Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Co to je Časová flexibilita? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Časová flexibilita?

Časová flexibilita neboli pružnost představuje častý požadavek zaměstnavatelů kladený na potencionální zaměstnance. Jde tedy o to, aby uchazeč o práci byl ochoten přistoupit prakticky na jakoukoli pracovní dobu (což by se nemělo týkat požadavku na práci na směny). Co už není v nabídkách práce uvedeno explicitně, zahrnuje to také ochotu k přesčasům. Jedná se tedy o časovou přizpůsobivost zaměstnance vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Co je to Časová flexibilita? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Časová flexibilita? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Časová flexibilita je v kategorii Různé

Klíčová slova: význam pojmu, názvosloví, popis, terminus technicus, co to je, odborné názvosloví, definice, odborný výraz, definice pojmu, co je to Časová flexibilita?, co znamená, synonymum, Různé, wiki, termín, přesný výraz, heslo, informace


Pojem Časová flexibilita je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Časová flexibilita ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Časová flexibilita ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Časová flexibilita ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Časová flexibilita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Časová flexibilita ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Časová flexibilita ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Časová flexibilita například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Časová flexibilita? resp. jaká je definice termínu Časová flexibilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Časová flexibilita, odpověď na dotaz co je to Časová flexibilita?. Víte např. kdo to je Pokrývač? Znáte a víte kdo je Jiří Oberfalzer? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.