Co je to?
Výraz, termín, definice slova App Store. Co znamená odborný pojem App Store z kategorie Internet?

Co je to App Store? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu App Store?

App Store je obchod, který od roku 2008 provozuje společnost Apple. Jde o populární a úspěšný obchod s aplikacemi a také o online distribuční službu, která slouží zařízením vybaveným operačními systémy macOS a iOS. Zákazníci si zde mohou vybírat z obrovského množství aplikací, které si zde mohou bezpečně stáhnout. Vývojáři zde mohou své nejnovější aplikace i služby pro iPhone, iPad, Mac, Apple TV a Apple Watch nabízet.
Aplikace mohou být uživatelem staženy nebo používány zdarma, zdarma s reklamou, zdarma s nákupy v aplikaci, zdarma společně se službami nebo zbožím, které jsou již placené, zdarma s předplatným, které se automaticky obnovuje. Dále jsou uživatelům nabízeny placené aplikace s bezplatnými aktualizacemi, obsahové aplikace, u kterých uživatel kupuje nebo předplácí obsah, a aplikace pro různé platformy. Ty nabízejí nákupy přímo v aplikaci nebo může uživatel nakoupit na jiných platformách.


Co je to App Store? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova App Store. Co znamená odborný pojem App Store z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (App Store) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo App Store patří do kategorie internet

Klíčová slova: co znamená, termín, internet, vysvětlení, terminus technicus, odborný výraz, význam, význam slova, přesný význam, pojem, definice, význam pojmu, wiki, co je to App Store?, názvosloví, odborné názvosloví, internet, slovo


Pojem App Store je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu App Store?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

App Store je obchod s aplikacemi a online distribuční služba pro zařízení s operačním systémem iOS a macOS. Je provozován společností Apple, která ho zprovoznila 10. července 2008. Už po 24 hodinách bylo z App Store staženo více než 1 milion aplikací.
V roce 2012 na něm existovalo přes 650 000 aplikací a staženo jich bylo více než 35 miliard. Aplikace se zde rozdělují do několika kategorií podle zaměření.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo App Store ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo App Store ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz App Store ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem App Store na Youtube

Najít termín App Store ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz App Store ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo App Store například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je App Store? resp. co znamená App Store? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu App Store, odpověď na dotaz co je to App Store?. Víte např. kdo to je Succubus? Znáte a víte kdo je Emma Watson? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu App Store v jiné sekci než internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.