Co je to?
Výraz, termín, definice slova Orgonit. Co znamená odborný pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Co je to Orgonit? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Orgonit?

Orgonit je údajně léčivý předmět, zpravidla kámen, který má mít schopnost koncentrovat tzv. orgonovou energii (známou též pod názvy prána, univerzální energie nebo čchi). Existence "orgonové energie" nebyla nikdy vědecky prokázána. S pojmem orgonit se setkáme v esoterice. Její příznivci věří, že orgonity dokážou léčit všechno možné a že jsou schopné rušit geopatogenní zóny. Nic z toho ale není vědecky podloženo.


Co je to Orgonit? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Orgonit. Co znamená odborný pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Orgonit? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Orgonit je v kategorii materiály

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, co to je, popis, co znamená, pojem, heslo, terminologie, slovo, význam, wiki, názvosloví, co je to Orgonit?, informace, odborný výraz


Pojem Orgonit je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Orgonit ve Wikislovníku

Hledat heslo Orgonit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Orgonit na Google.cz

Hledat termín Orgonit ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Orgonit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Orgonit ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Orgonit například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Orgonit? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Orgonit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Orgonit, odpověď na dotaz co je to Orgonit?. Víte např. kdo to je Chris Evans? Znáte a víte kdo je Hydra? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.