Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Diskvalifikace. Co znamená pojem Diskvalifikace z kategorie Sport?

Co to je Diskvalifikace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Diskvalifikace?

Diskvalifikace je druhem trestu pro sportovce, který se dopustí porušení závazných pravidel nebo použitím některé ze zakázaných technik. Diskvalifikací může být i vyloučení ze závodu nebo z družstva. Je opakem kvalifikace.
V kolektivních sportech bývá diskvalifikace nejčastěji signalizována červenou kartou. Hráč je vyloučen do konce utkání. To platí například pro pozemní hokej, fotbal, florbal, ragby, házenou, kriket, vodní pólo a další druhy sportů.


Co je to Diskvalifikace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Diskvalifikace. Co znamená pojem Diskvalifikace z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Diskvalifikace? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Diskvalifikace se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, definice, slovo, slovník, terminologie, co znamená, lexikon, wiki, terminus technicus, definice pojmu, odborné názvosloví, formulace, heslo, co to je, vysvětlení, Sport, význam


Pojem Diskvalifikace je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Diskvalifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Diskvalifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diskvalifikace ve Wikimedia Commons

Najít termín Diskvalifikace ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Diskvalifikace ve Wikipedii

Hledat slovo Diskvalifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Diskvalifikace například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Diskvalifikace? resp. co znamená slovo Diskvalifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diskvalifikace, odpověď na dotaz co je to Diskvalifikace?. Víte např. kdo to je Obchodní referent? Znáte a víte kdo je Barbora Šámalová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.