Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Co to je Časová flexibilita? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Časová flexibilita

Časová flexibilita neboli pružnost představuje častý požadavek zaměstnavatelů kladený na potencionální zaměstnance. Jde tedy o to, aby uchazeč o práci byl ochoten přistoupit prakticky na jakoukoli pracovní dobu (což by se nemělo týkat požadavku na práci na směny). Co už není v nabídkách práce uvedeno explicitně, zahrnuje to také ochotu k přesčasům. Jedná se tedy o časovou přizpůsobivost zaměstnance vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Co je to Časová flexibilita? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Časová flexibilita se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: co znamená, heslo, terminus technicus, přesný význam, formulace, Časová flexibilita, definice, význam slova, slovník, synonymum, co to je, lexikon, wiki, definice pojmu, pojem, co je to Časová flexibilita?, vysvětlení, Různé


Pojem Časová flexibilita je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Časová flexibilita ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Časová flexibilita ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Časová flexibilita na Google.cz

Hledat výraz Časová flexibilita ve Wikislovníku

Najít heslo Časová flexibilita ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Časová flexibilita ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Časová flexibilita například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Časová flexibilita? resp. jaká je definice slova Časová flexibilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Časová flexibilita, odpověď na dotaz co je to Časová flexibilita?. Víte např. kdo to je Vlkodlak? Znáte a víte kdo je Jiří Oberfalzer? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.