Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chanelling. Co znamená odborný pojem Chanelling z kategorie Různé?

Co je Chanelling?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Chanelling?

Chanelling, resp. channelling obecně znamená přenos nějakého sdělení. Např. v okultních vědách a v mystice znamená chanelling přenos informací prostřednictvím média, telepatická komunikace s vyššími duchovními bytostmi.

Co je to Chanelling? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chanelling. Co znamená odborný pojem Chanelling z kategorie Různé?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Chanelling? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Chanelling je v kategorii různé

Klíčová slova: slovník, pojem, přesný význam, wiki, terminus technicus, informace, definice pojmu, význam, vysvětlení, význam slova, odborný výraz, Chanelling, různé, lexikon, co to je, různé, synonymum, terminologie


Pojem Chanelling je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Chanelling ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Chanelling ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Chanelling ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Chanelling ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Chanelling ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Chanelling na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chanelling například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Chanelling? resp. co je to Chanelling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chanelling, odpověď na dotaz co je to Chanelling?. Víte např. kdo to je Recep Tayyip Erdogan? Znáte a víte kdo je Vývojář? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chanelling v jiné sekci než různé. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Zelený lesklý otazník, chanelling, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.