Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kometa. Co znamená pojem Kometa z kategorie Věda?

Co je to Kometa? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kometa?

Kometa je název menšího astronomického objektu. Dříve byla kometa nazývána vlasaticí. Kometa se podobá planetce. Skládá se hlavně z prachu a ledu a obíhá kolem Slunce. Kometa je tvořena nejen zmrzlou vodou, ale také oxidem uhličitým, metanem a směsí nerostných látek. Výrazným znakem komet jsou dobře viditelné ohony.
Komety se pohybují ve vnější části sluneční soustavy, odkud občas přilétnou do části vnitřní. Některé komety se pravidelně vracejí, příkladem může být Halleyova kometa.


Co je to Kometa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kometa. Co znamená pojem Kometa z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kometa? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kometa se nachází v kategorii Věda

Klíčová slova: Kometa, význam slova, odborné názvosloví, odborný výraz, terminus technicus, wiki, terminologie, názvosloví, slovo, slovník, lexikon, formulace, co znamená, co je to Kometa?, pojem, přesný výraz, Věda, vysvětlení


Pojem Kometa je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kometa v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Kometa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Kometa ve Wikipedii

Najít heslo Kometa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Kometa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kometa ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kometa na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kometa například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kometa? resp. co označuje slovo Kometa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kometa, odpověď na dotaz co je to Kometa?. Víte např. kdo to je Jitka Asterová? Znáte a víte kdo je Karel Voříšek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Věda). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.