Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Co to je Orgonit? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Orgonit

Orgonit je údajně léčivý předmět, zpravidla kámen, který má mít schopnost koncentrovat tzv. orgonovou energii (známou též pod názvy prána, univerzální energie nebo čchi). Existence "orgonové energie" nebyla nikdy vědecky prokázána. S pojmem orgonit se setkáme v esoterice. Její příznivci věří, že orgonity dokážou léčit všechno možné a že jsou schopné rušit geopatogenní zóny. Nic z toho ale není vědecky podloženo.


Co je to Orgonit? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Orgonit sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Orgonit je v kategorii Materiály

Klíčová slova: synonymum, odborné názvosloví, definice, odborný výraz, přesný výraz, heslo, terminologie, Materiály, vysvětlení, wiki, terminus technicus, přesný význam, význam pojmu, lexikon, názvosloví, slovník, slovo, termín


Pojem Orgonit je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Orgonit ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Orgonit ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Orgonit ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Orgonit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Orgonit na Google.cz

Zkusit najít slovo Orgonit ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Orgonit například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Orgonit? resp. co označuje slovo Orgonit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Orgonit, odpověď na dotaz co je to Orgonit?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Patron? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Orgonit i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.