Co je to?
Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Co je to Silová elektřina? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Silová elektřina

Elektrická energie vyrobená v elektrárně, přenášená ke spotřebitelům a dodávaná konečnému odběrateli. Elektřina odebraná domácností. Pojem se objevuje od roku 2006, kdy došlo ke změně účtování platby za elektřinu. Účet se rozdělil na regulovanou složku zahrnující distribuci, přenos elektřiny a neregulovanou složku, kterou tvoří právě cena za odebranou silovou elektřinu placená dodavateli.


Co je to Silová elektřina? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Silová elektřina? Pak se o ní podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Silová elektřina je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: informace, heslo, přesný výraz, terminus technicus, synonymum, co znamená, wiki, co je to Silová elektřina?, formulace, vysvětlení, terminologie, slovo, význam, co to je, přesný význam, termín, odborný výraz, lexikon


Pojem Silová elektřina je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Silová elektřina doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Silová elektřina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Silová elektřina ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Silová elektřina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Silová elektřina na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silová elektřina ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Silová elektřina ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Silová elektřina například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Silová elektřina? resp. co to je Silová elektřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silová elektřina, odpověď na dotaz co je to Silová elektřina?. Víte např. kdo to je Krampus? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Silová elektřina hledat i v jiných kategoriích (než Ekonomie) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.