Co je to?
Definice výrazu, termínu Arktická zima. Co znamená odborný pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co je Arktická zima? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Arktická zima

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.

Co je to Arktická zima? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Arktická zima. Co znamená odborný pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Arktická zima? Pak se o tuto stránku podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Arktická zima je v kategorii různé

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, terminologie, popis, pojem, lexikon, termín, slovo, informace, názvosloví, slovník, význam, definice pojmu, význam pojmu, terminus technicus, wiki, formulace, co je to Arktická zima?


Pojem Arktická zima je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Arktická zima doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Arktická zima ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Arktická zima ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arktická zima ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Arktická zima ve Wikislovníku

Hledat heslo Arktická zima na Google.cz

Hledat videa s názvem Arktická zima na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Arktická zima například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní již víte co znamená slovo Arktická zima? resp. co znamená Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Jevgenij Malkin? Znáte a víte kdo je Archanděl? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Arktická zima i v jiné kategorii než v různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?