Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Co je to Nordic walking? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Nordic walking?

Nordic walking je aktivita, při které se díky správné technice zapojuje většina svalů těla. Jedná se o intenzivní chůzi se speciálními holemi, kterou lze provozovat jako sportovní aktivitu rekreačně nebo pravidelně.
Pro zlepšení zdravotního stavu a dosažení psychické i fyzické pohody stačí půlhodina nordic walkingu 3x týdně. Nordic walking je doporučován pro odbourání stresu, okysličení orgánů, regulaci hmotnosti i jako prevence mnoha dalších onemocnění.


Co je to Nordic walking? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Nordic walking? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nordic walking se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: význam, přesný výraz, terminologie, odborné názvosloví, pojem, názvosloví, Nordic walking, informace, odborný výraz, Sport, Sport, význam slova, popis, přesný význam, co to je, slovo, termín, definice pojmu


Pojem Nordic walking je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Nordic walking? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Severská chůze (finsky sauvakävely, doslovně přeloženo chůze o holích; anglicky nordic walking) je dynamická chůze se speciálními sportovními holemi. Vyvinula se z lyžařského běhu a její kolébkou je Finsko.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Nordic walking ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Nordic walking ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Nordic walking ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Nordic walking ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Nordic walking ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Nordic walking ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nordic walking například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Nordic walking? resp. co to je Nordic walking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nordic walking, odpověď na dotaz co je to Nordic walking?. Víte např. kdo to je Kouč? Znáte a víte kdo je Bubák? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.