Co je to?
Výraz, termín, definice slova Školkovné. Co znamená odborný pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Co je to Školkovné? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Školkovné

Školkovné je jedním z druhů daňového zvýhodnění. Aby mohlo být uplatněno, je nutné dodat podklady, především potvrzení o umístění dítěte v mateřské školce a doklad druhého z partnerů, že on sám tuto slevu neuplatňuje.
Školkovné se pak z daně odečítá až po uplynutí roku. Nemohou ho však uplatňovat prarodiče, kteří se starají o vnoučata.


Co je to Školkovné? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Školkovné. Co znamená odborný pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Školkovné) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Školkovné patří do kategorie ekonomie

Klíčová slova: ekonomie, synonymum, odborné názvosloví, heslo, slovo, ekonomie, názvosloví, wiki, definice, termín, význam pojmu, přesný výraz, terminologie, terminus technicus, formulace, vysvětlení, co je to Školkovné?, co znamená


Pojem Školkovné je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Školkovné v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Školkovné ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Školkovné ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Školkovné ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Školkovné ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Školkovné ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Školkovné na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Školkovné například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste zjistili jaká je definice slova Školkovné? resp. co označuje slovo Školkovné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Školkovné, odpověď na dotaz co je to Školkovné?. Víte např. kdo to je Wilhelm Frick? Znáte a víte kdo je Alfred Rosenberg? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než ekonomie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?