Co je to?
Definice výrazu, termínu Taslan. Co znamená odborný pojem Taslan z kategorie Materiály?

Co je to Taslan? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Taslan?

Taslan je druh obchodní značky firmy DuPont, později švýcarské firmy Heberlein. Jde o přízi tvarovanou stlačeným vzduchem. Jde o nejstarší a nejznámější značku tohoto druhu příze.
Taslan se používá především na tkané nebo pletené oděvy určené ke sportování a také na šicí nitě. Slovo se používá i pro název technologií tvarování příze stlačeným vzduchem.


Co je to Taslan? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Taslan. Co znamená odborný pojem Taslan z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Taslan s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Taslan se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, odborný výraz, význam, význam pojmu, přesný výraz, definice pojmu, termín, slovník, popis, pojem, slovo, lexikon, Materiály, definice, informace, terminologie, Materiály


Pojem Taslan je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Taslan ve Wikipedii

Hledat termín Taslan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Taslan ve Wikislovníku

Najít slovo Taslan ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Taslan ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Taslan ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Taslan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Taslan? resp. co znamená Taslan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Taslan, odpověď na dotaz co je to Taslan?. Víte např. kdo to je Manažer kvality? Znáte a víte kdo je Domkář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?