Co je to?
Výraz, termín, definice slova Molitan. Co znamená odborný pojem Molitan z kategorie Materiály?

Co je to Molitan? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Molitan

Molitan je obchodní pojmenování pěnového polyuretanu. Jedná se o polymer, který se vyrábí z diisokyanátu, alkoholu se dvěma alkoholovými skupinami a vody. Název molitan je patentem České republiky. Jeho použití je široké, nejčastěji se využívá na matrace a další části nábytku nebo jako zvuková ochrana.
Molitan je lehký a pevný, což patří k jeho největším přednostem. To je výhodou hlavně u matrací, které jsou také vzdušné a mohou tak být dlouhodobě používány.


Co je to Molitan? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Molitan. Co znamená odborný pojem Molitan z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Molitan můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Molitan je v sekci materiály

Klíčová slova: formulace, popis, přesný význam, terminologie, materiály, definice, vysvětlení, odborný výraz, wiki, co znamená, odborné názvosloví, význam slova, význam pojmu, význam, přesný výraz, synonymum, názvosloví, Molitan


Pojem Molitan je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Molitan píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Polyuretan je polymer, který se vyrábí polyadicí diisokyanátů a dvoj – nebo vícesytných alkoholů za vzniku karbamátové (uretanové) vazby. Pěnový polyuretan je vyráběn pod značkou molitan a barex.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Molitan na Google.cz

Hledat termín Molitan ve vyhledávači Qwant

Najít termín Molitan ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Molitan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Molitan ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Molitan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Molitan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě nyní již víte co je to Molitan? resp. jaký je přesný význam slova Molitan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Molitan, odpověď na dotaz co je to Molitan?. Víte např. kdo to je Sexuolog? Znáte a víte kdo je Imunolog? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci materiály Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.