Co je to?
Výraz, termín, definice slova Časová flexibilita. Co znamená odborný pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Co je to Časová flexibilita? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Časová flexibilita?

Časová flexibilita neboli pružnost představuje častý požadavek zaměstnavatelů kladený na potencionální zaměstnance. Jde tedy o to, aby uchazeč o práci byl ochoten přistoupit prakticky na jakoukoli pracovní dobu (což by se nemělo týkat požadavku na práci na směny). Co už není v nabídkách práce uvedeno explicitně, zahrnuje to také ochotu k přesčasům. Jedná se tedy o časovou přizpůsobivost zaměstnance vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Co je to Časová flexibilita? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Časová flexibilita. Co znamená odborný pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Časová flexibilita? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Časová flexibilita patří do sekce různé

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam slova, terminologie, lexikon, informace, terminus technicus, význam, synonymum, popis, různé, termín, formulace, definice pojmu, co to je, wiki, přesný význam, odborné názvosloví


Pojem Časová flexibilita je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Časová flexibilita ve Wikipedii

Hledat výraz Časová flexibilita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Časová flexibilita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Časová flexibilita ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Časová flexibilita ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Časová flexibilita ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Časová flexibilita například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už víte jaká je definice termínu Časová flexibilita? resp. co přesně označuje termín Časová flexibilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Časová flexibilita, odpověď na dotaz co je to Časová flexibilita?. Víte např. kdo to je Holobrádek? Znáte a víte kdo je Tomáš Zdechovský? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Časová flexibilita i v jiných kategoriích (než různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.