Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Školkovné. Co znamená pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Co to je Školkovné? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Školkovné?

Školkovné je jedním z druhů daňového zvýhodnění. Aby mohlo být uplatněno, je nutné dodat podklady, především potvrzení o umístění dítěte v mateřské školce a doklad druhého z partnerů, že on sám tuto slevu neuplatňuje.
Školkovné se pak z daně odečítá až po uplynutí roku. Nemohou ho však uplatňovat prarodiče, kteří se starají o vnoučata.


Co je to Školkovné? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Školkovné. Co znamená pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Školkovné? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Školkovné se nachází v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: co znamená, Ekonomie, co je to Školkovné?, odborné názvosloví, Ekonomie, Školkovné, význam, definice, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, synonymum, lexikon, heslo, terminologie, slovo, vysvětlení, terminus technicus


Pojem Školkovné je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Školkovné na Google.cz

Hledat heslo Školkovné ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Školkovné ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Školkovné ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Školkovné ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Školkovné ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Školkovné například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Školkovné? resp. jaký je přesný význam slova Školkovné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Školkovné, odpověď na dotaz co je to Školkovné?. Víte např. kdo to je Daniel Herman? Znáte a víte kdo je Fundraiser? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Ekonomie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?