Co je to?
Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Co je to Whatsapp? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Whatsapp

WhatsApp je pojmenování z oblasti chytrých telefonů. Jedná se o aplikaci, která umožňuje vyměňování zpráv a multimediálních souborů mezi jednotlivými vlastníky tohoto typu telefonů. Přes WhatsApp lze zaslat audia, videa, fotografie, obrázky nebo polohu.
Název vyjadřuje účel této multiplatformy – What´s up = Co se děje? + App = zkratka pro aplikaci. Uživatel obdrží zprávu i v případě, že aplikaci právě nepoužívá. Celý název je WhatsApp Messenger.


Co je to Whatsapp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Whatsapp s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Whatsapp se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: terminologie, formulace, co to je, heslo, Software, popis, wiki, Whatsapp, pojem, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, význam slova, názvosloví, synonymum, vysvětlení, terminus technicus, termín


Pojem Whatsapp je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Whatsapp? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

WhatsApp Messenger je multiplatformní aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Název WhatsApp je slovní hříčkou k obratu „What s up?“ (angl.) – „Jak to jde?“, „Jak se vede?“, „Jak se máš?“ a ze zkratky App (jako aplikace).

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Whatsapp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Whatsapp ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Whatsapp na Google.cz

Zkusit najít termín Whatsapp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Whatsapp ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Whatsapp ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Whatsapp například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Whatsapp? resp. jaká je definice slova Whatsapp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whatsapp, odpověď na dotaz co je to Whatsapp?. Víte např. kdo to je Ignorant? Znáte a víte kdo je Linda Rybová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.