Co je to?
Definice odborného termínu, slova MLM. Co znamená pojem MLM z kategorie Zkratky?

Co je to MLM? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu MLM

MLM je zkratka z anglického sousloví multi-level marketing, tedy doslova víceúrovňový marketing, též nazývaný síťovým marketingem. Jedná se distribuci zboží formou tzv. přímého prodeje, kdy prodejce dostává provizi nejen za osobně prodané zboží, ale i za zboží, které prodali lidé, jež do systému přivedl a zaregistroval a jež jsou ve struktuře pod ním. Kritici tuto strukturu považují za podobný systém, jako jsou různé pyramidové systémy prodeje (tzv. letadla). Dnes už není MLM zdaleka tak efektivní jako v době, kdy vznikl, což bylo kolem poloviny 20. století v USA. Nejčastěji se pomocí MLM prodává kosmetika, doplňky stravy a finanční produkty. Nejznámější firmy využívající MLM jsou Amway, Avon, Herbalife a Oriflame.


Co je to MLM? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova MLM. Co znamená pojem MLM z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu MLM? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem MLM patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: co to je, odborný výraz, Zkratky, přesný význam, heslo, pojem, co je to MLM?, slovo, wiki, význam slova, názvosloví, vysvětlení, definice, přesný výraz, formulace, definice pojmu, lexikon, synonymum


Pojem MLM je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín MLM? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Síťový marketing, víceúrovňový marketing nebo multi-level marketing (MLM) je nejrozšířenější formou odměňování distributorů v přímém prodeji. Tato marketingová strategie, na rozdíl od tzv. single-level marketingu je založena na tom, že prodejci (distributoři) nejsou odměňováni pouze za výrobky, které osobně prodají, ale získávají i podíl z prodejů uskutečněných jinými prodejci, které do systému přivedli.

Hledejte pojem MLM v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz MLM ve Wikizdrojích

Hledat heslo MLM ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem MLM na Youtube

Zkusit najít slovo MLM ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo MLM ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MLM ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo MLM například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to MLM? resp. co se skrývá pod slovem MLM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MLM, odpověď na dotaz co je to MLM?. Víte např. kdo to je Erazim Kohák? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?