Co je to?
Definice odborného termínu, slova Školkovné. Co znamená pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Co je to Školkovné? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Školkovné?

Školkovné je jedním z druhů daňového zvýhodnění. Aby mohlo být uplatněno, je nutné dodat podklady, především potvrzení o umístění dítěte v mateřské školce a doklad druhého z partnerů, že on sám tuto slevu neuplatňuje.
Školkovné se pak z daně odečítá až po uplynutí roku. Nemohou ho však uplatňovat prarodiče, kteří se starají o vnoučata.


Co je to Školkovné? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Školkovné. Co znamená pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Školkovné? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Školkovné je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: wiki, co znamená, termín, názvosloví, Školkovné, slovník, význam, co to je, pojem, význam slova, slovo, terminus technicus, definice, lexikon, odborné názvosloví, vysvětlení, formulace, ekonomie


Pojem Školkovné je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Školkovné ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Školkovné na Youtube

Zkusit najít heslo Školkovné ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Školkovné ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Školkovné ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Školkovné na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Školkovné například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Školkovné? resp. jaká je definice slova Školkovné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Školkovné, odpověď na dotaz co je to Školkovné?. Víte např. kdo to je Štěpán Malát? Znáte a víte kdo je Petr Smejkal? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než ekonomie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?