uživatel přihlašuje pomocí hesla a kde se shromažďují osobní údaje klientů. Použití těchto certifikátů zvyšuje důvěryhodnost poskytovatele stránky.


Co je to THAWTE? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova THAWTE. Co znamená slovo THAWTE z kategorie Internet?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz THAWTE patří do kategorie internet

Klíčová slova: význam pojmu, termín, odborný výraz, význam slova, slovník, wiki, heslo, pojem, co to je, formulace, přesný význam, co znamená, lexikon, co je to THAWTE?, přesný výraz, terminologie, internet, definice


Pojem THAWTE je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi THAWTE ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem THAWTE ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo THAWTE ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít THAWTE ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín THAWTE ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem THAWTE ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo THAWTE například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo THAWTE? resp. co přesně označuje termín THAWTE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THAWTE, odpověď na dotaz co je to THAWTE?. Víte např. kdo to je Štěpán Benoni? Znáte a víte kdo je Čestmír Strakatý? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo THAWTE i v jiné části webu než je kategorie internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!