Co je to?
Definice výrazu, termínu SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Co je to SSHD disk? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu SSHD disk

SSHD disk je hybridní disk, který na trh přivedla firma Seagate. Zkombinovala tak dvě technologie - HDD a SSD, které využívají SSD disk pro vyrovnávací paměť a HDD pro zápis dat. SSHD je dobrým řešením hlavně pro notebooky. Umožňuje zrychlení práce tím, že disk se sám učí a ví,které programy nejčastěji používáte, a ty spouští rychleji.
V poměru cena/výkon býval SSHD disk nejvhodnějším řešením pro zrychlení počítače.


Co je to SSHD disk? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu SSHD disk. Co znamená odborný pojem SSHD disk z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu SSHD disk s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz SSHD disk se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: terminologie, lexikon, co je to SSHD disk?, význam slova, termín, co znamená, wiki, slovník, definice pojmu, SSHD disk, význam pojmu, terminus technicus, názvosloví, Hardware, informace, definice, přesný výraz, formulace


Pojem SSHD disk je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem SSHD disk na Youtube

Najít slovo SSHD disk ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSHD disk ve Wikimedia Commons

Najít výraz SSHD disk ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo SSHD disk ve Wikipedii

Hledat termín SSHD disk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SSHD disk například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu SSHD disk? resp. co označuje slovo SSHD disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSHD disk, odpověď na dotaz co je to SSHD disk?. Víte např. kdo to je Koloman Magyary? Znáte a víte kdo je Holobrádek? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.