Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ponorková nemoc. Co znamená pojem Ponorková nemoc z kategorie Psychologie?

Co je to Ponorková nemoc? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ponorková nemoc

Ponorková nemoc je hovorové označení pro náladu a stav v situaci, kdy se menší skupina lidí nachází v uzavřeném prostoru, kde mezi nimi postupně vzniká napětí, pocity odporu, zvýšená citlivost a nesnášenlivost. Uzavřený prostor a nízký počet osob vedou k tomu, že je omezeno množství podnětů a opakují se stále stejné situace.
Postižení jedinci tráví příliš mnoho času společně, takže i když by spolu jinak vycházeli dobře, při nepřetržitém kontaktu dojde na konflikty mnohdy i z malicherných příčin a napětí stále narůstá. Projevem ponorkové nemoci jsou slovní útoky, může dojít i na fyzické násilí.


Co je to Ponorková nemoc? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ponorková nemoc. Co znamená pojem Ponorková nemoc z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ponorková nemoc patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, popis, formulace, co je to Ponorková nemoc?, termín, heslo, co znamená, význam, co to je, názvosloví, wiki, odborný výraz, Psychologie, Ponorková nemoc, definice pojmu, přesný význam, terminologie


Pojem Ponorková nemoc je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Ponorková nemoc píše následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Ponorková nemoc (zkráceně ponorka) je laické označení pro stav vzrůstajícího napětí, antipatie a nesnášenlivosti zejména v malých sociálních skupinách v uzavřeném prostoru.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Ponorková nemoc ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Ponorková nemoc na Youtube

Najít pojem Ponorková nemoc na Google.cz

Vyhledat termín Ponorková nemoc ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Ponorková nemoc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Ponorková nemoc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ponorková nemoc například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ponorková nemoc? resp. co přesně označuje termín Ponorková nemoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ponorková nemoc, odpověď na dotaz co je to Ponorková nemoc?. Víte např. kdo to je Gazda? Znáte a víte kdo je Mentor? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.