Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Co to je Erdomed? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Erdomed?

Erdomed je název léku, jehož účinnou látkou je erdostein. Lék napomáhá rozpouštění hlenů, které zkapalní a je možné je vykašlat.
Erdomed podporuje léčbu onemocnění horních i dolních dýchacích cest chronického i akutního původu. Brání nahromadění hlenu, zlepšuje průchodnost nosních dutin i průdušek a působí tak preventivně proti komplikacím jednotlivých onemocnění. Lék není volně prodejný.


Co je to Erdomed? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Erdomed s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Erdomed patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: pojem, definice pojmu, význam pojmu, slovo, lexikon, názvosloví, význam slova, lékařství, co je to Erdomed?, přesný význam, terminus technicus, slovník, odborné názvosloví, definice, Erdomed, vysvětlení, heslo, informace


Pojem Erdomed je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Erdomed ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Erdomed ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erdomed ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Erdomed ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Erdomed ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Erdomed na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Erdomed například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Erdomed? resp. jaký je přesný význam slova Erdomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erdomed, odpověď na dotaz co je to Erdomed?. Víte např. kdo to je Mánička? Znáte a víte kdo je Švica? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.