Co je to?
Definice výrazu, termínu Časová flexibilita. Co znamená odborný pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Co je Časová flexibilita? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Časová flexibilita

Časová flexibilita neboli pružnost představuje častý požadavek zaměstnavatelů kladený na potencionální zaměstnance. Jde tedy o to, aby uchazeč o práci byl ochoten přistoupit prakticky na jakoukoli pracovní dobu (což by se nemělo týkat požadavku na práci na směny). Co už není v nabídkách práce uvedeno explicitně, zahrnuje to také ochotu k přesčasům. Jedná se tedy o časovou přizpůsobivost zaměstnance vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Co je to Časová flexibilita? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Časová flexibilita. Co znamená odborný pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Časová flexibilita se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Časová flexibilita je v kategorii různé

Klíčová slova: co to je, popis, definice, odborné názvosloví, informace, terminus technicus, přesný výraz, wiki, názvosloví, slovník, různé, slovo, význam, co je to Časová flexibilita?, Časová flexibilita, definice pojmu, synonymum, pojem


Pojem Časová flexibilita je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Časová flexibilita ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Časová flexibilita ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Časová flexibilita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Časová flexibilita na Google obrázcích

Hledat heslo Časová flexibilita ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Časová flexibilita ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Časová flexibilita například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Časová flexibilita? resp. co přesně označuje termín Časová flexibilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Časová flexibilita, odpověď na dotaz co je to Časová flexibilita?. Víte např. kdo to je Pokladník? Znáte a víte kdo je Solární baron? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Časová flexibilita i jinde než v sekci než v různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.