Co je to?
Definice odborného termínu, slova Výsekové maso. Co znamená pojem Výsekové maso z kategorie Jídlo?

Co je to Výsekové maso? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Výsekové maso?

Výsekové maso je maso jatečních zvířat, které je odseknuto z velkého celku a je určeno k pultovému prodeji. Prodává se v kusech pojmenovaných podle toho, kde byla svalová skupina umístěna na těle zvířete.
Jde o maso i kosti, které jsou určeny pro běžné spotřebitele. Do výsekového masa nepatří vnitřnosti. Může jít o maso vepřové, hovězí, telecí, skopové, jehněčí i další druhy.


Co je to Výsekové maso? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Výsekové maso. Co znamená pojem Výsekové maso z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Výsekové maso s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Výsekové maso patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, odborný výraz, definice, terminologie, odborné názvosloví, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, co to je, definice pojmu, přesný význam, Jídlo, synonymum, termín, význam, informace, co znamená


Pojem Výsekové maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Výsekové maso v následujících zdrojích

Hledat heslo Výsekové maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Výsekové maso ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Výsekové maso ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Výsekové maso ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Výsekové maso ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Výsekové maso ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Výsekové maso například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Výsekové maso? resp. co vlastně znamená slovo Výsekové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výsekové maso, odpověď na dotaz co je to Výsekové maso?. Víte např. kdo to je Referent? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.