Co je to?
Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Co je to EDGE? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu EDGE

EDGE je zkratka z Enhanced Data Rates for GSM Evolution, což je technologie pro rychlý přenos dat v sítích GSM.


Co je to EDGE? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova EDGE můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem EDGE je v sekci technika

Klíčová slova: přesný výraz, technika, technika, co znamená, terminologie, slovo, odborné názvosloví, co je to EDGE?, definice, odborný výraz, přesný význam, názvosloví, EDGE, heslo, definice pojmu, informace, pojem, význam


Pojem EDGE je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu EDGE píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Enhanced Data rates for GSM Evolution (EDGE) je vývojovým stupněm v technologii GSM po zavedení datových přenosů pomocí GPRS (General Packet Radio Services). Technologie EDGE nabízí několik metod a vylepšení, které umožňují dosáhnout efektivního přenosu dat a vysoké spektrální účinnosti v tomto úzkopásmovém buňkovém systému.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo EDGE ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo EDGE ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem EDGE ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem EDGE ve vyhledávači Yandex

Najít pojem EDGE na Google.cz

Zkusit najít termín EDGE ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo EDGE například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to EDGE? resp. co to je EDGE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EDGE, odpověď na dotaz co je to EDGE?. Víte např. kdo to je Ivan Pilný? Znáte a víte kdo je Paul McCartney? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu EDGE i v jiných kategoriích (než technika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?