Co je to?
Výraz, termín, definice slova Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Co je Open Office? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Open Office?

Open Office je název balíčku kancelářských aplikací, který je dostupný zdarma. Jedná se o mezinárodní sadu kancelářských nástrojů, které by měly konkurovat Microsoft Office. Pracuje na platformách Microsoft Windows, Solaris a Linux.
Vyvíjeny jsou i verze pro Mac a unixové operační systémy. Open Office umí pracovat s většinou formátů z Microsoft Office a dalších aplikací, někdy však zobrazení nebývá zcela korektní.


Co je to Open Office? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Open Office? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Open Office je v kategorii software

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, co to je, heslo, synonymum, informace, přesný význam, definice pojmu, vysvětlení, slovo, software, Open Office, odborný výraz, názvosloví, význam, význam pojmu, co znamená, co je to Open Office?


Pojem Open Office je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Open Office? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apache OpenOffice (dříve OpenOffice.org) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí Apache. Je komukoliv dostupný zdarma, schopný provozu pod operačními systémy Microsoft Windows, macOS, Linux, Solaris a FreeBSD. Všechny jeho součásti jsou přeloženy do více než 110 jazyků vč. češtiny. K dispozici jsou překlady i méně rozšířených jazyků, jako je např. rusínština.

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Open Office na Google.cz

Najít výraz Open Office ve Wikizdrojích

Najít termín Open Office ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Open Office ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Open Office ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Open Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Open Office například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní již víte co znamená slovo Open Office? resp. jaká je definice termínu Open Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Open Office, odpověď na dotaz co je to Open Office?. Víte např. kdo to je Ornella Štiková? Znáte a víte kdo je Jakub Voráček? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.