Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Co to je Molitan? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Molitan

Molitan je obchodní pojmenování pěnového polyuretanu. Jedná se o polymer, který se vyrábí z diisokyanátu, alkoholu se dvěma alkoholovými skupinami a vody. Název molitan je patentem České republiky. Jeho použití je široké, nejčastěji se využívá na matrace a další části nábytku nebo jako zvuková ochrana.
Molitan je lehký a pevný, což patří k jeho největším přednostem. To je výhodou hlavně u matrací, které jsou také vzdušné a mohou tak být dlouhodobě používány.


Co je to Molitan? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Molitan je v sekci Materiály

Klíčová slova: přesný význam, informace, wiki, vysvětlení, lexikon, synonymum, definice pojmu, termín, slovník, co znamená, význam slova, odborné názvosloví, Materiály, Materiály, přesný výraz, co je to Molitan?, popis, slovo


Pojem Molitan je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Molitan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Molitan na Youtube

Najít slovo Molitan ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Molitan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Molitan ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Molitan ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Molitan například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Molitan? resp. jaký je přesný význam slova Molitan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Molitan, odpověď na dotaz co je to Molitan?. Víte např. kdo to je Absolvent? Znáte a víte kdo je Mykolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Molitan v jiné sekci než Materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.