Co je to?
Definice výrazu Dokonalý trh. Co znamená odborný pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Co je Dokonalý trh? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dokonalý trh?

Dokonalý trh je ekonomický termín používaný pro označení takového trhu, který umožní kupujícím získat komplexní informace o všech prodejcích a také cenách, za které zboží nabízejí.
Předmět obchodu je na dokonalém trhu homogenní a pokud kupující přejdou od prodejce k jinému, nemají žádné náklady. Elastická je i poptávka po předmětu obchodu u prodávajícího.


Co je to Dokonalý trh? Význam slova, termín, Definice výrazu Dokonalý trh. Co znamená odborný pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Dokonalý trh můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Dokonalý trh je v sekci ekonomie

Klíčová slova: názvosloví, ekonomie, přesný význam, přesný výraz, informace, co znamená, význam, Dokonalý trh, definice pojmu, wiki, definice, co je to Dokonalý trh?, slovník, synonymum, formulace, odborný výraz, pojem, termín


Pojem Dokonalý trh je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Dokonalý trh dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Dokonalý trh je takový trh, na kterém mají všichni kupující dokonalé informace o všech prodávajících a cenách, které nabízejí, při přechodu od jednoho prodávajícího k jinému mají nulové náklady a obchodovaný statek je homogenní. Poptávka po statku jednotlivého prodávajícího je na takovém trhu dokonale elastická.

Pro více informací o heslu Dokonalý trh zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dokonalý trh ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Dokonalý trh ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Dokonalý trh ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dokonalý trh na Youtube

Zkusit najít výraz Dokonalý trh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dokonalý trh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dokonalý trh například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Dokonalý trh? resp. jaký je přesný význam slova Dokonalý trh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dokonalý trh, odpověď na dotaz co je to Dokonalý trh?. Víte např. kdo to je Ayrton Senna? Znáte a víte kdo je Svatý Augustin? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Dokonalý trh i v jiné kategorii než v ekonomie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.