Co je to?
Definice odborného termínu, slova Laryngitida. Co znamená pojem Laryngitida z kategorie Nemoce?

Co je to Laryngitida? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Laryngitida?

Laryngitida je infekční virové onemocnění. Postihuje horní dýchací cesty. Při laryngitidě otéká část hrtanu, jejími příznaky jsou zvýšená teplota, kašel a slyšitelné obtížné dýchání. Laryngitida postihuje většinou děti. Je vyvolávána virovou infekcí, která se šíří vzduchem a kapénkami. Příčinou může být i alergie. Laryngitida se projevuje většinou v době od 1 do 3 dnů. Diagnózu určí lékař při vyšetření s laryngeálním zrcátkem.


Co je to Laryngitida? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Laryngitida. Co znamená pojem Laryngitida z kategorie Nemoce?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Laryngitida s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Laryngitida se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, co je to Laryngitida?, přesný význam, názvosloví, Laryngitida, co znamená, slovo, wiki, slovník, význam pojmu, synonymum, terminus technicus, vysvětlení, význam slova, termín, Nemoce, přesný výraz, terminologie


Pojem Laryngitida je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laryngitida ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Laryngitida ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Laryngitida ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Laryngitida ve Wikimedia Commons

Hledat termín Laryngitida ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Laryngitida na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Laryngitida například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Laryngitida? resp. jaký je význam slova Laryngitida? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laryngitida, odpověď na dotaz co je to Laryngitida?. Víte např. kdo to je Motovidlo? Znáte a víte kdo je Jakub Szántó? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.