Co je to?
Definice výrazu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Co je Silová elektřina? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Silová elektřina

Elektrická energie vyrobená v elektrárně, přenášená ke spotřebitelům a dodávaná konečnému odběrateli. Elektřina odebraná domácností. Pojem se objevuje od roku 2006, kdy došlo ke změně účtování platby za elektřinu. Účet se rozdělil na regulovanou složku zahrnující distribuci, přenos elektřiny a neregulovanou složku, kterou tvoří právě cena za odebranou silovou elektřinu placená dodavateli.


Co je to Silová elektřina? Význam slova, termín, Definice výrazu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Silová elektřina je v sekci ekonomie

Klíčová slova: význam, pojem, heslo, vysvětlení, popis, význam pojmu, co znamená, definice, formulace, lexikon, odborné názvosloví, informace, definice pojmu, názvosloví, ekonomie, wiki, Silová elektřina, terminologie


Pojem Silová elektřina je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Silová elektřina

Hledat pojem Silová elektřina ve Wikipedii

Najít termín Silová elektřina na Google.cz

Najít výraz Silová elektřina ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Silová elektřina na Youtube

Najít heslo Silová elektřina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Silová elektřina ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Silová elektřina například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili jaká je definice slova Silová elektřina? resp. co znamená výraz Silová elektřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silová elektřina, odpověď na dotaz co je to Silová elektřina?. Víte např. kdo to je Klinický psycholog? Znáte a víte kdo je Tajemník? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než ekonomie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.