Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Co je to Erdomed? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Erdomed

Erdomed je název léku, jehož účinnou látkou je erdostein. Lék napomáhá rozpouštění hlenů, které zkapalní a je možné je vykašlat.
Erdomed podporuje léčbu onemocnění horních i dolních dýchacích cest chronického i akutního původu. Brání nahromadění hlenu, zlepšuje průchodnost nosních dutin i průdušek a působí tak preventivně proti komplikacím jednotlivých onemocnění. Lék není volně prodejný.


Co je to Erdomed? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Erdomed s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Erdomed se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: co je to Erdomed?, termín, definice pojmu, odborné názvosloví, slovník, terminologie, názvosloví, odborný výraz, heslo, co znamená, přesný význam, formulace, slovo, vysvětlení, význam slova, wiki, Erdomed, co to je


Pojem Erdomed je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Erdomed ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erdomed ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Erdomed ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Erdomed ve Wikipedii

Najít pojem Erdomed ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Erdomed ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Erdomed například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Erdomed? resp. co přesně označuje termín Erdomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erdomed, odpověď na dotaz co je to Erdomed?. Víte např. kdo to je Céline Dion? Znáte a víte kdo je Prince? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Erdomed i v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.