Co je to?
Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Co je to Open Office? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Open Office?

Open Office je název balíčku kancelářských aplikací, který je dostupný zdarma. Jedná se o mezinárodní sadu kancelářských nástrojů, které by měly konkurovat Microsoft Office. Pracuje na platformách Microsoft Windows, Solaris a Linux.
Vyvíjeny jsou i verze pro Mac a unixové operační systémy. Open Office umí pracovat s většinou formátů z Microsoft Office a dalších aplikací, někdy však zobrazení nebývá zcela korektní.


Co je to Open Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Open Office se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: Open Office, odborný výraz, slovo, informace, Software, formulace, názvosloví, definice, lexikon, slovník, Software, definice pojmu, význam, význam pojmu, wiki, přesný význam, pojem, odborné názvosloví


Pojem Open Office je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Open Office?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Apache OpenOffice (dříve OpenOffice.org) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí Apache. Je komukoliv dostupný zdarma, schopný provozu pod operačními systémy Microsoft Windows, macOS, Linux, Solaris a FreeBSD. Všechny jeho součásti jsou přeloženy do více než 110 jazyků vč. češtiny. K dispozici jsou překlady i méně rozšířených jazyků, jako je např. rusínština.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Open Office ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Open Office ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Open Office ve Wikizdrojích

Hledat slovo Open Office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Open Office ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Open Office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Open Office například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Open Office? resp. co se skrývá pod slovem Open Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Open Office, odpověď na dotaz co je to Open Office?. Víte např. kdo to je Kádrovák? Znáte a víte kdo je Leonid Iljič Brežněv? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.