Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Co je to Dokonalý trh? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dokonalý trh

Dokonalý trh je ekonomický termín používaný pro označení takového trhu, který umožní kupujícím získat komplexní informace o všech prodejcích a také cenách, za které zboží nabízejí.
Předmět obchodu je na dokonalém trhu homogenní a pokud kupující přejdou od prodejce k jinému, nemají žádné náklady. Elastická je i poptávka po předmětu obchodu u prodávajícího.


Co je to Dokonalý trh? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Dokonalý trh sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dokonalý trh je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: názvosloví, význam pojmu, vysvětlení, definice, Ekonomie, přesný výraz, formulace, definice pojmu, terminus technicus, heslo, terminologie, pojem, slovo, termín, wiki, Dokonalý trh, význam, význam slova


Pojem Dokonalý trh je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Dokonalý trh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Dokonalý trh ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Dokonalý trh ve Wikipedii

Vyhledat slovo Dokonalý trh na Google.cz

Zkusit najít heslo Dokonalý trh ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dokonalý trh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dokonalý trh například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Dokonalý trh? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Dokonalý trh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dokonalý trh, odpověď na dotaz co je to Dokonalý trh?. Víte např. kdo to je Mystik? Znáte a víte kdo je Neurolog? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Ekonomie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.