Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Co je to Erdomed? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Erdomed?

Erdomed je název léku, jehož účinnou látkou je erdostein. Lék napomáhá rozpouštění hlenů, které zkapalní a je možné je vykašlat.
Erdomed podporuje léčbu onemocnění horních i dolních dýchacích cest chronického i akutního původu. Brání nahromadění hlenu, zlepšuje průchodnost nosních dutin i průdušek a působí tak preventivně proti komplikacím jednotlivých onemocnění. Lék není volně prodejný.


Co je to Erdomed? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Erdomed? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Erdomed je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, terminologie, pojem, Erdomed, wiki, slovník, význam slova, odborné názvosloví, co to je, slovo, lexikon, popis, co je to Erdomed?, terminus technicus, názvosloví, definice pojmu, termín, co znamená


Pojem Erdomed je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Erdomed ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Erdomed na Youtube

Najít heslo Erdomed ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Erdomed ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Erdomed ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erdomed ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Erdomed například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Erdomed? resp. co to je Erdomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erdomed, odpověď na dotaz co je to Erdomed?. Víte např. kdo to je Nela Lisková? Znáte a víte kdo je Otčím? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Erdomed hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.