Co je to?
Výraz, termín, definice slova Schodek rozpočtu. Co znamená odborný pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Co je to Schodek rozpočtu? Význam slova

Co znamená termín Schodek rozpočtu? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Schodek rozpočtu je rozdíl mezi výší příjmů a výdajů. Pojem se používá především u státního rozpočtu, kdy si stát naplánuje své výdaje tak, aby byly vyšší než příjmy, a rozdíl vyrovná půjčením financí třeba v podobě vydání dluhopisů. Ty je však nutno splatit i s úroky.
Opakovaný schodek rozpočtu je příčinou zadlužování státu a je nutno počítat s výdaji na splácení i v následujících letech.


Co je to Schodek rozpočtu? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Schodek rozpočtu. Co znamená odborný pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Schodek rozpočtu? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Schodek rozpočtu je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: co je to Schodek rozpočtu?, Schodek rozpočtu, slovník, význam, co znamená, názvosloví, lexikon, význam slova, wiki, odborné názvosloví, ekonomie, heslo, definice pojmu, význam pojmu, přesný význam, informace, terminus technicus, co to je


Pojem Schodek rozpočtu je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Schodek rozpočtu ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Schodek rozpočtu na Youtube

Vyhledat slovo Schodek rozpočtu ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Schodek rozpočtu ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Schodek rozpočtu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Schodek rozpočtu na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Schodek rozpočtu například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Schodek rozpočtu? resp. co označuje slovo Schodek rozpočtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Schodek rozpočtu, odpověď na dotaz co je to Schodek rozpočtu?. Víte např. kdo to je Cholerik? Znáte a víte kdo je Andrea Kalousová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Schodek rozpočtu hledat i v jiných kategoriích (než ekonomie) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.