Co je to?
Odborný výraz, definice slova App Store. Co znamená slovo App Store z kategorie Internet?

Co je App Store? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu App Store?

App Store je obchod, který od roku 2008 provozuje společnost Apple. Jde o populární a úspěšný obchod s aplikacemi a také o online distribuční službu, která slouží zařízením vybaveným operačními systémy macOS a iOS. Zákazníci si zde mohou vybírat z obrovského množství aplikací, které si zde mohou bezpečně stáhnout. Vývojáři zde mohou své nejnovější aplikace i služby pro iPhone, iPad, Mac, Apple TV a Apple Watch nabízet.
Aplikace mohou být uživatelem staženy nebo používány zdarma, zdarma s reklamou, zdarma s nákupy v aplikaci, zdarma společně se službami nebo zbožím, které jsou již placené, zdarma s předplatným, které se automaticky obnovuje. Dále jsou uživatelům nabízeny placené aplikace s bezplatnými aktualizacemi, obsahové aplikace, u kterých uživatel kupuje nebo předplácí obsah, a aplikace pro různé platformy. Ty nabízejí nákupy přímo v aplikaci nebo může uživatel nakoupit na jiných platformách.


Co je to App Store? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova App Store. Co znamená slovo App Store z kategorie Internet?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem App Store s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo App Store patří do kategorie internet

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, App Store, význam slova, slovo, význam, odborný výraz, internet, význam pojmu, terminologie, lexikon, internet, informace, wiki, definice, slovník, synonymum, co je to App Store?


Pojem App Store je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu App Store?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

App Store je obchod s aplikacemi a online distribuční služba pro zařízení s operačním systémem iOS a macOS. Je provozován společností Apple, která ho zprovoznila 10. července 2008. Už po 24 hodinách bylo z App Store staženo více než 1 milion aplikací.
V roce 2012 na něm existovalo přes 650 000 aplikací a staženo jich bylo více než 35 miliard. Aplikace se zde rozdělují do několika kategorií podle zaměření.

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo App Store ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi App Store ve Wikislovníku

Vyhledat heslo App Store ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo App Store ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem App Store na Youtube

Zkusit najít výraz App Store ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo App Store například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte co to je App Store? resp. jaký je význam pojmu App Store? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu App Store, odpověď na dotaz co je to App Store?. Víte např. kdo to je David Suchařípa? Znáte a víte kdo je Edita Štaubertová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.