Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Co to je Orgonit? Význam slova

Co znamená termín Orgonit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Orgonit je údajně léčivý předmět, zpravidla kámen, který má mít schopnost koncentrovat tzv. orgonovou energii (známou též pod názvy prána, univerzální energie nebo čchi). Existence "orgonové energie" nebyla nikdy vědecky prokázána. S pojmem orgonit se setkáme v esoterice. Její příznivci věří, že orgonity dokážou léčit všechno možné a že jsou schopné rušit geopatogenní zóny. Nic z toho ale není vědecky podloženo.


Co je to Orgonit? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Orgonit? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Orgonit je v kategorii Materiály

Klíčová slova: slovo, Materiály, význam, lexikon, terminus technicus, pojem, slovník, Materiály, co znamená, přesný výraz, informace, terminologie, popis, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, heslo, odborné názvosloví


Pojem Orgonit je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Orgonit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Orgonit ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Orgonit na Youtube

Hledat slovo Orgonit na Google.cz

Vyhledat termín Orgonit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Orgonit ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Orgonit například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Orgonit? resp. co je to Orgonit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Orgonit, odpověď na dotaz co je to Orgonit?. Víte např. kdo to je Sergey Brin? Znáte a víte kdo je Hydra? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Orgonit hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.