Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co to je Arktická zima? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Arktická zima?

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.

Co je to Arktická zima? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Arktická zima můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Arktická zima je v sekci Různé

Klíčová slova: definice pojmu, odborný výraz, co je to Arktická zima?, slovník, wiki, terminologie, Různé, pojem, vysvětlení, heslo, co to je, Arktická zima, význam pojmu, odborné názvosloví, význam slova, formulace, popis, slovo


Pojem Arktická zima je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Arktická zima ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arktická zima ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Arktická zima ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Arktická zima na Youtube

Vyhledat termín Arktická zima ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Arktická zima ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Arktická zima například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Arktická zima? resp. co znamená slovo Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Regina Rázlová? Znáte a víte kdo je Jára Cimrman? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Arktická zima i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?