Co je to?
Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Co je to Whatsapp? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Whatsapp

WhatsApp je pojmenování z oblasti chytrých telefonů. Jedná se o aplikaci, která umožňuje vyměňování zpráv a multimediálních souborů mezi jednotlivými vlastníky tohoto typu telefonů. Přes WhatsApp lze zaslat audia, videa, fotografie, obrázky nebo polohu.
Název vyjadřuje účel této multiplatformy – What´s up = Co se děje? + App = zkratka pro aplikaci. Uživatel obdrží zprávu i v případě, že aplikaci právě nepoužívá. Celý název je WhatsApp Messenger.


Co je to Whatsapp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Whatsapp sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Whatsapp patří do sekce Software

Klíčová slova: wiki, definice, Whatsapp, lexikon, popis, význam slova, co znamená, co je to Whatsapp?, vysvětlení, přesný význam, názvosloví, význam, formulace, Software, synonymum, co to je, heslo, termín


Pojem Whatsapp je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Whatsapp? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

WhatsApp Messenger je multiplatformní aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Název WhatsApp je slovní hříčkou k obratu „What s up?“ (angl.) – „Jak to jde?“, „Jak se vede?“, „Jak se máš?“ a ze zkratky App (jako aplikace).

Pro více informací o heslu Whatsapp zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Whatsapp ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Whatsapp na Google.cz

Hledat výraz Whatsapp ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Whatsapp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Whatsapp ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Whatsapp ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Whatsapp například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Whatsapp? resp. co se skrývá pod slovem Whatsapp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whatsapp, odpověď na dotaz co je to Whatsapp?. Víte např. kdo to je Mojžíš? Znáte a víte kdo je Linda Rybová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.