Co je to?
Definice výrazu, termínu SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Co je to SSHD disk? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu SSHD disk

SSHD disk je hybridní disk, který na trh přivedla firma Seagate. Zkombinovala tak dvě technologie - HDD a SSD, které využívají SSD disk pro vyrovnávací paměť a HDD pro zápis dat. SSHD je dobrým řešením hlavně pro notebooky. Umožňuje zrychlení práce tím, že disk se sám učí a ví,které programy nejčastěji používáte, a ty spouští rychleji.
V poměru cena/výkon býval SSHD disk nejvhodnějším řešením pro zrychlení počítače.


Co je to SSHD disk? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova SSHD disk sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo SSHD disk patří do sekce Hardware

Klíčová slova: Hardware, význam slova, terminus technicus, význam, názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, přesný význam, definice pojmu, terminologie, formulace, heslo, pojem, přesný výraz, informace, vysvětlení, lexikon


Pojem SSHD disk je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSHD disk ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SSHD disk ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín SSHD disk ve Wikipedii

Hledat výraz SSHD disk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem SSHD disk na Youtube

Hledat heslo SSHD disk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo SSHD disk například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je SSHD disk? resp. co se přesně ukrývá za slovem SSHD disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSHD disk, odpověď na dotaz co je to SSHD disk?. Víte např. kdo to je Velkostatkář? Znáte a víte kdo je Holobrádek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.