Co je to?
Definice výrazu Chanelling. Co znamená odborný pojem Chanelling z kategorie Různé?

Co je Chanelling? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Chanelling?

Chanelling, resp. channelling obecně znamená přenos nějakého sdělení. Např. v okultních vědách a v mystice znamená chanelling přenos informací prostřednictvím média, telepatická komunikace s vyššími duchovními bytostmi.

Co je to Chanelling? Význam slova, termín, Definice výrazu Chanelling. Co znamená odborný pojem Chanelling z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Chanelling můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Chanelling je v sekci různé

Klíčová slova: odborný výraz, popis, různé, přesný výraz, různé, co znamená, význam, lexikon, termín, slovo, názvosloví, terminus technicus, přesný význam, formulace, slovník, synonymum, terminologie, vysvětlení


Pojem Chanelling je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Chanelling zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Chanelling ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Chanelling ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Chanelling ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chanelling ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Chanelling ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Chanelling ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chanelling například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Chanelling? resp. jaký je přesný význam slova Chanelling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chanelling, odpověď na dotaz co je to Chanelling?. Víte např. kdo to je Mládek? Znáte a víte kdo je Vývojář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Chanelling i v jiné kategorii než v různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.