Co je to?
Definice výrazu Ganache. Co znamená odborný pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Co je Ganache? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ganache?

Ganache je odborný název pro francouzský krém, tvořený pouze čokoládou a smetanou. Nejčastěji se s ním setkáváme na dortech, pralinkách nebo lanýžích. Suroviny pro přípravu ganache musejí mít vysokou kvalitu a velmi záleží na pečlivé přípravě.
Čokoláda nesmí mít nižší obsah kakaa než 60 %, smetana musí být 33 %. Ohřátá smetana se nalije do misky na rozlámanou čokoládu, nechá 10 minut stát a pak se zamíchá. Vše se míchá tak dlouho, až vznikne hladký krém, připravená k dalšímu použití. Je ho také možno dochutit dalšími příchutěmi.


Co je to Ganache? Význam slova, termín, Definice výrazu Ganache. Co znamená odborný pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ganache? s jinými lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Ganache je v sekci jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, informace, slovník, definice, wiki, pojem, jídlo, co je to Ganache?, přesný význam, co to je, slovo, význam slova, Ganache, popis, vysvětlení, význam, jídlo


Pojem Ganache je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Ganache na Google.cz

Najít výraz Ganache ve Wikislovníku

Vyhledat termín Ganache ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ganache ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ganache ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Ganache ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ganache například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Ganache? resp. co označuje slovo Ganache? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ganache, odpověď na dotaz co je to Ganache?. Víte např. kdo to je Miroslav Pelta? Znáte a víte kdo je Zuzana Jandová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.