Co je to?
Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Co je to Whatsapp? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Whatsapp?

WhatsApp je pojmenování z oblasti chytrých telefonů. Jedná se o aplikaci, která umožňuje vyměňování zpráv a multimediálních souborů mezi jednotlivými vlastníky tohoto typu telefonů. Přes WhatsApp lze zaslat audia, videa, fotografie, obrázky nebo polohu.
Název vyjadřuje účel této multiplatformy – What´s up = Co se děje? + App = zkratka pro aplikaci. Uživatel obdrží zprávu i v případě, že aplikaci právě nepoužívá. Celý název je WhatsApp Messenger.


Co je to Whatsapp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Whatsapp patří do kategorie Software

Klíčová slova: význam slova, wiki, význam, vysvětlení, informace, lexikon, formulace, pojem, slovo, popis, význam pojmu, synonymum, názvosloví, terminus technicus, Software, Software, heslo, definice


Pojem Whatsapp je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Whatsapp? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

WhatsApp Messenger je multiplatformní aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Název WhatsApp je slovní hříčkou k obratu „What s up?“ (angl.) – „Jak to jde?“, „Jak se vede?“, „Jak se máš?“ a ze zkratky App (jako aplikace).

Jiné zdroje informací o pojmu Whatsapp

Zkusit najít výraz Whatsapp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Whatsapp ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Whatsapp ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Whatsapp na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Whatsapp ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Whatsapp ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Whatsapp například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Whatsapp? resp. co je to Whatsapp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whatsapp, odpověď na dotaz co je to Whatsapp?. Víte např. kdo to je Cholerik? Znáte a víte kdo je Tom Cruise? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Whatsapp i v jiných kategoriích (než Software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.