Co je to?
Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Co je to Whatsapp? Význam slova

Co znamená termín Whatsapp? Vysvětlení pojmu, definice hesla

WhatsApp je pojmenování z oblasti chytrých telefonů. Jedná se o aplikaci, která umožňuje vyměňování zpráv a multimediálních souborů mezi jednotlivými vlastníky tohoto typu telefonů. Přes WhatsApp lze zaslat audia, videa, fotografie, obrázky nebo polohu.
Název vyjadřuje účel této multiplatformy – What´s up = Co se děje? + App = zkratka pro aplikaci. Uživatel obdrží zprávu i v případě, že aplikaci právě nepoužívá. Celý název je WhatsApp Messenger.


Co je to Whatsapp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Whatsapp? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Whatsapp je v kategorii Software

Klíčová slova: význam, co je to Whatsapp?, heslo, co znamená, Software, terminologie, slovník, termín, formulace, lexikon, Whatsapp, význam pojmu, popis, informace, terminus technicus, přesný význam, definice, odborné názvosloví


Pojem Whatsapp je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Whatsapp? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

WhatsApp Messenger je multiplatformní aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Název WhatsApp je slovní hříčkou k obratu „What s up?“ (angl.) – „Jak to jde?“, „Jak se vede?“, „Jak se máš?“ a ze zkratky App (jako aplikace).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Whatsapp ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Whatsapp na Google.cz

Vyhledat výraz Whatsapp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Whatsapp ve Wikizdrojích

Hledat termín Whatsapp ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Whatsapp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Whatsapp například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Whatsapp? resp. co se přesně ukrývá za slovem Whatsapp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whatsapp, odpověď na dotaz co je to Whatsapp?. Víte např. kdo to je Miloš Vystrčil? Znáte a víte kdo je Tom Cruise? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Whatsapp hledat i v jiných kategoriích (než Software) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.