Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Co to je Molitan? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Molitan

Molitan je obchodní pojmenování pěnového polyuretanu. Jedná se o polymer, který se vyrábí z diisokyanátu, alkoholu se dvěma alkoholovými skupinami a vody. Název molitan je patentem České republiky. Jeho použití je široké, nejčastěji se využívá na matrace a další části nábytku nebo jako zvuková ochrana.
Molitan je lehký a pevný, což patří k jeho největším přednostem. To je výhodou hlavně u matrací, které jsou také vzdušné a mohou tak být dlouhodobě používány.


Co je to Molitan? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Molitan můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Molitan je v kategorii Materiály

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, co znamená, terminus technicus, heslo, přesný význam, význam pojmu, Materiály, názvosloví, přesný výraz, odborný výraz, informace, slovo, co je to Molitan?, vysvětlení, definice, termín, definice pojmu


Pojem Molitan je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Molitan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Molitan ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Molitan ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Molitan ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Molitan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Molitan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Molitan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Molitan? resp. co přesně znamená slovo Molitan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Molitan, odpověď na dotaz co je to Molitan?. Víte např. kdo to je Jiří Pospíšil? Znáte a víte kdo je Nákupčí? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.