Co je to?
Výraz, termín, definice slova Časová flexibilita. Co znamená odborný pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Co je to Časová flexibilita? Význam slova

Co znamená termín Časová flexibilita? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Časová flexibilita neboli pružnost představuje častý požadavek zaměstnavatelů kladený na potencionální zaměstnance. Jde tedy o to, aby uchazeč o práci byl ochoten přistoupit prakticky na jakoukoli pracovní dobu (což by se nemělo týkat požadavku na práci na směny). Co už není v nabídkách práce uvedeno explicitně, zahrnuje to také ochotu k přesčasům. Jedná se tedy o časovou přizpůsobivost zaměstnance vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Co je to Časová flexibilita? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Časová flexibilita. Co znamená odborný pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Časová flexibilita? Pak se o ní podělte s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Časová flexibilita je v kategorii různé

Klíčová slova: co znamená, synonymum, co je to Časová flexibilita?, popis, přesný význam, informace, odborné názvosloví, význam, terminus technicus, odborný výraz, význam slova, slovo, formulace, lexikon, různé, co to je, heslo, termín


Pojem Časová flexibilita je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Časová flexibilita ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Časová flexibilita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Časová flexibilita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Časová flexibilita ve Wikipedii

Najít výraz Časová flexibilita ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Časová flexibilita ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Časová flexibilita například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Časová flexibilita? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Časová flexibilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Časová flexibilita, odpověď na dotaz co je to Časová flexibilita?. Víte např. kdo to je Miloslav Šimek? Znáte a víte kdo je Jan Horník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Časová flexibilita hledat i v jiných kategoriích (než různé) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.