Co je to?
Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Co je to Whatsapp? Význam slova

Co znamená termín Whatsapp? Vysvětlení pojmu, definice hesla

WhatsApp je pojmenování z oblasti chytrých telefonů. Jedná se o aplikaci, která umožňuje vyměňování zpráv a multimediálních souborů mezi jednotlivými vlastníky tohoto typu telefonů. Přes WhatsApp lze zaslat audia, videa, fotografie, obrázky nebo polohu.
Název vyjadřuje účel této multiplatformy – What´s up = Co se děje? + App = zkratka pro aplikaci. Uživatel obdrží zprávu i v případě, že aplikaci právě nepoužívá. Celý název je WhatsApp Messenger.


Co je to Whatsapp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Whatsapp se nachází v kategorii software

Klíčová slova: heslo, formulace, informace, přesný výraz, význam pojmu, software, definice pojmu, popis, terminologie, software, význam slova, vysvětlení, synonymum, význam, co to je, termín, pojem, Whatsapp


Pojem Whatsapp je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Whatsapp?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

WhatsApp Messenger je multiplatformní aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Název WhatsApp je slovní hříčkou k obratu „What s up?“ (angl.) – „Jak to jde?“, „Jak se vede?“, „Jak se máš?“ a ze zkratky App (jako aplikace).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Whatsapp ve Wikizdrojích

Hledat pojem Whatsapp ve Wikislovníku

Hledat výraz Whatsapp ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Whatsapp na Google.cz

Zkusit najít heslo Whatsapp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Whatsapp ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Whatsapp například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu Whatsapp? resp. co je to Whatsapp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whatsapp, odpověď na dotaz co je to Whatsapp?. Víte např. kdo to je Ben Stiller? Znáte a víte kdo je Alexandra Udženija? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Whatsapp v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.