Co je to?
Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Co je to Silová elektřina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Silová elektřina

Elektrická energie vyrobená v elektrárně, přenášená ke spotřebitelům a dodávaná konečnému odběrateli. Elektřina odebraná domácností. Pojem se objevuje od roku 2006, kdy došlo ke změně účtování platby za elektřinu. Účet se rozdělil na regulovanou složku zahrnující distribuci, přenos elektřiny a neregulovanou složku, kterou tvoří právě cena za odebranou silovou elektřinu placená dodavateli.


Co je to Silová elektřina? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Silová elektřina patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: slovo, co znamená, informace, Ekonomie, vysvětlení, co to je, synonymum, význam, lexikon, terminus technicus, definice, terminologie, wiki, význam pojmu, definice pojmu, názvosloví, přesný výraz, heslo


Pojem Silová elektřina je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Silová elektřina ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Silová elektřina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Silová elektřina ve Wikipedii

Hledat termín Silová elektřina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Silová elektřina na Youtube

Zkusit najít heslo Silová elektřina ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Silová elektřina například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Silová elektřina? resp. co se skrývá pod slovem Silová elektřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silová elektřina, odpověď na dotaz co je to Silová elektřina?. Víte např. kdo to je Jeřábník? Znáte a víte kdo je Samosoudce? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Ekonomie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.