Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co to je Arktická zima? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Arktická zima?

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.


Co je to Arktická zima? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Arktická zima s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Arktická zima patří do kategorie Různé

Klíčová slova: terminologie, informace, názvosloví, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, pojem, odborné názvosloví, popis, co to je, terminus technicus, definice pojmu, wiki, definice, Arktická zima, co znamená, význam, termín


Pojem Arktická zima je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Arktická zima v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Arktická zima na Youtube

Zkusit najít termín Arktická zima ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Arktická zima ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Arktická zima na Google.cz

Hledat výraz Arktická zima ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Arktická zima ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Arktická zima například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Arktická zima? resp. co znamená Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Kateřina Konečná? Znáte a víte kdo je Seraf? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?