Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Co je to Ganache? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ganache

Ganache je odborný název pro francouzský krém, tvořený pouze čokoládou a smetanou. Nejčastěji se s ním setkáváme na dortech, pralinkách nebo lanýžích. Suroviny pro přípravu ganache musejí mít vysokou kvalitu a velmi záleží na pečlivé přípravě.
Čokoláda nesmí mít nižší obsah kakaa než 60%, smetana musí být 33%. Ohřátá smetana se nalije do misky na rozlámanou čokoládu, nechá 10 minut stát a pak se zamíchá. Vše se míchá tak dlouho, až vznikne hladký krém, připravená k dalšímu použití. Je ho také možno dochutit dalšími příchutěmi.


Co je to Ganache? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ganache? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ganache je v sekci Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, slovník, synonymum, wiki, pojem, informace, terminus technicus, odborné názvosloví, co je to Ganache?, přesný výraz, definice, přesný význam, význam slova, význam, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, formulace


Pojem Ganache je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Ganache ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Ganache ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Ganache ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Ganache ve Wikipedii

Vyhledat slovo Ganache ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ganache ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ganache například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Ganache? resp. jaký je význam slova Ganache? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ganache, odpověď na dotaz co je to Ganache?. Víte např. kdo to je Dylina? Znáte a víte kdo je Ztohoven? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.