Co je to?
Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Co je to EDGE? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu EDGE?

EDGE je zkratka z Enhanced Data Rates for GSM Evolution, což je technologie pro rychlý přenos dat v sítích GSM.


Co je to EDGE? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem EDGE s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz EDGE je v kategorii Technika

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, vysvětlení, pojem, odborný výraz, definice, co znamená, popis, význam pojmu, co je to EDGE?, terminologie, co to je, synonymum, terminus technicus, formulace, Technika, heslo, názvosloví


Pojem EDGE je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem EDGE? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Enhanced Data rates for GSM Evolution (EDGE) je vývojovým stupněm v technologii GSM po zavedení datových přenosů pomocí GPRS (General Packet Radio Services). Technologie EDGE nabízí několik metod a vylepšení, které umožňují dosáhnout efektivního přenosu dat a vysoké spektrální účinnosti v tomto úzkopásmovém buňkovém systému.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo EDGE ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo EDGE na Google.cz

Vyhledat heslo EDGE ve Wikislovníku

Vyhledat výraz EDGE ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín EDGE ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo EDGE ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo EDGE například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo EDGE? resp. jaká je definice termínu EDGE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EDGE, odpověď na dotaz co je to EDGE?. Víte např. kdo to je Simona Stašová? Znáte a víte kdo je Franz Schubert? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?