Co je to?
Výraz, termín, definice slova Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Co je Silová elektřina?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Silová elektřina

Elektrická energie vyrobená v elektrárně, přenášená ke spotřebitelům a dodávaná konečnému odběrateli. Elektřina odebraná domácností. Pojem se objevuje od roku 2006, kdy došlo ke změně účtování platby za elektřinu. Účet se rozdělil na regulovanou složku zahrnující distribuci, přenos elektřiny a neregulovanou složku, kterou tvoří právě cena za odebranou silovou elektřinu placená dodavateli.


Co je to Silová elektřina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Silová elektřina? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Silová elektřina je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: slovník, popis, co znamená, terminologie, definice pojmu, terminus technicus, synonymum, ekonomie, odborný výraz, formulace, heslo, význam pojmu, význam slova, lexikon, přesný význam, Silová elektřina, informace, význam


Pojem Silová elektřina je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Silová elektřina

Najít slovo Silová elektřina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Silová elektřina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silová elektřina ve Wikimedia Commons

Najít výraz Silová elektřina ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Silová elektřina ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Silová elektřina ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Silová elektřina například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Z předchozího textu jste se dozvěděli co je to Silová elektřina? resp. co znamená výraz Silová elektřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silová elektřina, odpověď na dotaz co je to Silová elektřina?. Víte např. kdo to je Vladimír Kovář? Znáte a víte kdo je Tajemník? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Silová elektřina i v jiných kategoriích (než ekonomie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie ekonomie, hotovost peníze, silová elektřina, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.