Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nordic walking. Co znamená odborný pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Co je to Nordic walking? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nordic walking?

Nordic walking je aktivita, při které se díky správné technice zapojuje většina svalů těla. Jedná se o intenzivní chůzi se speciálními holemi, kterou lze provozovat jako sportovní aktivitu rekreačně nebo pravidelně.
Pro zlepšení zdravotního stavu a dosažení psychické i fyzické pohody stačí půlhodina nordic walkingu 3x týdně. Nordic walking je doporučován pro odbourání stresu, okysličení orgánů, regulaci hmotnosti i jako prevence mnoha dalších onemocnění.


Co je to Nordic walking? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nordic walking. Co znamená odborný pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Nordic walking? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Nordic walking patří do sekce sport

Klíčová slova: Nordic walking, wiki, lexikon, terminologie, sport, definice pojmu, pojem, sport, přesný význam, co je to Nordic walking?, význam pojmu, terminus technicus, názvosloví, význam slova, informace, přesný výraz, heslo, význam


Pojem Nordic walking je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Nordic walking? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Severská chůze (finsky sauvakävely, doslovně přeloženo chůze o holích; anglicky nordic walking) je dynamická chůze se speciálními sportovními holemi. Vyvinula se z lyžařského běhu a její kolébkou je Finsko.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Nordic walking ve Wikizdrojích

Najít termín Nordic walking ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Nordic walking ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nordic walking na Youtube

Hledat pojem Nordic walking ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nordic walking ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nordic walking například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Nordic walking? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Nordic walking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nordic walking, odpověď na dotaz co je to Nordic walking?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je Slizoun? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nordic walking v jiné sekci než sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.