Co je to?
Výraz, termín, definice slova THAWTE. Co znamená odborný pojem THAWTE z kategorie Internet?

Co je to THAWTE? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu THAWTE

THAWTE je jeden z celosvětově nejuznávanějších digitálních certifikátů zajišťujících bezpečnost IT. Jeho vlastníkem je společnost Symantec. THAWTE zajišťuje bezpečnost klientů při vstupu na stránky. Ti pak nedostávají různá bezpečnostní hlášení o nedůvěryhodnosti certifikátu.
Jedná se o SSL certifikát, který je určen především majitelům webů, kde se uživatel přihlašuje pomocí hesla a kde se shromažďují osobní údaje klientů. Použití těchto certifikátů zvyšuje důvěryhodnost poskytovatele stránky.


Co je to THAWTE? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova THAWTE. Co znamená odborný pojem THAWTE z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo THAWTE se nachází v sekci internet

Klíčová slova: terminus technicus, termín, přesný význam, význam pojmu, lexikon, informace, definice, co je to THAWTE?, co znamená, formulace, internet, definice pojmu, terminologie, slovo, synonymum, wiki, internet, slovník


Pojem THAWTE je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem THAWTE na Youtube

Najít slovo THAWTE ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín THAWTE ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz THAWTE ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo THAWTE ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz THAWTE ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo THAWTE například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova THAWTE? resp. co se vlastně skrývá pod slovem THAWTE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THAWTE, odpověď na dotaz co je to THAWTE?. Víte např. kdo to je Steve Wozniak? Znáte a víte kdo je Dana Syslová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu THAWTE v jiné sekci než internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!