Co je to?
Definice výrazu Schodek rozpočtu. Co znamená odborný pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Co je Schodek rozpočtu? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Schodek rozpočtu?

Schodek rozpočtu je rozdíl mezi výší příjmů a výdajů. Pojem se používá především u státního rozpočtu, kdy si stát naplánuje své výdaje tak, aby byly vyšší než příjmy, a rozdíl vyrovná půjčením financí třeba v podobě vydání dluhopisů. Ty je však nutno splatit i s úroky.
Opakovaný schodek rozpočtu je příčinou zadlužování státu a je nutno počítat s výdaji na splácení i v následujících letech.


Co je to Schodek rozpočtu? Význam slova, termín, Definice výrazu Schodek rozpočtu. Co znamená odborný pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text vytvořen pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Schodek rozpočtu? s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Schodek rozpočtu je v sekci ekonomie

Klíčová slova: význam, názvosloví, definice, synonymum, Schodek rozpočtu, ekonomie, informace, heslo, co je to Schodek rozpočtu?, co to je, definice pojmu, význam slova, termín, přesný význam, význam pojmu, terminologie, pojem, popis


Pojem Schodek rozpočtu je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Schodek rozpočtu ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Schodek rozpočtu ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Schodek rozpočtu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Schodek rozpočtu na Google.cz

Hledat výraz Schodek rozpočtu ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Schodek rozpočtu ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Schodek rozpočtu například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už víte jaká je definice termínu Schodek rozpočtu? resp. co se skrývá pod slovem Schodek rozpočtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Schodek rozpočtu, odpověď na dotaz co je to Schodek rozpočtu?. Víte např. kdo to je Joulupukki? Znáte a víte kdo je Jaromír Hanzlík? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než ekonomie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.