Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo MLM. Co znamená pojem MLM z kategorie Zkratky?

Co je MLM? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla MLM?

MLM je zkratka z anglického sousloví multi-level marketing, tedy doslova víceúrovňový marketing, též nazývaný síťovým marketingem. Jedná se distribuci zboží formou tzv. přímého prodeje, kdy prodejce dostává provizi nejen za osobně prodané zboží, ale i za zboží, které prodali lidé, jež do systému přivedl a zaregistroval a jež jsou ve struktuře pod ním. Kritici tuto strukturu považují za podobný systém, jako jsou různé pyramidové systémy prodeje (tzv. letadla). Dnes už není MLM zdaleka tak efektivní jako v době, kdy vznikl, což bylo kolem poloviny 20. století v USA. Nejčastěji se pomocí MLM prodává kosmetika, doplňky stravy a finanční produkty. Nejznámější firmy využívající MLM jsou Amway, Avon, Herbalife a Oriflame.


Co je to MLM? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo MLM. Co znamená pojem MLM z kategorie Zkratky?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu MLM s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín MLM se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: synonymum, co to je, význam slova, přesný výraz, odborné názvosloví, termín, definice pojmu, co je to MLM?, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, heslo, terminus technicus, MLM, zkratky, význam, co znamená, formulace


Pojem MLM je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu MLM?

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Síťový marketing, víceúrovňový marketing nebo multi-level marketing (MLM) je nejrozšířenější formou odměňování distributorů v přímém prodeji. Tato marketingová strategie, na rozdíl od tzv. single-level marketingu je založena na tom, že prodejci (distributoři) nejsou odměňováni pouze za výrobky, které osobně prodají, ale získávají i podíl z prodejů uskutečněných jinými prodejci, které do systému přivedli.

Další možné informační zdroje

Hledat výraz MLM ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MLM ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín MLM ve vyhledávači Qwant

Najít termín MLM na Google.cz

Vyhledat výraz MLM ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo MLM ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo MLM například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova MLM? resp. jaká je definice slova MLM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MLM, odpověď na dotaz co je to MLM?. Víte např. kdo to je Mechanik? Znáte a víte kdo je Jaromír Nohavica? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?