Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Co je to Erdomed? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Erdomed

Erdomed je název léku, jehož účinnou látkou je erdostein. Lék napomáhá rozpouštění hlenů, které zkapalní a je možné je vykašlat.
Erdomed podporuje léčbu onemocnění horních i dolních dýchacích cest chronického i akutního původu. Brání nahromadění hlenu, zlepšuje průchodnost nosních dutin i průdušek a působí tak preventivně proti komplikacím jednotlivých onemocnění. Lék není volně prodejný.


Co je to Erdomed? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Erdomed můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Erdomed je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Erdomed, terminus technicus, synonymum, definice, přesný význam, co znamená, Lékařství, slovo, pojem, popis, co je to Erdomed?, heslo, odborné názvosloví, odborný výraz, formulace, význam slova, informace, definice pojmu


Pojem Erdomed je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Erdomed zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Erdomed ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Erdomed na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erdomed ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Erdomed ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Erdomed ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Erdomed na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erdomed například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Erdomed? resp. co přesně znamená slovo Erdomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erdomed, odpověď na dotaz co je to Erdomed?. Víte např. kdo to je Soudkyně Barbara? Znáte a víte kdo je Johnny Depp? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.