Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Co je to Gopay? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Gopay

Gopay je česká internetová platební brána, která nabízí možnost různých platebních metod v jednotném uživatelském prostředí. Platba je provedena snadno, rychle a hlavně zcela bezpečně.
Systém Gopay má licenci České národní banky, která ho také jako instituci elektronických peněz reguluje. Na Gopay dohlíží Ministerstvo financí ČR, takže platební prostředí je bezpečné a důvěryhodné. Výhodou plateb přes Gopay je, že peníze od plátce se na účet příjemce přepisují v podstatě okamžitě, takže při nákupu může být zboží odesláno obratem.


Co je to Gopay? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Gopay? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Gopay je v kategorii internet

Klíčová slova: lexikon, heslo, popis, odborné názvosloví, vysvětlení, formulace, Gopay, internet, slovo, informace, synonymum, terminologie, terminus technicus, co je to Gopay?, přesný výraz, wiki, význam, definice


Pojem Gopay je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Gopay dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

GoPay je český platební systém, založený v roce 2007 podnikatelem Pavlem Schwarzem. Je českou nezávislou finanční institucí s oprávněním vydávat elektronické peníze podle české legislativní úpravy. GoPay je regulován Českou národní bankou jako instituce elektronických peněz.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Gopay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Gopay ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Gopay ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gopay ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Gopay na Google.cz

Hledat videa s názvem Gopay na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gopay například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste zjistili co znamená Gopay? resp. co znamená Gopay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gopay, odpověď na dotaz co je to Gopay?. Víte např. kdo to je Barbora Mottlová? Znáte a víte kdo je Robert Čásenský? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.