Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Co to je Schodek rozpočtu? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Schodek rozpočtu?

Schodek rozpočtu je rozdíl mezi výší příjmů a výdajů. Pojem se používá především u státního rozpočtu, kdy si stát naplánuje své výdaje tak, aby byly vyšší než příjmy, a rozdíl vyrovná půjčením financí třeba v podobě vydání dluhopisů. Ty je však nutno splatit i s úroky.
Opakovaný schodek rozpočtu je příčinou zadlužování státu a je nutno počítat s výdaji na splácení i v následujících letech.


Co je to Schodek rozpočtu? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Schodek rozpočtu? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Schodek rozpočtu patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: definice pojmu, co je to Schodek rozpočtu?, slovo, wiki, Ekonomie, význam slova, termín, význam, heslo, slovník, definice, co znamená, názvosloví, co to je, význam pojmu, vysvětlení, pojem, synonymum


Pojem Schodek rozpočtu je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Schodek rozpočtu

Vyhledat pojem Schodek rozpočtu ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Schodek rozpočtu ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Schodek rozpočtu ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Schodek rozpočtu na Google.cz

Zkusit najít slovo Schodek rozpočtu ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Schodek rozpočtu na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Schodek rozpočtu například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Schodek rozpočtu? resp. co se skrývá pod slovem Schodek rozpočtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Schodek rozpočtu, odpověď na dotaz co je to Schodek rozpočtu?. Víte např. kdo to je Šejdíř? Znáte a víte kdo je Idealista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Ekonomie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.