Co je to?
Výraz, termín, definice slova App Store. Co znamená odborný pojem App Store z kategorie Internet?

Co je to App Store? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova App Store

App Store je obchod, který od roku 2008 provozuje společnost Apple. Jde o populární a úspěšný obchod s aplikacemi a také o online distribuční službu, která slouží zařízením vybaveným operačními systémy macOS a iOS. Zákazníci si zde mohou vybírat z obrovského množství aplikací, které si zde mohou bezpečně stáhnout. Vývojáři zde mohou své nejnovější aplikace i služby pro iPhone, iPad, Mac, Apple TV a Apple Watch nabízet.
Aplikace mohou být uživatelem staženy nebo používány zdarma, zdarma s reklamou, zdarma s nákupy v aplikaci, zdarma společně se službami nebo zbožím, které jsou již placené, zdarma s předplatným, které se automaticky obnovuje. Dále jsou uživatelům nabízeny placené aplikace s bezplatnými aktualizacemi, obsahové aplikace, u kterých uživatel kupuje nebo předplácí obsah, a aplikace pro různé platformy. Ty nabízejí nákupy přímo v aplikaci nebo může uživatel nakoupit na jiných platformách.


Co je to App Store? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova App Store. Co znamená odborný pojem App Store z kategorie Internet?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova App Store? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem App Store je v kategorii internet

Klíčová slova: co je to App Store?, terminologie, odborné názvosloví, terminus technicus, význam pojmu, formulace, přesný výraz, synonymum, názvosloví, pojem, slovo, slovník, co znamená, heslo, wiki, termín, význam, odborný výraz


Pojem App Store je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem App Store? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

App Store je obchod s aplikacemi a online distribuční služba pro zařízení s operačním systémem iOS a macOS. Je provozován společností Apple, která ho zprovoznila 10. července 2008. Už po 24 hodinách bylo z App Store staženo více než 1 milion aplikací.
V roce 2012 na něm existovalo přes 650 000 aplikací a staženo jich bylo více než 35 miliard. Aplikace se zde rozdělují do několika kategorií podle zaměření.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem App Store ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo App Store ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem App Store na Youtube

Najít heslo App Store ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz App Store na Google.cz

Hledat výraz App Store ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo App Store například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to App Store? resp. co přesně znamená slovo App Store? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu App Store, odpověď na dotaz co je to App Store?. Víte např. kdo to je Ivanka Devátá? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.