Co je to?
Výraz, termín, definice slova Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Co je to Open Office? Význam slova

Co znamená termín Open Office? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Open Office je název balíčku kancelářských aplikací, který je dostupný zdarma. Jedná se o mezinárodní sadu kancelářských nástrojů, které by měly konkurovat Microsoft Office. Pracuje na platformách Microsoft Windows, Solaris a Linux.
Vyvíjeny jsou i verze pro Mac a unixové operační systémy. Open Office umí pracovat s většinou formátů z Microsoft Office a dalších aplikací, někdy však zobrazení nebývá zcela korektní.


Co je to Open Office? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Open Office je v sekci software

Klíčová slova: definice, slovník, terminus technicus, popis, informace, software, slovo, význam slova, přesný význam, software, názvosloví, přesný výraz, definice pojmu, termín, formulace, Open Office, lexikon, odborné názvosloví


Pojem Open Office je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Open Office?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Apache OpenOffice (dříve OpenOffice.org) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí Apache. Je komukoliv dostupný zdarma, schopný provozu pod operačními systémy Microsoft Windows, macOS, Linux, Solaris a FreeBSD. Všechny jeho součásti jsou přeloženy do více než 110 jazyků vč. češtiny. K dispozici jsou překlady i méně rozšířených jazyků, jako je např. rusínština.

Více informací o slovu Open Office doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Open Office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Open Office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Open Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Open Office ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Open Office na Google.cz

Zkusit najít heslo Open Office ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Open Office například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Open Office? resp. jaká je definice termínu Open Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Open Office, odpověď na dotaz co je to Open Office?. Víte např. kdo to je Technický ředitel? Znáte a víte kdo je Vladimir 518? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je software. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.