Co je to?
Výraz, termín, definice slova SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Co je to SSHD disk? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu SSHD disk

SSHD disk je hybridní disk, který na trh přivedla firma Seagate. Zkombinovala tak dvě technologie - HDD a SSD, které využívají SSD disk pro vyrovnávací paměť a HDD pro zápis dat. SSHD je dobrým řešením hlavně pro notebooky. Umožňuje zrychlení práce tím, že disk se sám učí a ví,které programy nejčastěji používáte, a ty spouští rychleji.
V poměru cena/výkon býval SSHD disk nejvhodnějším řešením pro zrychlení počítače.


Co je to SSHD disk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu SSHD disk sdílejte s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo SSHD disk je v kategorii hardware

Klíčová slova: co znamená, wiki, pojem, definice, hardware, co je to SSHD disk?, slovník, hardware, terminologie, heslo, význam pojmu, formulace, terminus technicus, význam slova, slovo, co to je, vysvětlení, odborný výraz


Pojem SSHD disk je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu SSHD disk můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

SSD jsou poměrně drahé a mechanické zase pomalé. Logická je proto myšlenka, zda by nemohl být nějaký disk, který by zkombinoval oba předchozí disky. Většina uživatelů to řeší tím, že si na operační systém pořídí rychlý SSD disk a pro data, ke kterým nepřistupuje tak často, disk mechanický. Vývojáři přišli na trh s diskem, který má rychlou flash paměť, kde je OS a často používaná data, kdežto na mechanické části disku jsou pak multimediální data, která nejsou tak často používaná. Tento disk pak nazvali SSHD, neboli hybridní disk.

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSHD disk ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem SSHD disk na Youtube

Najít výraz SSHD disk ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín SSHD disk ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo SSHD disk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo SSHD disk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo SSHD disk například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SSHD disk? resp. co se přesně ukrývá za slovem SSHD disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSHD disk, odpověď na dotaz co je to SSHD disk?. Víte např. kdo to je Buran? Znáte a víte kdo je Deviant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu SSHD disk i v jiných kategoriích (než hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.