Co je to?
Výraz, termín, definice slova Arktická zima. Co znamená odborný pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co je to Arktická zima? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Arktická zima

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.

Co je to Arktická zima? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Arktická zima. Co znamená odborný pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Arktická zima je v sekci různé

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, wiki, názvosloví, význam pojmu, informace, přesný význam, synonymum, terminologie, slovník, pojem, definice, co to je, různé, termín, lexikon, Arktická zima, terminus technicus


Pojem Arktická zima je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Arktická zima lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Arktická zima na Google.cz

Najít termín Arktická zima ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Arktická zima ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Arktická zima ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Arktická zima na Youtube

Zkusit najít heslo Arktická zima ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Arktická zima například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Arktická zima? resp. jaká je definice termínu Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Tomáš Etzler? Znáte a víte kdo je Archanděl? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Arktická zima hledat i v jiných kategoriích (než různé) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?