Co je to?
Definice výrazu, termínu Výsekové maso. Co znamená odborný pojem Výsekové maso z kategorie Jídlo?

Co je Výsekové maso?

Co znamená termín Výsekové maso? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Výsekové maso je maso jatečních zvířat, které je odseknuto z velkého celku a je určeno k pultovému prodeji. Prodává se v kusech pojmenovaných podle toho, kde byla svalová skupina umístěna na těle zvířete.
Jde o maso i kosti, které jsou určeny pro běžné spotřebitele. Do výsekového masa nepatří vnitřnosti. Může jít o maso vepřové, hovězí, telecí, skopové, jehněčí i další druhy.


Co je to Výsekové maso? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Výsekové maso. Co znamená odborný pojem Výsekové maso z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Výsekové maso? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Výsekové maso je v kategorii jídlo

Klíčová slova: Výsekové maso, slovo, slovník, co je to Výsekové maso?, jídlo, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, jídlo, formulace, význam pojmu, wiki, lexikon, odborné názvosloví, popis, význam slova, termín, názvosloví


Pojem Výsekové maso je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Výsekové maso doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Výsekové maso na Google obrázcích

Najít termín Výsekové maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Výsekové maso ve Wikislovníku

Hledat frázi Výsekové maso ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Výsekové maso ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Výsekové maso ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Výsekové maso například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice termínu Výsekové maso? resp. jaká je definice slova Výsekové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výsekové maso, odpověď na dotaz co je to Výsekové maso?. Víte např. kdo to je Jiří Helekal? Znáte a víte kdo je Pirát? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, jahoda, výsekové maso, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.