Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Co je to Nordic walking? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Nordic walking?

Nordic walking je aktivita, při které se díky správné technice zapojuje většina svalů těla. Jedná se o intenzivní chůzi se speciálními holemi, kterou lze provozovat jako sportovní aktivitu rekreačně nebo pravidelně.
Pro zlepšení zdravotního stavu a dosažení psychické i fyzické pohody stačí půlhodina nordic walkingu 3x týdně. Nordic walking je doporučován pro odbourání stresu, okysličení orgánů, regulaci hmotnosti i jako prevence mnoha dalších onemocnění.


Co je to Nordic walking? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nordic walking s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nordic walking se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: pojem, Sport, definice pojmu, názvosloví, wiki, informace, formulace, definice, co znamená, Nordic walking, přesný význam, přesný výraz, co je to Nordic walking?, význam slova, Sport, termín, lexikon, odborné názvosloví


Pojem Nordic walking je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Nordic walking? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Severská chůze (finsky sauvakävely, doslovně přeloženo chůze o holích; anglicky nordic walking) je dynamická chůze se speciálními sportovními holemi. Vyvinula se z lyžařského běhu a její kolébkou je Finsko.

Více informací o slovu Nordic walking doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Nordic walking ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Nordic walking ve Wikizdrojích

Najít pojem Nordic walking ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Nordic walking na Youtube

Vyhledat heslo Nordic walking ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Nordic walking ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nordic walking například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Nordic walking? resp. co znamená Nordic walking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nordic walking, odpověď na dotaz co je to Nordic walking?. Víte např. kdo to je Kněžna Libuše? Znáte a víte kdo je Masochista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.