Co je to?
Výraz, termín, definice slova Molitan. Co znamená odborný pojem Molitan z kategorie Materiály?

Co je to Molitan? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Molitan

Molitan je obchodní pojmenování pěnového polyuretanu. Jedná se o polymer, který se vyrábí z diisokyanátu, alkoholu se dvěma alkoholovými skupinami a vody. Název molitan je patentem České republiky. Jeho použití je široké, nejčastěji se využívá na matrace a další části nábytku nebo jako zvuková ochrana.
Molitan je lehký a pevný, což patří k jeho největším přednostem. To je výhodou hlavně u matrací, které jsou také vzdušné a mohou tak být dlouhodobě používány.


Co je to Molitan? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Molitan. Co znamená odborný pojem Molitan z kategorie Materiály?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Molitan doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Molitan se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: co znamená, terminologie, formulace, definice pojmu, materiály, terminus technicus, slovník, odborné názvosloví, definice, wiki, materiály, heslo, Molitan, co je to Molitan?, vysvětlení, lexikon, informace, synonymum


Pojem Molitan je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Molitan? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Polyuretan je polymer, který se vyrábí polyadicí diisokyanátů a dvoj – nebo vícesytných alkoholů za vzniku karbamátové (uretanové) vazby. Pěnový polyuretan je vyráběn pod značkou molitan a barex.

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Molitan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Molitan ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Molitan ve Wikimedia Commons

Najít pojem Molitan ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Molitan ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Molitan ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Molitan například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Molitan? resp. co označuje slovo Molitan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Molitan, odpověď na dotaz co je to Molitan?. Víte např. kdo to je Pecivál? Znáte a víte kdo je Etnobotanik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.