Co je to?
Výraz, termín, definice slova SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Co je to SSHD disk? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova SSHD disk

SSHD disk je hybridní disk, který na trh přivedla firma Seagate. Zkombinovala tak dvě technologie - HDD a SSD, které využívají SSD disk pro vyrovnávací paměť a HDD pro zápis dat. SSHD je dobrým řešením hlavně pro notebooky. Umožňuje zrychlení práce tím, že disk se sám učí a ví,které programy nejčastěji používáte, a ty spouští rychleji.
V poměru cena/výkon býval SSHD disk nejvhodnějším řešením pro zrychlení počítače.


Co je to SSHD disk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova SSHD disk? Pak se o tuto stránku podělte se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz SSHD disk je v kategorii hardware

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, informace, lexikon, hardware, wiki, termín, odborné názvosloví, terminus technicus, definice, význam slova, význam, hardware, přesný význam, co to je, přesný výraz, definice pojmu, slovo


Pojem SSHD disk je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín SSHD disk? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

SSD jsou poměrně drahé a mechanické zase pomalé. Logická je proto myšlenka, zda by nemohl být nějaký disk, který by zkombinoval oba předchozí disky. Většina uživatelů to řeší tím, že si na operační systém pořídí rychlý SSD disk a pro data, ke kterým nepřistupuje tak často, disk mechanický. Vývojáři přišli na trh s diskem, který má rychlou flash paměť, kde je OS a často používaná data, kdežto na mechanické části disku jsou pak multimediální data, která nejsou tak často používaná. Tento disk pak nazvali SSHD, neboli hybridní disk.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz SSHD disk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz SSHD disk ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSHD disk ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo SSHD disk na Google.cz

Vyhledat slovo SSHD disk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem SSHD disk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo SSHD disk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní již víte co znamená slovo SSHD disk? resp. jaká je definice termínu SSHD disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSHD disk, odpověď na dotaz co je to SSHD disk?. Víte např. kdo to je Modelka? Znáte a víte kdo je Kazišuk? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je hardware. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.