Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Co je to Ganache? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ganache?

Ganache je odborný název pro francouzský krém, tvořený pouze čokoládou a smetanou. Nejčastěji se s ním setkáváme na dortech, pralinkách nebo lanýžích. Suroviny pro přípravu ganache musejí mít vysokou kvalitu a velmi záleží na pečlivé přípravě.
Čokoláda nesmí mít nižší obsah kakaa než 60%, smetana musí být 33%. Ohřátá smetana se nalije do misky na rozlámanou čokoládu, nechá 10 minut stát a pak se zamíchá. Vše se míchá tak dlouho, až vznikne hladký krém, připravená k dalšímu použití. Je ho také možno dochutit dalšími příchutěmi.


Co je to Ganache? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ganache sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ganache patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, lexikon, pojem, význam, vysvětlení, slovník, informace, definice pojmu, co znamená, terminologie, termín, co to je, heslo, popis, slovo, přesný význam, význam slova, co je to Ganache?


Pojem Ganache je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Ganache ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Ganache ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Ganache na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ganache ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ganache ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ganache ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ganache například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ganache? resp. co přesně znamená slovo Ganache? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ganache, odpověď na dotaz co je to Ganache?. Víte např. kdo to je Jan Neruda? Znáte a víte kdo je Centrista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.