Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Co to je Schodek rozpočtu? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Schodek rozpočtu?

Schodek rozpočtu je rozdíl mezi výší příjmů a výdajů. Pojem se používá především u státního rozpočtu, kdy si stát naplánuje své výdaje tak, aby byly vyšší než příjmy, a rozdíl vyrovná půjčením financí třeba v podobě vydání dluhopisů. Ty je však nutno splatit i s úroky.
Opakovaný schodek rozpočtu je příčinou zadlužování státu a je nutno počítat s výdaji na splácení i v následujících letech.


Co je to Schodek rozpočtu? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Schodek rozpočtu sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Schodek rozpočtu je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: názvosloví, pojem, informace, popis, přesný význam, slovo, přesný výraz, odborné názvosloví, význam, slovník, vysvětlení, synonymum, wiki, Ekonomie, heslo, význam slova, Schodek rozpočtu, definice pojmu


Pojem Schodek rozpočtu je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Schodek rozpočtu v následujících zdrojích

Hledat termín Schodek rozpočtu ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Schodek rozpočtu na Youtube

Hledat heslo Schodek rozpočtu ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Schodek rozpočtu ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Schodek rozpočtu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Schodek rozpočtu na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Schodek rozpočtu například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Schodek rozpočtu? resp. co se skrývá pod slovem Schodek rozpočtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Schodek rozpočtu, odpověď na dotaz co je to Schodek rozpočtu?. Víte např. kdo to je David Hasselhoff? Znáte a víte kdo je Blbec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Schodek rozpočtu i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.