Co je to?
Výraz, termín, definice slova MLM. Co znamená odborný pojem MLM z kategorie Zkratky?

Co je to MLM? Význam slova

Co znamená termín MLM? Vysvětlení pojmu, definice hesla

MLM je zkratka z anglického sousloví multi-level marketing, tedy doslova víceúrovňový marketing, též nazývaný síťovým marketingem. Jedná se distribuci zboží formou tzv. přímého prodeje, kdy prodejce dostává provizi nejen za osobně prodané zboží, ale i za zboží, které prodali lidé, jež do systému přivedl a zaregistroval a jež jsou ve struktuře pod ním. Kritici tuto strukturu považují za podobný systém, jako jsou různé pyramidové systémy prodeje (tzv. letadla). Dnes už není MLM zdaleka tak efektivní jako v době, kdy vznikl, což bylo kolem poloviny 20. století v USA. Nejčastěji se pomocí MLM prodává kosmetika, doplňky stravy a finanční produkty. Nejznámější firmy využívající MLM jsou Amway, Avon, Herbalife a Oriflame.


Co je to MLM? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MLM. Co znamená odborný pojem MLM z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem MLM je v sekci zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam, informace, MLM, přesný výraz, význam slova, definice, termín, co je to MLM?, pojem, co to je, definice pojmu, vysvětlení, slovník, odborný výraz, terminus technicus, synonymum, slovo


Pojem MLM je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem MLM? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Síťový marketing, víceúrovňový marketing nebo multi-level marketing (MLM) je nejrozšířenější formou odměňování distributorů v přímém prodeji. Tato marketingová strategie, na rozdíl od tzv. single-level marketingu je založena na tom, že prodejci (distributoři) nejsou odměňováni pouze za výrobky, které osobně prodají, ale získávají i podíl z prodejů uskutečněných jinými prodejci, které do systému přivedli.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem MLM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo MLM ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem MLM na Youtube

Najít heslo MLM ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo MLM na Google.cz

Hledat pojem MLM ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MLM například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to MLM? resp. co to je MLM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MLM, odpověď na dotaz co je to MLM?. Víte např. kdo to je Steve Wozniak? Znáte a víte kdo je Jan Svěrák? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?