Co je to?
Výraz, termín, definice slova MLM. Co znamená odborný pojem MLM z kategorie Zkratky?

Co je MLM?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu MLM

MLM je zkratka z anglického sousloví multi-level marketing, tedy doslova víceúrovňový marketing, též nazývaný síťovým marketingem. Jedná se distribuci zboží formou tzv. přímého prodeje, kdy prodejce dostává provizi nejen za osobně prodané zboží, ale i za zboží, které prodali lidé, jež do systému přivedl a zaregistroval a jež jsou ve struktuře pod ním. Kritici tuto strukturu považují za podobný systém, jako jsou různé pyramidové systémy prodeje (tzv. letadla). Dnes už není MLM zdaleka tak efektivní jako v době, kdy vznikl, což bylo kolem poloviny 20. století v USA. Nejčastěji se pomocí MLM prodává kosmetika, doplňky stravy a finanční produkty. Nejznámější firmy využívající MLM jsou Amway, Avon, Herbalife a Oriflame.


Co je to MLM? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MLM. Co znamená odborný pojem MLM z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Definici slova MLM můžete sdílet s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo MLM je v kategorii zkratky

Klíčová slova: informace, synonymum, definice pojmu, formulace, slovník, pojem, definice, slovo, zkratky, odborný výraz, význam, význam pojmu, popis, MLM, názvosloví, wiki, terminus technicus, co to je


Pojem MLM je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem MLM? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Síťový marketing, víceúrovňový marketing nebo multi-level marketing (MLM) je nejrozšířenější formou odměňování distributorů v přímém prodeji. Tato marketingová strategie, na rozdíl od tzv. single-level marketingu je založena na tom, že prodejci (distributoři) nejsou odměňováni pouze za výrobky, které osobně prodají, ale získávají i podíl z prodejů uskutečněných jinými prodejci, které do systému přivedli.

Zkuste zjistit více informací o slovu MLM v následujících zdrojích

Zkusit najít termín MLM ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo MLM ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MLM ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi MLM ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz MLM ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo MLM na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo MLM například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova MLM? resp. co se skrývá pod slovem MLM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MLM, odpověď na dotaz co je to MLM?. Víte např. kdo to je Mameluk? Znáte a víte kdo je Karel Kryl? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo MLM i v jiné sekci než v zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?