Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Co to je Schodek rozpočtu? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Schodek rozpočtu?

Schodek rozpočtu je rozdíl mezi výší příjmů a výdajů. Pojem se používá především u státního rozpočtu, kdy si stát naplánuje své výdaje tak, aby byly vyšší než příjmy, a rozdíl vyrovná půjčením financí třeba v podobě vydání dluhopisů. Ty je však nutno splatit i s úroky.
Opakovaný schodek rozpočtu je příčinou zadlužování státu a je nutno počítat s výdaji na splácení i v následujících letech.


Co je to Schodek rozpočtu? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Schodek rozpočtu? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Schodek rozpočtu je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: Schodek rozpočtu, přesný výraz, význam, přesný význam, termín, vysvětlení, wiki, formulace, terminologie, názvosloví, odborný výraz, pojem, co je to Schodek rozpočtu?, Ekonomie, heslo, synonymum, význam pojmu, popis


Pojem Schodek rozpočtu je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Schodek rozpočtu lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Schodek rozpočtu ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Schodek rozpočtu na Youtube

Hledat heslo Schodek rozpočtu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Schodek rozpočtu ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Schodek rozpočtu na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Schodek rozpočtu ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Schodek rozpočtu například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Schodek rozpočtu? resp. co je to Schodek rozpočtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Schodek rozpočtu, odpověď na dotaz co je to Schodek rozpočtu?. Víte např. kdo to je Jim Walton? Znáte a víte kdo je Blbec? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Schodek rozpočtu v jiné sekci než Ekonomie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.