Co je to?
Definice výrazu, termínu SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Co je to SSHD disk? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu SSHD disk

SSHD disk je hybridní disk, který na trh přivedla firma Seagate. Zkombinovala tak dvě technologie - HDD a SSD, které využívají SSD disk pro vyrovnávací paměť a HDD pro zápis dat. SSHD je dobrým řešením hlavně pro notebooky. Umožňuje zrychlení práce tím, že disk se sám učí a ví,které programy nejčastěji používáte, a ty spouští rychleji.
V poměru cena/výkon je SSHD nejvhodnějším řešením pro zrychlení počítače.


Co je to SSHD disk? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem SSHD disk se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín SSHD disk patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: význam pojmu, SSHD disk, terminus technicus, co je to SSHD disk?, odborný výraz, co znamená, definice, přesný výraz, termín, Hardware, lexikon, význam slova, popis, vysvětlení, pojem, co to je, názvosloví, informace


Pojem SSHD disk je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo SSHD disk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo SSHD disk ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSHD disk ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz SSHD disk ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem SSHD disk ve Wikislovníku

Vyhledat heslo SSHD disk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo SSHD disk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená SSHD disk? resp. jaký je význam slova SSHD disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSHD disk, odpověď na dotaz co je to SSHD disk?. Víte např. kdo to je Ódin? Znáte a víte kdo je Holobrádek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.