Co je to?
Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Co je to EDGE? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova EDGE?

EDGE je zkratka z Enhanced Data Rates for GSM Evolution, což je technologie pro rychlý přenos dat v sítích GSM.


Co je to EDGE? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova EDGE sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín EDGE patří do sekce Technika

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, přesný výraz, slovo, význam, vysvětlení, co to je, co je to EDGE?, slovník, wiki, názvosloví, co znamená, význam slova, Technika, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, popis


Pojem EDGE je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu EDGE?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Enhanced Data rates for GSM Evolution (EDGE) je vývojovým stupněm v technologii GSM po zavedení datových přenosů pomocí GPRS (General Packet Radio Services). Technologie EDGE nabízí několik metod a vylepšení, které umožňují dosáhnout efektivního přenosu dat a vysoké spektrální účinnosti v tomto úzkopásmovém buňkovém systému.

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem EDGE na Youtube

Zkusit najít pojem EDGE ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz EDGE ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo EDGE ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem EDGE ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo EDGE ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo EDGE například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená EDGE? resp. co znamená výraz EDGE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EDGE, odpověď na dotaz co je to EDGE?. Víte např. kdo to je Olga Sehnalová? Znáte a víte kdo je Johnny Depp? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?