Co je to?
Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Co je to Open Office? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Open Office?

Open Office je název balíčku kancelářských aplikací, který je dostupný zdarma. Jedná se o mezinárodní sadu kancelářských nástrojů, které by měly konkurovat Microsoft Office. Pracuje na platformách Microsoft Windows, Solaris a Linux.
Vyvíjeny jsou i verze pro Mac a unixové operační systémy. Open Office umí pracovat s většinou formátů z Microsoft Office a dalších aplikací, někdy však zobrazení nebývá zcela korektní.


Co je to Open Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Open Office je v kategorii Software

Klíčová slova: význam, termín, slovník, odborné názvosloví, význam slova, definice pojmu, význam pojmu, názvosloví, odborný výraz, co znamená, slovo, heslo, informace, přesný výraz, definice, terminologie, co je to Open Office?, wiki


Pojem Open Office je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Open Office můžete dozvědět následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apache OpenOffice (dříve OpenOffice.org) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí Apache. Je komukoliv dostupný zdarma, schopný provozu pod operačními systémy Microsoft Windows, macOS, Linux, Solaris a FreeBSD. Všechny jeho součásti jsou přeloženy do více než 110 jazyků vč. češtiny. K dispozici jsou překlady i méně rozšířených jazyků, jako je např. rusínština.

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Open Office na Youtube

Zkusit najít heslo Open Office ve Wikizdrojích

Najít slovo Open Office ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Open Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Open Office ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Open Office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Open Office například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Open Office? resp. co je to Open Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Open Office, odpověď na dotaz co je to Open Office?. Víte např. kdo to je Jiří Zmožek? Znáte a víte kdo je Petr Kvíčala? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.