Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co to je Arktická zima? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Arktická zima?

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.


Co je to Arktická zima? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Arktická zima s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Arktická zima je v kategorii Různé

Klíčová slova: lexikon, Různé, terminologie, význam, co je to Arktická zima?, terminus technicus, Arktická zima, vysvětlení, přesný význam, význam slova, wiki, formulace, co to je, odborné názvosloví, definice, popis, význam pojmu, pojem


Pojem Arktická zima je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Arktická zima zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Arktická zima ve Wikipedii

Vyhledat slovo Arktická zima ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Arktická zima ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Arktická zima ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Arktická zima ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Arktická zima ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Arktická zima například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Arktická zima? resp. jaká je definice termínu Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Živnostník? Znáte a víte kdo je Seraf? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?