Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co to je Arktická zima? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Arktická zima?

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.

Co je to Arktická zima? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Arktická zima? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Arktická zima patří do sekce Různé

Klíčová slova: co je to Arktická zima?, význam, Různé, co znamená, heslo, odborný výraz, odborné názvosloví, přesný výraz, Různé, termín, definice, názvosloví, slovo, slovník, terminologie, definice pojmu, co to je, informace


Pojem Arktická zima je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Arktická zima v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Arktická zima ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Arktická zima ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Arktická zima ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Arktická zima ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Arktická zima ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Arktická zima na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Arktická zima například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Arktická zima? resp. co přesně znamená slovo Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Filcka? Znáte a víte kdo je Jára Cimrman? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?