Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Juta. Co znamená pojem Juta z kategorie Materiály?

Co to je Juta? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Juta?

Juta je přírodní materiál, známý již od 16. století především v Indii. Zde se juta využívala jako materiál pro výrobu oblečení. Velkovýrobcem se později stalo Skotsko a Británie a materiál se rozšířil do celého světa. Vlákna rostou ve vlhkých tropech, jsou recyklovatelná a odolávají mikroorganizmům.
Výroba látky je levná, materiál lze dobře barvit. Nevýhodou je poměrně vysoká prašnost. V současnosti se juta nepoužívá jen na výrobu pytlů, ale také v nábytkářství, při výrobě bytového textilu, koberců či módních doplňků.


Co je to Juta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Juta. Co znamená pojem Juta z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Juta? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Juta je v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, definice pojmu, Materiály, přesný výraz, informace, odborné názvosloví, definice, synonymum, co je to Juta?, wiki, odborný výraz, heslo, popis, slovník, Materiály, Juta, co to je


Pojem Juta je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Juta v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Juta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Juta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Juta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Juta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Juta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Juta ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Juta například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Juta? resp. jaký je význam pojmu Juta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Juta, odpověď na dotaz co je to Juta?. Víte např. kdo to je Dolph Lundgren? Znáte a víte kdo je Seřizovač CNC? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.