Co je to?
Výraz, termín, definice slova Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Co je to Silová elektřina? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Silová elektřina?

Elektrická energie vyrobená v elektrárně, přenášená ke spotřebitelům a dodávaná konečnému odběrateli. Elektřina odebraná domácností. Pojem se objevuje od roku 2006, kdy došlo ke změně účtování platby za elektřinu. Účet se rozdělil na regulovanou složku zahrnující distribuci, přenos elektřiny a neregulovanou složku, kterou tvoří právě cena za odebranou silovou elektřinu placená dodavateli.


Co je to Silová elektřina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Silová elektřina sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Silová elektřina patří do sekce ekonomie

Klíčová slova: formulace, wiki, terminus technicus, význam slova, definice pojmu, popis, ekonomie, informace, co znamená, co je to Silová elektřina?, slovo, přesný výraz, synonymum, termín, význam pojmu, vysvětlení, definice, názvosloví


Pojem Silová elektřina je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Silová elektřina zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Silová elektřina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Silová elektřina ve Wikipedii

Vyhledat pojem Silová elektřina ve Wikislovníku

Hledat termín Silová elektřina na Google.cz

Najít výraz Silová elektřina ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silová elektřina ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Silová elektřina například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Nyní již víte jaká je definice termínu Silová elektřina? resp. jaká je definice termínu Silová elektřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silová elektřina, odpověď na dotaz co je to Silová elektřina?. Víte např. kdo to je Mel Gibson? Znáte a víte kdo je Tajemník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než ekonomie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.