Co je to?
Definice výrazu, termínu Diadém. Co znamená odborný pojem Diadém z kategorie Kultura?

Co je to Diadém? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Diadém?

Diadém je název čelenky nebo korunky, která slouží jako ozdoba hlavy. Jako diadém může být označen i zdobený předek čelenky. Někdy bývá jako diadém označen i drahokam.
Takto tvarované čelenky jsou známy již od pradávných dob. V době starověkého Egypta, Persie nebo antiky se kombinovaly drahé kovy s drahokamy a dalšími ozdobami. Sloužily jako symboly vítězství, bohatství nebo urozenosti.


Co je to Diadém? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Diadém. Co znamená odborný pojem Diadém z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Diadém s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Diadém se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, přesný výraz, popis, Kultura, lexikon, co je to Diadém?, informace, Kultura, definice pojmu, definice, wiki, pojem, význam pojmu, heslo, Diadém, formulace, odborný výraz


Pojem Diadém je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Diadém lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Diadém na Google.cz

Zkusit najít termín Diadém ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Diadém ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Diadém ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Diadém na Youtube

Vyhledat termín Diadém ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Diadém například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Diadém? resp. co to je Diadém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diadém, odpověď na dotaz co je to Diadém?. Víte např. kdo to je Ošetřovatel? Znáte a víte kdo je Vokalista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.