Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ganache. Co znamená odborný pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Co je Ganache?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ganache

Ganache je odborný název pro francouzský krém, tvořený pouze čokoládou a smetanou. Nejčastěji se s ním setkáváme na dortech, pralinkách nebo lanýžích. Suroviny pro přípravu ganache musejí mít vysokou kvalitu a velmi záleží na pečlivé přípravě.
Čokoláda nesmí mít nižší obsah kakaa než 60 %, smetana musí být 33 %. Ohřátá smetana se nalije do misky na rozlámanou čokoládu, nechá 10 minut stát a pak se zamíchá. Vše se míchá tak dlouho, až vznikne hladký krém, připravená k dalšímu použití. Je ho také možno dochutit dalšími příchutěmi.


Co je to Ganache? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ganache. Co znamená odborný pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Ganache? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Ganache je v kategorii jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, význam slova, formulace, jídlo, vysvětlení, Ganache, pojem, odborné názvosloví, terminologie, lexikon, slovo, co je to Ganache?, význam pojmu, wiki, přesný výraz, informace, termín, synonymum


Pojem Ganache je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Ganache ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Ganache na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ganache ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ganache ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Ganache ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Ganache ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ganache například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Ganache? resp. co znamená slovo Ganache? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ganache, odpověď na dotaz co je to Ganache?. Víte např. kdo to je Přímý příbuzný? Znáte a víte kdo je Iva Frühlingová? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, jablka, ganache, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.