Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Co to je Orgonit? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Orgonit

Orgonit je údajně léčivý předmět, zpravidla kámen, který má mít schopnost koncentrovat tzv. orgonovou energii (známou též pod názvy prána, univerzální energie nebo čchi). Existence "orgonové energie" nebyla nikdy vědecky prokázána. S pojmem orgonit se setkáme v esoterice. Její příznivci věří, že orgonity dokážou léčit všechno možné a že jsou schopné rušit geopatogenní zóny. Nic z toho ale není vědecky podloženo.


Co je to Orgonit? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Orgonit) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Orgonit patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: definice, co to je, názvosloví, heslo, terminus technicus, vysvětlení, lexikon, synonymum, informace, slovo, slovník, terminologie, Materiály, wiki, přesný výraz, význam slova, definice pojmu, termín


Pojem Orgonit je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Orgonit na Google.cz

Vyhledat termín Orgonit ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Orgonit na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Orgonit ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Orgonit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Orgonit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Orgonit například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Orgonit? resp. jaký je přesný význam slova Orgonit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Orgonit, odpověď na dotaz co je to Orgonit?. Víte např. kdo to je Dabér? Znáte a víte kdo je Pacifista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.