Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Co je Erdomed? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Erdomed?

Erdomed je název léku, jehož účinnou látkou je erdostein. Lék napomáhá rozpouštění hlenů, které zkapalní a je možné je vykašlat.
Erdomed podporuje léčbu onemocnění horních i dolních dýchacích cest chronického i akutního původu. Brání nahromadění hlenu, zlepšuje průchodnost nosních dutin i průdušek a působí tak preventivně proti komplikacím jednotlivých onemocnění. Lék není volně prodejný.


Co je to Erdomed? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Erdomed patří do sekce lékařství

Klíčová slova: slovník, terminus technicus, co je to Erdomed?, vysvětlení, přesný význam, lékařství, pojem, definice, heslo, lexikon, slovo, synonymum, informace, definice pojmu, názvosloví, formulace, co to je, co znamená


Pojem Erdomed je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Erdomed

Hledat heslo Erdomed ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erdomed ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Erdomed ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Erdomed ve Wikipedii

Zkusit najít termín Erdomed ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Erdomed ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erdomed například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Erdomed? resp. co je to Erdomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erdomed, odpověď na dotaz co je to Erdomed?. Víte např. kdo to je Stavební dozor? Znáte a víte kdo je Jan Kulveit? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Erdomed i v jiné kategorii než v lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.