Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Konektivita. Co znamená pojem Konektivita z kategorie Internet?

Co je Konektivita?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Konektivita?

Konektivita je termín používaný k popisu míry, jakou jsou zařízení, sítě nebo systémy propojeny a schopny komunikovat mezi sebou. Jedná se o důležitý pojem v oblasti informačních technologií, telekomunikací a elektroniky, který odkazuje na schopnost zařízení navzájem sdílet data, zprávy, signály nebo jiné druhy informací. Existují různé druhy konektivity. Fyzická konektivita zahrnuje fyzická propojení mezi zařízeními nebo komponenty, jako jsou kabely, vodiče, konektory a další hardwarové prvky. Například ethernetové kabely slouží k propojení počítačů a síťových zařízení do LAN sítí. Bezdrátová konektivita umožňuje zařízením komunikovat bez potřeby fyzických kabelů. Sem patří technologie jako Wi-Fi, Bluetooth, mobilní sítě (3G, 4G, 5G) a další. Tyto technologie umožňují zařízením komunikovat na krátké nebo dlouhé vzdálenosti bez nutnosti přímého fyzického kontaktu.
Síťová konektivita se týká spojení mezi počítači nebo zařízeními, které jsou součástí stejné sítě. To může zahrnovat lokální sítě (LAN), rozsáhlejší sítě (WAN), intranety a internet. Síťová konektivita umožňuje sdílet data, zdroje a umožňuje komunikaci mezi zařízeními na různých místech. Cloudová konektivita spočívá v propojení s cloudovými službami a serverovými úložišti. Umožňuje uživatelům ukládat, spravovat a získávat data z různých zařízení přes internet. Konektivita v internetu věcí hraje klíčovou roli v IoT, kde různá zařízení (senzory, přístroje, domácí spotřebiče) komunikují mezi sebou a s centrálními systémy, aby poskytovaly inteligentní služby a funkcionalitu.


Co je to Konektivita? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Konektivita. Co znamená pojem Konektivita z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Konektivita? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Konektivita se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: přesný výraz, internet, význam slova, heslo, wiki, odborný výraz, Konektivita, synonymum, význam pojmu, co znamená, definice pojmu, definice, odborné názvosloví, přesný význam, názvosloví, co je to Konektivita?, popis, lexikon


Pojem Konektivita je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Konektivita hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Konektivita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konektivita ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Konektivita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Konektivita na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konektivita ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Konektivita na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konektivita například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teďka už zajisté víte co je to Konektivita? resp. co vlastně znamená slovo Konektivita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konektivita, odpověď na dotaz co je to Konektivita?. Víte např. kdo to je Smrad? Znáte a víte kdo je Borek Kapitančik? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, wifi router, konektivita, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.