Co je to?
Výraz, termín, definice slova Orgonit. Co znamená odborný pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Co je Orgonit?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Orgonit?

Orgonit je údajně léčivý předmět, zpravidla kámen, který má mít schopnost koncentrovat tzv. orgonovou energii (známou též pod názvy prána, univerzální energie nebo čchi). Existence "orgonové energie" nebyla nikdy vědecky prokázána. S pojmem orgonit se setkáme v esoterice. Její příznivci věří, že orgonity dokážou léčit všechno možné a že jsou schopné rušit geopatogenní zóny. Nic z toho ale není vědecky podloženo.


Co je to Orgonit? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Orgonit. Co znamená odborný pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici pojmu Orgonit sdílejte s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Orgonit je v kategorii materiály

Klíčová slova: wiki, definice, informace, odborné názvosloví, co znamená, lexikon, přesný výraz, termín, formulace, pojem, materiály, vysvětlení, význam, význam pojmu, odborný výraz, terminologie, přesný význam, co je to Orgonit?


Pojem Orgonit je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Orgonit

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Orgonit ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Orgonit ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Orgonit ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Orgonit ve Wikislovníku

Hledat frázi Orgonit ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Orgonit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Orgonit například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte co znamená Orgonit? resp. co přesně znamená slovo Orgonit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Orgonit, odpověď na dotaz co je to Orgonit?. Víte např. kdo to je Rostislav Václavek? Znáte a víte kdo je Koblihář? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.