Co je to?
Výraz, termín, definice slova App Store. Co znamená odborný pojem App Store z kategorie Internet?

Co je to App Store? Význam slova

Co znamená termín App Store? Vysvětlení pojmu, definice hesla

App Store je obchod, který od roku 2008 provozuje společnost Apple. Jde o populární a úspěšný obchod s aplikacemi a také o online distribuční službu, která slouží zařízením vybaveným operačními systémy macOS a iOS. Zákazníci si zde mohou vybírat z obrovského množství aplikací, které si zde mohou bezpečně stáhnout. Vývojáři zde mohou své nejnovější aplikace i služby pro iPhone, iPad, Mac, Apple TV a Apple Watch nabízet.
Aplikace mohou být uživatelem staženy nebo používány zdarma, zdarma s reklamou, zdarma s nákupy v aplikaci, zdarma společně se službami nebo zbožím, které jsou již placené, zdarma s předplatným, které se automaticky obnovuje. Dále jsou uživatelům nabízeny placené aplikace s bezplatnými aktualizacemi, obsahové aplikace, u kterých uživatel kupuje nebo předplácí obsah, a aplikace pro různé platformy. Ty nabízejí nákupy přímo v aplikaci nebo může uživatel nakoupit na jiných platformách.


Výraz, termín, definice slova App Store. Co znamená odborný pojem App Store z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem App Store je v sekci Internet

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, App Store, definice, co to je, popis, názvosloví, odborné názvosloví, slovo, wiki, synonymum, význam slova, definice pojmu, přesný význam, Internet, heslo, slovník, termín


Pojem App Store je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín App Store ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem App Store ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo App Store ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem App Store na Youtube

Zkusit najít slovo App Store ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem App Store ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo App Store například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to App Store? resp. co přesně znamená slovo App Store? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu App Store, odpověď na dotaz co je to App Store?. Víte např. kdo to je Šíita? Znáte a víte kdo je Důvěrník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín App Store hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.