Co je to?
Výraz, termín, definice slova Výsekové maso. Co znamená odborný pojem Výsekové maso z kategorie Jídlo?

Co je to Výsekové maso? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Výsekové maso?

Výsekové maso je maso jatečních zvířat, které je odseknuto z velkého celku a je určeno k pultovému prodeji. Prodává se v kusech pojmenovaných podle toho, kde byla svalová skupina umístěna na těle zvířete.
Jde o maso i kosti, které jsou určeny pro běžné spotřebitele. Do výsekového masa nepatří vnitřnosti. Může jít o maso vepřové, hovězí, telecí, skopové, jehněčí i další druhy.


Co je to Výsekové maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Výsekové maso. Co znamená odborný pojem Výsekové maso z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Výsekové maso s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Výsekové maso patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: informace, pojem, slovník, popis, jídlo, co to je, odborný výraz, názvosloví, význam slova, význam pojmu, přesný význam, wiki, přesný výraz, jídlo, slovo, význam, terminus technicus, definice


Pojem Výsekové maso je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Výsekové maso ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Výsekové maso ve Wikipedii

Hledat heslo Výsekové maso ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Výsekové maso ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Výsekové maso ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Výsekové maso ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Výsekové maso například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už víte co znamená slovo Výsekové maso? resp. jaký je přesný význam slova Výsekové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výsekové maso, odpověď na dotaz co je to Výsekové maso?. Víte např. kdo to je Populista? Znáte a víte kdo je Kádrovák? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci jídlo Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.