Co je to?
Definice odborného termínu, slova Laryngitida. Co znamená pojem Laryngitida z kategorie Nemoce?

Co je to Laryngitida? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Laryngitida?

Laryngitida je infekční virové onemocnění. Postihuje horní dýchací cesty. Při laryngitidě otéká část hrtanu, jejími příznaky jsou zvýšená teplota, kašel a slyšitelné obtížné dýchání. Laryngitida postihuje většinou děti. Je vyvolávána virovou infekcí, která se šíří vzduchem a kapénkami. Příčinou může být i alergie. Laryngitida se projevuje většinou v době od 1 do 3 dnů. Diagnózu určí lékař při vyšetření s laryngeálním zrcátkem.


Co je to Laryngitida? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Laryngitida. Co znamená pojem Laryngitida z kategorie Nemoce?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Laryngitida? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Laryngitida je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: co je to Laryngitida?, význam pojmu, termín, popis, slovo, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, Laryngitida, odborné názvosloví, definice, slovník, formulace, heslo, význam slova, co znamená, Nemoce, terminus technicus


Pojem Laryngitida je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Laryngitida ve Wikipedii

Vyhledat pojem Laryngitida ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laryngitida ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Laryngitida na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Laryngitida ve Wikimedia Commons

Najít výraz Laryngitida ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Laryngitida například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Laryngitida? resp. co označuje slovo Laryngitida? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laryngitida, odpověď na dotaz co je to Laryngitida?. Víte např. kdo to je Vynálezce? Znáte a víte kdo je Jakub Szántó? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.