Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Co je to Erdomed? Význam slova

Co znamená termín Erdomed? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Erdomed je název léku, jehož účinnou látkou je erdostein. Lék napomáhá rozpouštění hlenů, které zkapalní a je možné je vykašlat.
Erdomed podporuje léčbu onemocnění horních i dolních dýchacích cest chronického i akutního původu. Brání nahromadění hlenu, zlepšuje průchodnost nosních dutin i průdušek a působí tak preventivně proti komplikacím jednotlivých onemocnění. Lék není volně prodejný.


Co je to Erdomed? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Erdomed doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Erdomed se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: formulace, Erdomed, synonymum, co je to Erdomed?, termín, odborný výraz, co to je, slovník, význam pojmu, definice pojmu, přesný význam, význam slova, význam, pojem, informace, popis, Lékařství, názvosloví


Pojem Erdomed je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Erdomed ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erdomed ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Erdomed ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Erdomed ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Erdomed ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Erdomed ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Erdomed například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Erdomed? resp. co znamená slovo Erdomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erdomed, odpověď na dotaz co je to Erdomed?. Víte např. kdo to je Dana Batulková? Znáte a víte kdo je Johnny Depp? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.