Co je to?
Výraz, termín, definice slova Molitan. Co znamená odborný pojem Molitan z kategorie Materiály?

Co je to Molitan? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Molitan

Molitan je obchodní pojmenování pěnového polyuretanu. Jedná se o polymer, který se vyrábí z diisokyanátu, alkoholu se dvěma alkoholovými skupinami a vody. Název molitan je patentem České republiky. Jeho použití je široké, nejčastěji se využívá na matrace a další části nábytku nebo jako zvuková ochrana.
Molitan je lehký a pevný, což patří k jeho největším přednostem. To je výhodou hlavně u matrací, které jsou také vzdušné a mohou tak být dlouhodobě používány.


Co je to Molitan? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Molitan. Co znamená odborný pojem Molitan z kategorie Materiály?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Molitan doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Molitan se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: pojem, slovo, co to je, význam, slovník, význam pojmu, terminologie, wiki, vysvětlení, názvosloví, popis, přesný význam, Molitan, informace, lexikon, formulace, odborný výraz, definice


Pojem Molitan je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Molitan?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Polyuretan je polymer, který se vyrábí polyadicí diisokyanátů a dvoj – nebo vícesytných alkoholů za vzniku karbamátové (uretanové) vazby. Pěnový polyuretan je vyráběn pod značkou molitan a barex.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Molitan ve vyhledávači Yandex

Najít termín Molitan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Molitan ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Molitan na Youtube

Vyhledat slovo Molitan ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Molitan ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Molitan například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Molitan? resp. co to je Molitan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Molitan, odpověď na dotaz co je to Molitan?. Víte např. kdo to je Jiří Beran? Znáte a víte kdo je Jaroslav Kmenta? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Molitan i v jiné kategorii než v materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.